Спортивний одяг: 4 поради, як вибрати
Ми часто говоримо про тренди, слідкуємо за новинками, беручи до уваги одяг на повсякдень та яскраві акценти, які пропонують бренди. Сьогодні мова піде про не менш важливу частину гардероба — спортивний одяг для чоловіків.
Читати більше
Тренди моди для дівчаток: що входить до гардеробу модних маленьких леді
Ми живемо у двадцять першому сторіччі, коли навіть маленькі дітки знають, що таке мода і як одягатися стильно. Саме тому перед тим, як вибрати одяг для дівчат, варто дізнатись, які тренди їм до вподоби.
Читати більше
Пляшка для води: яку краще вибрати
Заняття спортом вимагає від людини не лише зусиль і дисципліни, але і правильного підходу до гідратації організму. Спортивні пляшки зі свого боку надають спортсменам ефективний і зручний спосіб втамувати спрагу під час тренувань і змагань. У цій статті ми розкажемо детальніше про різні типи пляшок.
Читати більше
Корисні екзотичні фрукти та особливості їхнього вибору
Щоби забезпечити організм вітамінами, покращити імунітет, збільшити захисні функції організму варто купити екзотичні фрукти, більшість з яких є унікальним джерелом корисних речовин.
Читати більше
Православний світогляд — наука глибинного світорозуміння буття
Що є правдивий світоустрій? Яким є Вселенське буття у православному світогляді? Які знання передавали нашим предкам Рахмани — духовні Отці православного минулого? Згадаймо забуте праукраїнське.
Читати більше
5 нових серіалів на Netflix, від яких не відірвати погляд
It`s been a while. Давненько UaModna не пропонувала вам щось нове до перегляду. Тому підготували сьогодні добірку з 5 новинок на Netflix. Продумані, захопливі, багатогранні і хвилюючі — лише найцікавіші серіальні новинки для вас.
Читати більше
Стартовий набір для манікюру: що входить у комплект
Майстри-початківці часто не знають: купити стартовий набір для манікюру або збирати товари самостійно. Звісно, простіше придбати вже укомплектований і зібраний професіоналами комплект.
Читати більше
Вигорання: як розпізнати та лікувати
Вигорання — одне з поширених явищ серед людей, які багато працюють. Навіть якщо ви дуже любите свою роботу, вам потрібен відпочинок. Далі у статті розберемо, що ми можемо зробити для кращого самопочуття.
Читати більше
3 книги-мотиватори, які підтримують в досягненні цілей
Лютий у розпалі, і мотивації виконувати обіцянки, дані собі на початку року, стає все менше. Хтось розгубився, бо зіткнувся з першими невдачами, а хтось просто не розуміє з чого почати і як себе організувати. Саме тому багатьом з нас зараз дуже важливо отримати підтримку чи хоча б певну інструкцію. Тож я підібрала 3 книги-мотиватори, які стануть підтримкою на шляху до мети.
Читати більше
Про давні слов'янські держави на українських землях
Праукраїнські держави, яких не знаємо... Чому забули державу Рось? Куди зникли свідчення про центральнослов'янську Артанію та Дулібію? Де шукати велесовичні оригінали давніх літописів?
Читати більше

Статті на платформі UaModna

Веб-платформа UaModna пропонує вашій увазі багато цікавих статей на різноманітну тематику, зокрема про українців, їхні досягнення та здобутки, про історичних персоналій та сучасних успішних співвітчизників, про мистецтво, музику, подорожі, людей, літературу, кіно, традиції, страви… і все це з українським присмаком.

На нашомуц сайті ви зможете знайти інформацію про: 

Марія Заньковецька – одна з найвизначніших жінок в українській історії. Своїм співом вона викликала повагу до України та українців в багатьох серцях. Попри трагічну долю та нещасливе кохання, вона назавжди залишиться однією з найкращих українських актрис.

Переяславська рада – трагічний момент в українській історії. Юний гетьман Юрій Хмельницький не справився зі своїми обов’язками і фактично віддав Україну на поталу ворогам.

Іван Піддубний – супергерой української нації. Іван був непереможним борцем, найсильнішою людиною світу і щирим українцем.

Червоно чорний прапор УПА – сьогодні чимало розмов точиться навколо цього символу. Його вважають фашистським, бандерівським. Однак, для того, аби робити висновки, варто зануритись в історію.

Ніна Матвієнко – народна артистка України, чарівний голос якої заворожує не одне покоління. Пропонуємо вашій увазі відео-інтерв’ю з відомою українською співачкою.