Освіта як крок до самореалізації: семінар "Як зрозуміло писати про реформу освіти"
15-16 лютого у Львові відбувся семінар "Як зрозуміло писати про реформу освіти", організований Академією української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.
Читати більше
Ольга Басараб
Ольга не могла без громадсько-політичної діяльності: працювала в "Жіночій громаді", "Просвіті", "Пласті"; була серед організаторів першої жіночої чоти Українських Січових Стрільців, яка складалась із 33 жінок і 300 чоловіків.
Читати більше
ArtKids підбиває підсумки конкурсу малюнку...
​Дорогі друзі! Запрошуємо Вас поринути в атмосферу дитинства, казковий світ дитячого малюнку. 18 лютого о 12-00 в Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться Благодійний творчій захід для юних художників.
Читати більше
Український бренд Handys - сучасний погляд на якісне взуття
Зараз нам пропонують настільки широкий асортимент взуття, що часом можна заблукати в пошуках ідеальної пари. Тому сьогодні ми хочемо познайомити вас з українським брендом Handys.
Читати більше
Заслужене золото Альони Савченко Або як Україна втратила талановиту фігуристку
15 лютого 2018 року розігрували медалі у парному фігурному катанні на Олімпіаді в Кореї. Колишня українська спортсменка Альона Савченко вперше в кар'єрі здобула золото. Ця перемога відійшла в скарбничку німецької збірної, хоча українські ЗМІ сповістили про "український слід" на зимових Олімпійських іграх...
Читати більше
7 способів покращити розумову активність з самого ранку
Щоб допомогти мозку швидше працювати та ефективніше вирішувати складні завдання, спробуйте виконувати ці прості прийоми для підсилення і покращення розумової активності організму щоранку.
Читати більше
Джек Паланс: "Я — українець, а не росіянин"
Джек Паланс відмовився від звання "народний артист Росії" у квітні 2004 під час тижня "Російських ночей" у Лос-Анджелесі. Це був протест проти українофобського російського кінофільму "72 метри".
Читати більше

Статті на платформі UaModna

Веб-платформа UaModna пропонує вашій увазі багато цікавих статей на різноманітну тематику, зокрема про українців, їхні досягнення та здобутки, про історичних персоналій та сучасних успішних співвітчизників, про мистецтво, музику, подорожі, людей, літературу, кіно, традиції, страви… і все це з українським присмаком.

На нашомуц сайті ви зможете знайти інформацію про: 

Марія Заньковецька – одна з найвизначніших жінок в українській історії. Своїм співом вона викликала повагу до України та українців в багатьох серцях. Попри трагічну долю та нещасливе кохання, вона назавжди залишиться однією з найкращих українських актрис.

Переяславська рада – трагічний момент в українській історії. Юний гетьман Юрій Хмельницький не справився зі своїми обов’язками і фактично віддав Україну на поталу ворогам.

Іван Піддубний – супергерой української нації. Іван був непереможним борцем, найсильнішою людиною світу і щирим українцем.

Червоно чорний прапор УПА – сьогодні чимало розмов точиться навколо цього символу. Його вважають фашистським, бандерівським. Однак, для того, аби робити висновки, варто зануритись в історію.

Ніна Матвієнко – народна артистка України, чарівний голос якої заворожує не одне покоління. Пропонуємо вашій увазі відео-інтерв’ю з відомою українською співачкою.