Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут
Хвилями Венеції (фоторепортаж)
Венеція - надзвичайно атмосферне місто! Опиняєшся у казці! Приємний шелест води, чудова архітектура, багато цікавих музеїв та арт-галерей, вузенькі стрічечки-вулички, музика - навіть шалений натовп людей не здатен зіпсувати хороші враження. Пропоную Вашій увазі міні-фотозвіт.
Дивитись тут
7 історичних міст та містечок. Хуст - мальовничий куточок, розташований у долині Карпат
Містечко Хуст, що на Закарпатті, є не надто великим за розмірами, але по-своєму цікаве і не схоже на жодне інше. У місті є костел, церкви, пам'ятники видатним особам, історичні місця, музей, могили, меморіальні дошки. Важливою пам'яткою є руїни замку, датовані ще ХІ століттям та розташовані на окраїні міста.
Дивитись тут

Фотографії України та світу, українські фотографи та фотохудожники

На веб-платформі UaModna ви можете знайти фотоальбоми українських сучасних фотографів та фотохудожників, мандрівників та любителів фотомистецтва. Окрім того, ми пропонуємо вам підбірки чудових фотографій різних країн світу, чудес природи, куточків та міст України.  

Окрім того веб-платформа UaModna пропонує вам різні цікаві статті та інтерв’ю:

Северин Наливайко – український легендарний хоробрий лицар з дуже цікавим життям, оповитим легендами і міфами.

Тарас Шевченко – знакова постать в українській літературі та історії, який і сьогодні залишається,мабуть, найвідомішим українцем всіх часів. Саме тому ми підібрали кілька цікавих фактів про нього.

Богдан Хмельницький – один  з найвідоміших та найдостойніших гетьманів України. Однак, варто зазначити, що його життя, особливо особисте, було з нелегких.

Григорій Сковорода – український письменник та філософ, чиї крилаті вислови та афоризми і досі є популярними серед українців.

Іван Мазепа – доволі суперечлива особистість в українській історії. І попри те, що його дії часто критикують і засуджують, варто визнати, що він зробив чимало для культурного розвитку України. А ще ми розповімо вам про його фатальне кохання.