Скит Манявський (фоторепортаж)

Манявський Скит - чоловічий Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир в селі Манява (Богородчанський район, Івано-Франківська обл.). Засновниками монастиря у 1608 році стали вихованці Афону Йов Княгиницький і Іван Вишенський.

У 1621 році Манявський Скит отримує Грамоту Ставропігії від Константинопольського патріарха, що, до слова, означало пряме підпорядкування монастиря Константинополю, а це був унікальний випадок в історії православ"я.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Хвилями Венеції (фоторепортаж)
Венеція - надзвичайно атмосферне місто! Опиняєшся у казці! Приємний шелест води, чудова архітектура, багато цікавих музеїв та арт-галерей, вузенькі стрічечки-вулички, музика - навіть шалений натовп людей не здатен зіпсувати хороші враження. Пропоную Вашій увазі міні-фотозвіт.
Дивитись тут