Трагедія кубанських козаків

11 березня 2020
Редакція

Історія кубанських козаків має прямий стосунок до Запорозького козацтва, але протягом довгого часу піддавались репресіям та русифікації владою Російської імперії, а згодом СРСР та Росії.

Сьогодні на Кубані дві третини населення має українське коріння. Російські ЗМІ називають Кубань історичною частиною Росії, місцеве козацтво — «російським», а українську мову — «балачкою» та «южным диалектом русского языка», отже, її не вивчають у школах. А населення Кубані свято у це вірить. 2014-го року частина кубанських козаків брала участь у захопленні Донбасу та анексії украхнського Криму Росією. Ось що означає русифікація, якій не чинять спротиву.

У Паризькій мирній конференції сто років тому брала участь об’єднана делегація УНР та ЗУНР. На офіційній політичній карті Європи, якою користувались на конференції, кордони України включали не лише Південну буковину, Закарпаття, південь Білорусі та Крим, але і Кубань. Але ж Кубань — це Росія. Хіба ні? Як виявилось — зовсім ні. Давайте розбиратися.

Джерело: Всвіті.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут