Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше
«Інгредієнти. Справжній склад того, що ми їмо й наносимо на шкіру»: непрості відповіді на прості запитання
У книжці «Інгредієнти. Справжній склад того, що ми їмо й наносимо на шкіру» (видавництво Vivat) Джордж Зайдан ґрунтовно розмірковує про вплив куріння, алкоголю, цукру, меду, ультрафіолету, води на людський організм. Розповідає про ГМО, консервування продуктів харчування, здоровий раціон з точки зору науки. Отримані знання не лише здивують вас, а й неодноразово стануть в пригоді.
Читати більше
«Я не можу спати: я про Україну думаю»: про уміння слухати та інші книги весни
«Як я зможу спати спокійно, якщо ти переживатимеш за нас двох?» — каже своїй мамі 6-річний герой однієї з цих книжок. Сумні, трагічні, веселі — вони нікого не залишать байдужим, змусивши дослухатися і замислитися над тим, чи завжди ми чуємо своїх дітей.
Читати більше
В Україні з’явилися нові смартфони за гарною ціною
На ринку є величезна кількість портативних гаджетів, ціна яких іноді сягає місячної зарплати. Чи є смисл переплачувати, коли подібний функціонал доступний набагато дешевше?
Читати більше

Статті на платформі UaModna

Веб-платформа UaModna пропонує вашій увазі багато цікавих статей на різноманітну тематику, зокрема про українців, їхні досягнення та здобутки, про історичних персоналій та сучасних успішних співвітчизників, про мистецтво, музику, подорожі, людей, літературу, кіно, традиції, страви… і все це з українським присмаком.

На нашомуц сайті ви зможете знайти інформацію про: 

Марія Заньковецька – одна з найвизначніших жінок в українській історії. Своїм співом вона викликала повагу до України та українців в багатьох серцях. Попри трагічну долю та нещасливе кохання, вона назавжди залишиться однією з найкращих українських актрис.

Переяславська рада – трагічний момент в українській історії. Юний гетьман Юрій Хмельницький не справився зі своїми обов’язками і фактично віддав Україну на поталу ворогам.

Іван Піддубний – супергерой української нації. Іван був непереможним борцем, найсильнішою людиною світу і щирим українцем.

Червоно чорний прапор УПА – сьогодні чимало розмов точиться навколо цього символу. Його вважають фашистським, бандерівським. Однак, для того, аби робити висновки, варто зануритись в історію.

Ніна Матвієнко – народна артистка України, чарівний голос якої заворожує не одне покоління. Пропонуємо вашій увазі відео-інтерв’ю з відомою українською співачкою.