ЗВУКИ ПІВДНЯ
Про Херсонську область зняли незвичайний туристичний проморолик "Звуки Півдня", в якому представлено не лише туристичні можливості й захопливі пейзажі регіону, а й передано особливе звучання південного краю.
Дивитись тут
Мовні уроки: замісник чи заступник?
У запропонованому випуску йдеться про особливості вживання слів замісник-заступник. Усі теоретичні положення підкріплено авторитетними лексикографічними джерелами та ілюстраціями з творів класиків українського письменства.
Дивитись тут
Мовні уроки: автомобіль учбовий чи навчальний?
У запропонованому випуску йдеться про особливості вживання слова НАВЧАЛЬНИЙ. Усі теоретичні положення підкріплено авторитетними лексикографічними джерелами та ілюстраціями з творів класиків українського письменства.
Дивитись тут
ЧИ ПОВАЖАЄМО МИ СВОЄ НАЙМЕННЯ? І ХТО ТАКІ ВІДЧАЙДУХИ?
Проект «Мовознай» покликаний допомогти українцям очистити мову від спотворень, підвищити рівень мовленнєвої культури. У запропонованому випуску йдеться про українські власні імена.
Дивитись тут
Який вигляд матиме освіта через 20 років (ВІДЕО)
Якою буде рутина студентів через двадцять років? Чи будемо ми ігнорувати здобутки сучасних технологій, або все ж скористаємось ними в освіті? Від цього виграють як викладачі, так і студенти.
Дивитись тут
Українські відповідники до запозичених слів. нівроку
У роки української мови від Світлани Босак. Мовознай-27: "Українські відповідники до запозичених слів. Нівроку".  Філія ПАТ НСТУ "Вінницька регіональна дирекція "ВІНТЕРА"";
Дивитись тут