Виставка Лери Літвінової і Леонори Янко «Стан постійної напруги»
Виставка «Стан постійної напруги» у 2 залах галереї Imagine point представлятиме два проєкти з спільною темою, темою Криму. Він був домом для Лери Літвінової та Леонори Янко та сьогодні півострів лишається чимось жаданим та далеким для авторок. 
Дивитись тут
Перша виставка про Війну і Чорне море. "Відродження" - виставка Лери Літвінової.
​У Музеї видатних діячів української культури відкрита виставка Лери Літвінової "Відродження", що присвячена дослідженням  впливу на Чорне море дій Росії на території України.  «Відродження», об’єднучи мистецтво та науку, створює особливий гуманістичний підхід, над реалізацією якого треба працювати вже зараз.
Дивитись тут
Свідки "НЛО" в Києві
Виставка Леонори Янко «НЛО. Надто лагідний об’єкт» У Музеї видатних діячів української культури Л. Українки, М. Лисенка, М. Старицького, П. Саксаганського. Сентиментальні та по-доброму дивакуваті прибульці з самої доброї планети, ці «НЛО» щиро усміхнені та такі, що не приховують піднесеного настою. Вони вірять у світле та справжнє, існують у ідеалізованому в
Дивитись тут
Lera Litvinova Gallery «Оголена у квітах»
Арт-простір Lera Litvinova Gallery представив персональну виставку Євгена Шаповалова «Оголена у квітах» у новій затишній локації в центрі Києва за адресою провулок Євгена Гуцала, 3. Автор виставки «Оголена у квітах», Євгеній Шаповалов відповів на низку запитань, що стосуються його творчості.
Читати більше
30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
З нагоди 30 -тої річниці Незалежності нашої держави бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто віддав своє життя за Україну та її майбутнє. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.
Дивитись тут
Фотоальбом присвячений пам’яті героїв Небесної Сотні
Цей фотоальбом присвячується вшануванню подвигу учасників Революції Гідності в день Пам’яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого визначено пам’ятним днем
указом президента України Петра Порошенка від 11 лютого 2015 року
Дивитись тут
Обличчя реваншу - 2019 рік
Політичний плакат очима виборця, який не голосував за Партію регіонів, партію "Батьківщина" і її лідера Юлію Тимошенко, а також донецького пахана Януковича на президентських виборах 2010-го року
Дивитись тут