Інформаційно-розважальна веб-платформа UфModna об’єднує людей з усього світу!

Статті, інтерв’ю, фото, відео, проза, лірика, арт – кожного дня нові цікаві публікації. Тут ви знайдете захопливі дослідження, висвітлення соціальних питань, авторські погляди на актуальні події, творчі та наукові доробки сучасників.

Кому буде в нагоді ця платформа?

Для читачів

Отримайте чудовий інформаційно-розважальний простір з великою кількістю корисної інформації та матеріалу для розуму та душі. Стежте за улюбленими авторами, категоріями та рубриками, коментуйте та дискутуйте. Підписуйтеся на щотижневу розсилку та першими дізнавайтеся про різні цікавинки.

read more

Для авторів

Скористайся чудовою можливістю стати одним з автором платформи UA Modna. Зареєструся як автор та отримай власний сайт, публікуй матеріали, поширюй їх в соцмережах та спілкуйся з читачами та прихильниками. Статті з великою кількістю переглядів потрапляють на головну сторінку та соцсторінки UA Modna.

read more

Для бізнесу

Зацікавлені в розвитку власного бізнесу? Скористайтеся рішеннями UA Modna agency для просування свого бізнесу та збільшення прибутку за допомогою інтернет технологій. Досвідчена команда швидко знайде і запропонує індивідуальне та креативне рішення саме для вашого бізнесу.

Про проект UA Modna

Проект UA Modna стартував у 2012 році і з того часу невпинно знайомить своїх читачів з цікавою та корисною інформацією про українське та для українців. Веб-платформа UA Modna об’єднує людей з усього світу, котрі мають проукраїнський світогляд.

Наше гасло: БУДЬ УКРАЇНЦЕМ НЕ ЗА ПОХОДЖЕННЯМ, А ЗА ДУХОМ!

Однією з цілей проекту UA Modna є популяризація української культури та мистецтва закордоном та інформування мешканців України про творчі, наукові та суспільні досягнення представників української діаспори. Адже ми варті того, щоби про нас знав весь світ :)

UA Modna – це справді живий організм, котрий має серце та душу. Серце нашого проекту знаходиться у місті Чикаго (США) та забезпечує тісні зв’язки з українською діаспорою. А душа розташована в Україні у місті Івано-Франківськ та надає “юамодної” енергії усьому, що відбувається на веб-платформі. Редколегія є своєрідним кістяком веб-платформи UA Modna – вона надає руху усім ідеям, актуальним публікаціям, талановитим авторам і проектам. Кожен зареєстрований користувач стає нашим автором та може безкоштовно створити на даній веб-платформі власний кабінет і самостійно обирати, якою мовою спілкуватись зі своїм читачем/глядачем та яким темам приділяти увагу. UA Modna – багатомовний, мультинаціональний та проукраїнський простір для творчості усіх бажаючих.