Правила

Оновлено 25 Травня 2018р.

Правила користування сайтом:

Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами та правилами використання веб-платформи UaModna, перед тим, як користуватися сайтом, публікувати свої роботи та використовувати опубліковані матеріали.

Реєстрація

Реєструючись на сайті, Користувач підтверджує свою згоду з наявними умовами і зобов'язується виконувати правила, наведені нижче. Ці правила є обов'язковими для виконання як для Адміністрації, так і для Користувача.
Веб-платформа залишає за собою право у будь-який час без будь-яких попереджень частково або повністю змінити правила користування Сайтом. Нові правила вступають в силу й стають обов'язковими для всіх Користувачів з моменту публікації на сайті.
Приймаючи цю угоду, Користувач висловлює свою згоду з тим, що:
 • при розміщенні Контенту Користувач не стає співавтором Сайту й відмовляється від будь-яких претензій на таке авторство в майбутньому;
 • у разі розміщення Контенту, спеціально створеного Користувачем для розміщення на Сайті або Особистій сторінці, виключне право на такий Контент зберігається за Користувачем;
 • ніщо в такому погодженні не може сприйматись як встановлення між Користувачем і Адміністрацією агентських, дружніх відносин, спільної діяльності, відносин особистого найму чи будь-яких інших правовідносин, що не передбачаються безпосередньо цим погодженням;
 • жодні пункти цієї Угоди не обмежують права Адміністрації Сайту або Користувача укладати аналогічні угоди з будь-якою іншою особою;
 • визнання недійсною однієї з умов або положень цієї Угоди не є підставою для визнання недійсними будь-яких інших умов або положень Угоди.
Угода набуває чинності з моменту Реєстрації Користувача на Сайті і діє протягом усього терміну використання Сайту.
Реєстрацією на Сайті Користувач підтверджує, що володіє необхідною правоздатністю і повноваженнями для ухвалення цієї Угоди, здатний виконувати умови Угоди та нести відповідальність за порушення Угоди. Реєструючись, користувач дає дозвіл на отримання щотижневого та щоденного дайджесту від UaModna.
 

Терміни та визначення                                              

Відвідувач — особа, яка отримує доступ до інформації, розміщеної в доменній зоні http://www.uamodna.com
Користувач  — відвідувач Сайту, який отримав обліковий запис на Сайті в установленому порядку.
Сайт — сукупність інтегрованих програмно-апаратних та технічних засобів, а також інформації, призначеної для публікації в мережі Інтернет, яка відображається у певній текстовій, графічній або звуковій формах, розташована в доменній зоні uamodna.com
Сервіси сайту — функціональні можливості Сайту, призначені для використання Відвідувачами і Користувачами
Обліковий запис — Автентифікаційні та Особисті дані користувача, збережені на серверах Сайту.
Контент — результати інтелектуальної діяльності (у тому числі музичні, літературні твори, програми для ЕОМ, мобільних телефонів, аудіовізуальні твори, фонограми, зображення, тексти, товарні знаки й знаки обслуговування, комерційні позначки та фірмові найменування, логотипи), інформація та  інші об'єкти, що розміщуються Сайті.
«Користувацький контент» — контент сайту (включаючи коментарі Користувача), що розміщається Користувачем самостійно, добровільно і безоплатно.
Особиста сторінка — інтернет-сторінка, створена за допомогою програмних можливостей Сайту в результаті отримання Користувачем Облікового запису, що містить Особисті дані користувача.
Особисті дані — достовірна, повна та актуальна інформація, що дозволяє провести процедуру авторизації Користувача. Ця інформація надається Користувачем під час процедури Реєстрації на Сайті, може містити ім'я, логін, адресу електронної пошти та інші відомості про Користувача, які він уважатиме за необхідне повідомити про себе. Зберігання особистих даних здійснюється виключно з метою забезпечення можливості проведення авторизації користувача Сайту.
Реєстрація — дії Відвідувача для створення Облікового запису на Сайті за встановленою процедурою. У процесі Реєстрації Користувач заповнює анкету Користувача та вказує автентифікаційні дані, на підставі яких Адміністрація надає Користувачеві доступ до наступних функціональних можливостей Сайту: оцінка і коментування Контенту, розміщеного Адміністрацією та іншими користувачами, розміщення власного Контенту відповідно до правил Сайту, додавання Авторів, Категорій та Публікацій до вибраного тощо.  
Авторизація — процес аналізу програмною частиною Сайту введених Користувачем автентифікаційних даних, за результатами якого визначається наявність у Користувача права доступу до можливостей Сайту і Особистої сторінки Користувача.
Автентифікаційні дані — унікальний ідентифікатор Користувача, що використовується для доступу до Особистої сторінки. До автентифікаційних даних належать логін Користувача, пароль, адреса електронної пошти.
Несанкціонований доступ — використання автентифікаційних даних Користувача третьою особою.
Адміністрація — уповноважені особи веб-платформи, що встановлюють правила використання Сайту, керують роботою Сайту і контролюють виконання Користувачами умов цієї Угоди.
Правила — умови використання Сайту, викладені в цій Угоді.

Загальні умови доступу до сайту www.uamodna.com

Користувач сайту — це фізична особа, що пройшла реєстрацію на Сайті та користується його послугами. Правовідносини, що виникають між Користувачем і Адміністрацією Сайту, регулюються законодавством України.
Доступ Користувача до Сайту UaModna (тобто введення Користувачем свого логіна та пароля в систему авторизації сайту й авторизований вхід Користувача на Сайт) означає, що Користувач приймає всі нижченаведені умови і зобов'язується дотримуватися їх.
Реєстрація Користувача на Сайті здійснюється веб-платформою UaModna.
При реєстрації Користувач повинен вказати свої дані: ім'я, e-mail, пароль та нік (нік, який ви вкажете, буде початком посилання на вашу сторінку (назвою вашого піддомену)), а також погодитись з правилами використання Сайту. При цьому Користувач зобов'язується вказати достовірні дані про себе. На електронну адресу Користувача надійде лист із посиланням, за яким він повинен перейти, щоб завершити реєстрацію.

При реєстрації Користувач не має права:

 • використовувати логін і пароль іншої особи;
 • розголошувати свій логін і пароль третім особам;
 • використовувати в якості свого логіна нецензурні слова та словосполучення або такі, що ображають інших;
 • використовувати в якості аватарок картинки з елементами фашистської символіки, еротичного чи порнографічного характеру;
 • створювати понад один обліковий запис для одного автора.
Користувач персонально несе відповідальність за безпеку свого логіна та пароля. Якщо Користувач втратив свій пароль або він став відомий третім особам, Користувачу слід негайно його змінити. Користувач несе відповідальність за всі матеріали, розміщені на сайті від його імені. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за розкриття Користувачем своїх Особистих даних і персональної інформації.
Залежно від виду реєстрації, існують різні формати участі в проекті UaModna:
Підписка на оновлення – дає можливість щодня та щотижня отримувати дайджест з новими та найцікавішими публікаціями, що з'явились на платформі UaModna.
Автор – дає можливість публікувати на веб-платформі UaModna власні матеріали. Усі публікації, розміщені на сайті www.uamodna.com, спочатку розміщуються виключно на сторінці Користувача і розглядаються Редколегією (Адміністрацією). Якщо публікація відповідає вимогам і концепції Сайту, вона потрапляє на головну сторінку. Отримавши власну сторінку, ви зможете слідкувати за коментарями, залишеними до ваших публікацій, а також отримаєте легкий доступ до публікацій, авторів чи категорій, які ви додали у вибране.
Читач – дає можливість отримати легкий доступ до улюблених публікацій, авторів та категорій, які ви додали до вибраного.
Користувач висловлює свою згоду з тим, що Контент може супроводжуватися рекламою без будь-якого додаткового повідомлення Користувача. Адміністрація має право розміщувати на Особистих сторінках Користувача та на сторінках, що містять матеріали Користувача, рекламні банери та оголошення. При цьому Користувач зобов'язується не перешкоджати демонстрації реклами. Користувач визнає, що Адміністрація не несуть ніякої відповідальності за зміст такої реклами, а так само за можливі наслідки для Користувача, що виникли в результаті розміщення реклами.

Права та обов'язки

Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу сайту, проте не несе відповідальності за повну або часткову втрату матеріалів, що розміщуються Користувачем, а також за недостатню якість або швидкість надання послуг.
Користувач надає Адміністрації невиключну ліцензію на використання, включно з відтворенням, розповсюдженням, переробкою, публічним показом та доведенням до загального відома, матеріалів, розміщених Користувачем на веб-платформі UaModna для публічного перегляду, у якості Контенту Сайту. Користувач, який є законним автором зазначених у цьому пункті матеріалів, зберігає за собою всі майнові та особисті немайнові авторські права відповідно до законодавства України та міжнародних угод.
Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати і не копіювати, не продавати і не перепродавати, а також не використовувати в будь-яких комерційних цілях будь-які об'єкти інтелектуальної власності, розміщені на Сайті, крім тих випадків, коли таке право надається його законним Правовласником.
Адміністрація не гарантує, що сервіси Сайту будуть відповідати вимогам Користувача, надаватимуться безперервно, швидко, надійно і без помилок, а результати, які можуть бути отримані Користувачем, будуть точними і надійними.
Будь-які матеріали Користувач використовує на власний страх і ризик. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-який збиток, який може бути нанесений комп'ютеру та або даними в результаті завантаження та використання цих матеріалів.
Адміністрація зобов'язується повідомити Користувача про претензії третіх осіб щодо розміщених Користувачем Матеріалів. Користувач зобов'язується або надати Адміністрації права на публікацію Матеріалу, або видалити Матеріал.
Адміністрація залишає за собою право за першою вимогою відповідного уповноваженого (правоохоронного) органу, але відповідно до чинного законодавства, надавати такому державному органові наявну інформацію про Користувача, не виключаючи персональні дані.
Адміністрація Сайту не займається розглядом та вирішенням суперечок і конфліктних ситуацій, що виникають між Користувачами Сайту, однак залишає за собою право заблокувати сторінку Користувача в разі отримання від інших Користувачів мотивованих скарг на некоректну поведінку цього Користувача на Сайті.
Адміністрація Сайту не контролює дотримання авторських прав на інтелектуальну власність і не несе відповідальності за порушення їх Користувачами Сайту.
Адміністрація Сайту не дає ніяких гарантій щодо розміщеного на Сайті контенту.
Адміністрація Сайту залишає за собою право закрити, призупинити функціонування, змінити Сайт або його частину без попереднього повідомлення Користувача.
Адміністрація Сайту має право призупиняти доступ Користувача до Сайту для проведення необхідних планових профілактичних і ремонтних робіт.

Адміністрація не несе відповідальності:

 • за дії Користувача на Сайті;
 • за збої, що виникають у телекомунікаційних та/або енергетичних мережах, через шкідливі програми, а також через дії третіх осіб;
 • за законність Інформації, а також за її характер;
 • за достовірність рекламної інформації та якість рекламованих у ній товарів/послуг тощо;
 • за будь-які пошкодження програмного і/чи апаратного комплексу користувача, що виникли в результаті користування сайтом;
 • за те, який ефект на Користувачів і Відвідувачів може мати розміщений на Сайті Контент, у який спосіб Користувачі або Відвідувачі можуть тлумачити розміщену на Сайті інформацію. Сайт може містити або направляти Користувача чи Відвідувача за посиланнями на інші сайти, що містять інформацію, яка може здатися Користувачам некоректною. Адміністрація не несе відповідальності за зміст таких сайтів.
Адміністрація також не несе відповідальності перед Користувачем і не відшкодовує Користувачеві збитки, що виникли або можуть виникнути у Користувача в зв'язку із затримками, збоями в роботі та неможливістю повноцінного використання Сайту.

Правила публікування матеріалів на веб-платформі UaModna

UaModna надає шанс всім охочим публікувати власні роботи і самостійно обирати їхню тематику. На сторінці автора Користувач може публікувати будь-які матеріали. Однак, якщо публікація претендує потрапити на головну сторінку, вона повинна відповідати певним вимогам.
1. На головній сторінці сайту розміщується тільки той Контент, який відповідає умовам та правилам користування Сайтом.
2. Розміщуючи Контент, Користувач гарантує, що в нього є всі права на будь-яке використання цих матеріалів.
3. Користувач гарантує відповідність розміщених публікацій чинному законодавству.
4. Користувач несе відповідальність за розміщені матеріали і всі наслідки, пов'язані з їхньою публікацією.
5. На головну сторінку не можуть потрапляти публікації, які:
— порушують законодавство України, права громадян чи публічний порядок;
— містять погрози чи образи, заклики до насильства, дискредитують інших осіб, мають расистський зміст, проповідують релігійну, національну та будь-яку іншу нетерпимість, спонукають інших осіб до протиправної поведінки, що тягне кримінальну, цивільно-правову та іншу відповідальність, містять сцени насильства або негуманного поводження з тваринами і т.д. згідно із законом України «Про захист суспільної моралі», Конституцією України та іншими відповідними нормативними актами;
— порушують в тій чи іншій мірі честь і гідність, ділову репутацію, права та інтереси інших осіб, що охороняються законом;
— містять недостовірну інформацію;
— мають рекламний характер (без отримання дозволу адміністрації сайту); забороняється також завантажувати, розміщувати або передавати іншим способом нав'язливу рекламу, кореспонденцію «спам», «листи щастя», запрошення до участі у фінансових пірамідах або нав'язувати послуги іншим способом;
- використовують нецензурну лексику, мають еротичний, відразливий, непристойний або порнографічний зміст,
— порушують авторські права чи охороняються законодавством про інтелектуальну власність (у тому числі авторське право) та інші матеріали, що охороняються законодавством (у тому числі патент, торгова марка, комерційна таємниця, копірайт), без належного отримання дозволу власника прав на цей матеріал. (У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщенням Користувачем матеріалів, Користувач самостійно і за свій рахунок врегульовує вказані претензії). У разі якщо буде встановлено, що Користувач не є законним правовласником розміщених матеріалів, ці матеріали будуть вилучені з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника;
— матеріалів, які Користувач не має права робити доступними згідно із законом чи будь-якими контрактними відносинами; (Користувач, який вважає, що його права та інтереси були порушені через дії Адміністрації або третіх осіб у зв'язку із розміщенням на Сайті будь-якого матеріалу, повинен надіслати претензію в службу підтримки.)
— містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в інтернеті.
Забороняється перекручування або зміна імен інших Користувачів Сайту.
Забороняється вживати принизливі визначення для різних національностей, народів і соціальних груп в образливому трактуванні.
Забороняється публікувати шкідливі посилання або посилання, що ведуть на сторінки з небезпечним вмістом.
Забороняється розміщувати графічні зображення, що містять ненормативну лексику і порнографію.
Користувач Сайту не має права розміщувати на Сайті будь-який Контент, якщо наперед відомо, що його розміщення принесе збитки, моральну шкоду, шкоду діловій репутації, а також якщо його розміщення порушує чиї-небудь права.
Будь-які дії Користувача, які, на думку адміністрації UaModna, обмежують або перешкоджають здійсненню прав іншого Користувача, що має доступ до Сайту, не допускаються.
При публікуванні матеріалів на Сайті Користувач надає іншим Користувачам і Відвідувачам обмежене право на доступ до них, їхнє відтворення в особистих некомерційних цілях. Доступ до інформації на Сайті надається Користувачам виключно для особистого ознайомлення. У випадку створення Контенту спеціально для Сайту всі права на цей контент належать авторові. UaModna ніяк не здійснює перевірку наданої Користувачем інформації і не несе відповідальність за точність та достовірність матеріалів, що розміщуються Користувачем на Особистій сторінці, а також за цілісність Контенту.

Як публікація потрапляє на головну сторінку сайту

Адміністрація UaModna залишає за собою право самостійно обирати публікації, які потрапляють на головну сторінку Сайту, та публічно демонструвати їх без обмеження території та терміну, а також без виплати винагороди.
ВАЖЛИВО! Адміністрація UaModna також залишає за собою право редагувати публікації, що з'являються на головній сторінці Сайту у разі потреби (це стосується розділових знаків, росіянізмів, орфографічних помилок та інших дрібних виправлень). Матеріали, розміщені безпосередньо на Особистій сторінці Користувача, редагуванню не підлягають.
Згідно правил використання веб-платформи Користувач зобов'язується не використовувати Сайт у незаконних цілях або будь-яким іншим способом, який суперечить правилам та законодавству.

Користувачі зобов'язуються не використовувати Сайт для:

 • погроз та залякування інших Користувачів;
 • розміщення непристойного, порнографічного, відразливого чи незаконного Контенту;
 • досягнення-будь-якої незаконної чи не дозволеної Адміністрацією цілі;
 • розміщення повідомлень про продаж чи покупку будь-яких товарів чи послуг (без дозволу Адміністрації);
 • для публікування матеріалів від імені іншого Користувача;
 • для видачі себе за іншу людину або представника організації чи співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за Адміністрацію UaModna, а також введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів;
 • збору і зберігання персональних даних інших Користувачів;
 • реклами наркотичних засобів.
При розміщенні матеріалу на головній сторінці Адміністрація вказує псевдонім чи ім'я, надані Користувачем.
Користувачі можуть повідомити Адміністрацію про будь-які порушення при розміщенні публікації і Адміністрація розгляне це питання.

Коментування публікацій:

ЗАУВАЖТЕ: Залишати коментарі на Сайті можуть тільки зареєстровані Користувачі.
Адміністрація UaModna позитивно ставиться до дискусій. Але коментарі повинні бути пов'язані з тематикою публікації. Якщо учасник намагається відвести дискусію від тієї теми, якій вона присвячена, такий коментар буде вилучений. Не відхиляйтеся від теми! 
Якщо коментар міститиме нецензурну лексику, екстремістські погляди, ображатиме Автора чи інших Користувачів, перешкоджатиме іншим вільно висловлювати свою точку зору або ж стане причиною суперечки, Адміністрація UaModna залишає за собою право видалити його. Будь ласка, утримуйтесь від образливих коментарів!
Адміністрація Сайту негативно ставиться до расизму, гомофобії, сексизму чи іншої форми зневаги. Окрім того, флуд і спам у коментарях будуть негайно видалені.
ВАЖЛИВО! Не залишайте свої особисті дані у коментарях (так само як і в публікаціях).

Відповідальність Користувачів

Відносно Користувачів, які не дотримуються правил використання веб-платформи, UaModna залишає за собою безумовне право призупинити доступ до проекту UaModna та до створення власного Контенту на певний термін або повністю, а також видалити будь-які матеріали, розміщені на Сайті. Вибір методів впливу є виключною прерогативою UaModna. Попередні попередження про порушення правил Користувачам не надсилаються. Цей пункт не означає і не може тлумачитися як такий, що покладає на UaModna обов'язок регулярно модерувати (контролювати вміст) матеріалів, розміщених на Сайті. Користувач зобов'язується відшкодувати збитки UaModna, викликані порушенням правил.

Припинення дії Особистої сторінки та видалення матеріалів Користувача

Користувач погоджується з тим, що Адміністрація залишає за собою право припинити дію Особистої сторінки Користувача та/або заблокувати Користувачеві доступ до Сайту в будь-який час без попереднього повідомлення Користувача і без зазначення причини у наступних випадках:
 • порушення правил та умов використання сайту;
 • за відповідним запитом органів державної влади згідно з чинним законодавством;
 • інших випадках, якщо Адміністрація вважатиме подібне видалення необхідним для нормальної роботи Сайту.
У разі блокування Особистої сторінки чи за зверненням для її деактивації Користувач може надати запит про видалення його персональних даних з Сайту. Під деактивацією слід розуміти видалення інформації про Користувача з бази даних Сайту, зі збереженням його публікацій під ім'ям Редколегії. Для деактивації Особистої сторінки Користувач повинен написати листа до служби підтримки з електронної адреси, на яку проводилася Реєстрація Особистої сторінки, з проханням про деактивацію Особистої сторінки.
 
Використання матеріалів веб-платформи UaModna
Вся інформація, розміщена на сайті UaModna (включно зі статтям, інтерв'ю,текстами, фото, зображеннями, відеоматеріалами, ілюстраціями, дизайном сайту), є об'єктом інтелектуальної власності та охороняється законодавством України.
Під використанням мова йде про будь-яке відтворення, публікування, копіювання, передрук, розповсюдження, переклад, передачу в ефір, передачу за допомогою кабелю, переробку та інші способи, передбачені чинним законодавством України.
Права на публікації, розміщені на сайті UaModna, належать Користувачам і охороняються у відповідності до законодавства України. Адміністрація сайту використовує матеріали Користувача виключно у демонстративних цілях. Втім, UaModna не заперечує проти використання та розповсюдження опублікованих на Сайті матеріалів за дотримання наступних вимог:
 • Передрук, повне чи часткове використання матеріалів допускається виключно за умови посилання на джерело www.uamodna.com у першому або другому абзаці тексту. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим, ніж шрифт тексту матеріалу. Посилання/гіперпосилання є обов'язковим незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
 • Інтернет-ресурси та видання можуть публікувати статті, інтерв'ю, фото- та відеоматеріали тільки з обов'язковим активним гіперпосиланням на Сайт: http://www.uamodna.com
 • Дозволяється розміщення текстових, фото- та відеоматеріалів у соціальних мережах, але тільки за умови наявності активного гіперпосилання на веб-платформу UaModna.
 • Використання фотографій, правовласником яких є веб-платформа UaModna, дозволяється тільки за умови зазначення джерела: www.uamodna.com. Якщо на фотографії присутнє ім'я фотографа (чи інша інформація про фотографа) та/або водяний знак, їхнє збереження при використанні фотографій обов'язкове.
Порушення цих умов розцінюється як порушення прав інтелектуальної власності з усіма наслідками, що випливають з такого порушення відповідно до чинного законодавства.
 

Політика конфіденційності

Ми з повагою ставимося до конфіденційної (персональної) інформації всіх без винятку осіб, що відвідали Сайт, а також тих, хто користується ним; у зв'язку з цим Адміністрація прагне захистити конфіденційність персональних даних, створивши і забезпечивши максимально комфортні умови використання Сайту для всіх Користувачів.
У цілях реалізації вищесказаного Адміністрація представляє відповідну Політику в сфері персональних даних (опис того, як відбувається процес обробки персональних (особистих) даних Користувача при використанні сервісів та/або будь-яких послуг Сайту, а також при відвідуванні Сайту за адресою: www.uamodna.com).
Політика конфіденційності персональної інформації (далі — Політика) діє щодо всієї інформації, яку UaModna та/або її афілійовані особи можуть отримати про Користувача під час використання ним Сайту UaModna.
Користувач погоджується з тим, що адміністрація має право збирати й зберігати реєстраційні дані Користувача (у разі отримання їх) в рамках цієї Політики. Використання Сайту означає беззастережну згоду Користувача з цією Політикою і зазначеними в ній умовами обробки персональної інформації; у разі незгоди з цими умовами Користувач повинен утриматися від реєстрації на Сайті.
У рамках цієї Політики під «персональною інформацією Користувача» мова йде про:
 • персональну інформацію, яку Користувач надає про себе самостійно при реєстрації (створенні Особистої сторінки). Інша інформація (не обов'язкова для надання при реєстрації) надається Користувачем на його розсуд;
 • дані, які автоматично передаються Сайтом у процесі його використання за допомогою встановленого на пристрої Користувача програмного забезпечення, у тому числі IP-адреса, інформація з cookie, інформація про браузер (чи іншу програму, за допомогою якої здійснюється доступ до Сайту), час доступу, адреса запитуваної сторінки.
Ми не збираємо інформацію, для збору якої законодавством встановлені певні вимоги, наприклад: інформацію про расове чи етнічне походження, політичні, релігійні чи інші переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, звинувачення у скоєнні злочину або засудження до кримінального покарання , а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя (згідно статті 7 Закону України «Про захист персональних даних»).
Ця Політика стосується виключно Сайту UaModna. Адміністрація веб-платформи не контролює та не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на Сайті UaModna. На цих сайтах у Користувача можуть запитувати іншу персональну інформацію.
UaModna загалом не перевіряє і не контролює достовірність персональної інформації, наданої Користувачами. Однак Адміністрація веб-платформи виходить з того, що Користувач надає достовірну і достатню персональну інформацію із питань, запропонованих у формі реєстрації, і підтримує цю інформацію в актуальному стані.

Мета збору та обробки персональної інформації Користувачів

UaModna збирає та зберігає тільки ті персональні дані, що необхідні для надання послуг Користувачу. Адміністрація Сайту використовує інформацію про дії Користувача в цілях поліпшення роботи Сайту.
Персональну інформацію Користувача UaModna може використовувати в таких цілях:
 • ідентифікація Користувача при наданні послуг UaModna;
 • надання Користувачеві персоналізованих сервісів;
 • зв'язок з Користувачем, включно з повідомленнями, запитами та інформацєю, що стосується надання послуг, а також для обробки запитів і заявок від Користувачів;
 • поліпшення якості сервісів, зручності їхнього використання, розробка нових сервісів і послуг;
 • проведення статистичних та інших досліджень на основі знеособлених даних.

Умови обробки персональної інформації Користувача та її передача третім особам

Відносно персональної інформації Користувача зберігається її конфіденційність, крім випадків добровільного надання Користувачем інформації про себе для загального доступу необмеженому колу осіб. UaModna має право передати персональну інформацію Користувача третім особам в наступних випадках:
 • Користувач висловив свою згоду на такі дії;
 • передача необхідна для надання певної послуги Користувачеві;
 • передача передбачена українським чи іншим законодавством в межах встановленої законодавством процедури;
 • у рамках продажу або іншої передачі веб-платформи (повністю або частково), при цьому до нового власника переходять усі зобов'язання по дотриманню умов цієї Політики щодо отриманої ним персональної інформації;
 • у цілях забезпечення можливості захисту прав і законних інтересів веб-платформи UaModna або третіх осіб у випадках, коли Користувач порушує Правила використання Сайту.
При обробці персональних даних Користувачів UaModna керується чинним законодавством України.

Термін зберігання персональних даних

Персональні дані зберігаються не довше, ніж це необхідно відповідно до мети їхньої обробки.
Після того, як суб'єкт персональних даних перестав бути Користувачем Сайту шляхом видалення своєї Особистої сторінки, його персональні дані також автоматично видаляються.

Зміна Користувачем персональної інформації

Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надану ним персональну інформацію або її частину, а також змінити параметри її конфіденційності, скориставшись Налаштуваннями на Особистій сторінці Користувача.

Заходи для захисту персональної інформації Користувачів:

Веб-платформа UaModna приймає необхідні та достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, втрати, пошкодження, зміни, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій з боку третіх осіб.
Адміністрація використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Тим не менше, незважаючи на всі зусилля, ми не можемо гарантувати абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають за межами компетенції Адміністрації.

Зміна Політики конфіденційності

UaModna має право вносити зміни в цю Політику конфіденційності. Нова редакція набирає чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики.
Користувач може відмовитись від прийняття змін і доповнень до Політики, які вносить Адміністрація, що означає відмову Користувача від користування Сайтом.

Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції

Усі пропозиції або питання щодо цієї Політики слід повідомляти в Службу підтримки Користувачів: за допомогою контактної форми, електронної адреси mail@uamodna.com або за телефоном: +38 066 447 24 56