Про проект UA Modna

Проект UA Modna стартував у 2012 році і з того часу невпинно знайомить своїх читачів з цікавою та корисною інформацією про українське та для українців. Веб-платформа UA Modna об’єднує людей з усього світу, котрі мають проукраїнський світогляд.
Наше гасло: БУДЬ УКРАЇНЦЕМ НЕ ЗА ПОХОДЖЕННЯМ, А ЗА ДУХОМ!

Однією з цілей проекту UA Modna є популяризація української культури та мистецтва закордоном та інформування мешканців України про творчі, наукові та суспільні досягнення представників української діаспори. Адже ми варті того, щоби про нас знав весь світ :)

UA Modna – це справді живий організм, котрий має душу. Душа розташована в Україні у місті Івано-Франківськ та надає “юамодної” енергії усьому, що відбувається на веб-платформі.
Редколегія є своєрідним кістяком сайту UA Modna – вона надає руху усім ідеям, актуальним публікаціям, талановитим авторам.

Статті, інтерв’ю, фото, відео, проза, лірика, арт – кожного дня нові публікації з’являються на сторінках UA Modna. Тут ви знайдете цікаві дослідження, висвітлення соціальних питань, авторські погляди на актуальні події, творчі доробки сучасників.

Кожен зареєстрований користувач стає нашим автором та може безкоштовно створити на даній веб-платформі власний сайт і самостійно обирати, якою мовою спілкуватись зі своїм читачем/глядачем та яким темам приділяти увагу. UA Modna – багатомовний, мультинаціональний та проукраїнський простір для творчості усіх бажаючих.

Бажаєте щодня отримувати повідомлення про оновлення? Скористайтеся опцією «Підписатись» і завжди будете в курсі найновіших публікацій та проектів нашої веб-платформи, а також актуальних тенденцій в Україні та світі.