Сучасна жінка: як не боятися експериментувати у спальні?
Сексуальне задоволення для жінки несе в собі безліч плюсів: це і відмінний настрій, і підвищення працездатності, і бажання нести позитив у світ. Попри сучасну тенденцію до загального розкріпачення в сексі, досі багато представниць слабкої статі соромляться проявляти себе в ліжку. З'ясовуємо у статті чому.
Читати більше
15 порад, як долати складні/неприємні розмови
У цій статті розберемо складні, але необхідні приклади розмов, які вам можуть знадобитися на роботі та в особистому житті. Це також дозволить вам розвинути навички, які допоможуть успішно долати неприємні розмови.
Читати більше
Причини апатії та ефективні методи боротьби з нею
Кожен неодноразово у своєму житті переживав байдужість до всього навколишнього, відсутність бажання спілкуватися, емоційне виснаження та моральне спустошення. Цей стан психологи називають апатією.
Читати більше
Вигорання: як розпізнати та лікувати
Вигорання — одне з поширених явищ серед людей, які багато працюють. Навіть якщо ви дуже любите свою роботу, вам потрібен відпочинок. Далі у статті розберемо, що ми можемо зробити для кращого самопочуття.
Читати більше
3 книги-мотиватори, які підтримують в досягненні цілей
Лютий у розпалі, і мотивації виконувати обіцянки, дані собі на початку року, стає все менше. Хтось розгубився, бо зіткнувся з першими невдачами, а хтось просто не розуміє з чого почати і як себе організувати. Саме тому багатьом з нас зараз дуже важливо отримати підтримку чи хоча б певну інструкцію. Тож я підібрала 3 книги-мотиватори, які стануть підтримкою на шляху до мети.
Читати більше
9 здорових звичок для вашого розуму, тіла та душі
Коли ви чуєте слово «здоров'я», найімовірніше, перше, що спадає на думку, — це фізичне здоров'я. Крім здоров'я нашого тіла, треба враховувати і піклуватися про здоров'я розуму і душі. Як це зробити, розповідаємо у статті.
Читати більше
13 звичок людей, які ніколи не відчувають стресу
Справлятися з надзвичайними ситуаціями на роботі або в особистому житті часто дуже втомлює. Важливо, щоб ми знали, як знімати стрес у природний спосіб і вміли регулярно розслаблятися, аби ці дрібні повсякденні неприємності не накопичувалися і не ставали реальною загрозою для нашого фізичного та психічного здоров'я.
Читати більше
9 ознак, що у вас стрес, та що з цим робити
Стрес може виявлятися у вашому житті по-різному, у тому числі фізично, емоційно та когнітивно. Особливо це видно зараз, під час війни. Кожен намагається впоратися з ним по-своєму. Нижче трохи роздумів про це.
Читати більше
22 способи подбати про себе й зробити життя кращим
Сьогодні заведено багато говорити про важливість турботи про себе – і недаремно! Звичайно, вона не вирішить всіх проблем, але все ж таки допоможе стати трішки щасливішим. Як саме подбати про себе у новому році? Розповідаємо.
Читати більше
Не шукати зручний момент: є шанс, що він не настане
Про нове життя з Нового року: чому хочеться все змінити та як насправді це реалізувати в 2022 році. Інтерв'ю з практикуючим психологом Інною Гречко про шанси почати щось нове і краще з Нового року.
Читати більше
Як зупинити хандру перед Новим роком: поради психолога
Напередодні свят загострюються всі проблеми: ми особливо сильно відчуваємо самотність і нестачу сил, енергії, грошей... Новий рік, що наближається, — не виняток. Чим спричинено такий стан? Як підтримати себе та набути святкового настрою? З'ясовуємо у статті.
Читати більше
Тіло не бреше. Причини, профілактика та лікування психосоматичних розладів
Чому не варто і неможливо контролювати емоції, як і для чого проживати їх екологічно. Інтерв'ю з психологом-психосоматологом Оксаною Бамбурою про взаємозв'язок тіла і психіки та профілактику психосоматичних розладів.
Читати більше
Як підтримувати своє ментальне здоров'я
Ментальне здоров'я — головний аспект нашого добробуту. Усе найкраще, що ми отримуємо, йдучи шляхом саморозвитку, висновків із життєвих уроків та самореалізації, працює на нашу ідеальну самооцінку і, відповідно, ментальне (психологічне) здоров'я.
Читати більше
Як приймати швидкі рішення і не відчувати при цьому тривогу
Багато людей, які звертаються за психологічною допомогою щодо своєї тривоги, скаржаться також і на труднощі з прийняттям рішень. Ті, хто страждають тривожністю, часто схильні до перфекціонізму, який відіграє серйозну роль у ситуаціях, пов'язаних із вибором.
Читати більше
Хтось відчуває себе доволі добре, а хтось постійно занепокоєний: як справлятись зі стресами
Що означає "стрес", чому деякі люди постійно страждають від занепокоєння та як з цим справлятись. Спілкуємося про особливості сприйняття стресу та способи його подолання з психоаналітиком Олексієм Лемещуком.
Читати більше

Статті про практичну психологію та психологію відносин на UaModna

Психологія у наш час займає чи не провідне місце серед медичних дисциплін. Адже багато психологічних хворіб, котрі раніше хворобами не вважались, сьогодні можуть вилікувати тільки «душевні лікарі».

Головними психологічними проблемами сучасного суспільства можна назвати: проблеми у стосунках, невпевненість у собі, депресія, прокрастинація, бажання стати щасливим і досягти успіху в кар’єрі чи в житті, бажання позбутись негативних емоцій, вміння справлятись зі складними ситуаціями і ще багато інших. Ці проблеми зазвичай пов’язані з умовами зовнішнього середовища, суспільства, яке чинить на нас неабиякий вплив, та з нашим способом життя.

Всі хочуть бути щасливим и у підсумку, тому веб-платформа UaModna пропонує вашій увазі статті від практикуючих психологів, які розкажуть вам про те, як стати впевненим в собі, як знайти внутрішню рівновагу, як поводитись у стосунках, щоби зберегти щасливий шлюб і приносити радість своїй другій половинці, як досягти успіху та перестати прокрастинувати. Ми гарантуємо вам прості й справді дієві поради на будь-яикй випадок життя.

Не варто також забувати, що Україна зараз знаходиться в особливій ситуації, коли українцям потрібна особлива психологічна допомога, наприклад: як справитись з панічною атакою, як надати психологічну допомогу в екстремальній ситуації, що таке Донбаський синдром та як з ним справлятись і таке інше. Саме тому ми пропонуємо вам поради від українських психологів, дуже актуальні в даній ситуації.

На веб-платформі UaModna ви знайдете замітки та поради практикуючих українських та світових психологів. Тут ви знайдете навіть статтю про те, як правильно обрати свого психолога.

Тому, якщо ви хочете жити щасливо, бути успішним, знайти себе в цьому житті (але не бажаєте звертатись до психологів), веб-платформа UaModna допоможе вам справитись з будь-якою життєвою складністю.