Інформаційно-розважальна вебплатформа UaModna об'єднує людей з усього світу!

Статті, інтерв'ю, фото, відео, проза, лірика, арт; кожного дня нові цікаві публікації. Тут ви знайдете захопливі дослідження, висвітлення соціальних питань, авторські погляди на актуальні події, творчі та наукові доробки сучасників.

Кому буде в нагоді ця платформа?

Для читачів

Отримайте чудовий інформаційно-розважальний простір з великою кількістю корисної інформації та матеріалу для розуму та душі. Стежте за улюбленими авторами, категоріями та рубриками, коментуйте та дискутуйте. Підписуйтеся на щотижневу розсилку та першими дізнавайтеся про різні цікавинки.

читати більше

Для авторів

Скористайся чудовою можливістю стати одним з авторів платформи UaModna. Зареєструйся та отримай власний сайт, публікуй матеріали, поширюй їх в соцмережах та спілкуйся з читачами та прихильниками. Статті з великою кількістю переглядів потрапляють на головну сторінку та соцсторінки UaModna.

читати більше

Для бізнесу

Зацікавлені в розвитку власного бізнесу? Скористайтеся рішеннями UA Modna agency для просування свого бізнесу та збільшення прибутку за допомогою інтернет технологій. Досвідчена команда швидко знайде і запропонує індивідуальне та креативне рішення саме для вашого бізнесу.

Про проєкт UaModna

Проєкт UaModna стартував 2012 року і з того часу невпинно знайомить своїх читачів з цікавою та корисною інформацією про українське та для українців. Вебплатформа UaModna об'єднує людей з усього світу, котрі мають проукраїнський світогляд.

Наше гасло: БУДЬ УКРАЇНЦЕМ НЕ ЗА ПОХОДЖЕННЯМ, А ЗА ДУХОМ!

Однією з цілей проєкту UaModna є популяризація української культури та мистецтва закордоном та інформування мешканців України про творчі, наукові та суспільні досягнення представників української діаспори. Адже ми варті того, щоби про нас знав весь світ :)

UaModna – це справді живий організм, котрий має серце та душу. Душа розташована в Україні у місті Івано-Франківськ та надає "юамодної" енергії усьому, що відбувається на вебплатформі. Редколегія є своєрідним кістяком веб-платформи UaModna – вона надає руху усім ідеям, актуальним публікаціям, талановитим авторам і проєктам. Кожен зареєстрований користувач стає нашим автором та може безкоштовно створити на даній вебплатформі власний кабінет і самостійно обирати, якою мовою спілкуватись зі своїм читачем/глядачем та яким темам приділяти увагу. UaModna – багатомовний, мультинаціональний та проукраїнський простір для творчості усіх охочих.

Бери участь у заходах та подіях з UaModna