3 книги-мотиватори, які підтримують в досягненні цілей
Лютий у розпалі, і мотивації виконувати обіцянки, дані собі на початку року, стає все менше. Хтось розгубився, бо зіткнувся з першими невдачами, а хтось просто не розуміє з чого почати і як себе організувати. Саме тому багатьом з нас зараз дуже важливо отримати підтримку чи хоча б певну інструкцію. Тож я підібрала 3 книги-мотиватори, які стануть підтримкою на шляху до мети.
Читати більше
Про давні слов'янські держави на українських землях
Праукраїнські держави, яких не знаємо... Чому забули державу Рось? Куди зникли свідчення про центральнослов'янську Артанію та Дулібію? Де шукати велесовичні оригінали давніх літописів?
Читати більше
Як вибрати фен для волосся: 4 поради
Серед тисячі брендів і моделей на вибір іноді важко відрізнити розрекламовану техніку від реально дієвої. Далі розбираємо, на що варто звернути увагу при купівлі фену, щоб ви не помилилися у виборі
Читати більше
Як вибрати ідеальний жіночий годинник
Тренди змінюються ледь не щосезонно. Здається, і не вженешся за ними. Та є речі, які завжди тішитимуть око й залишатимуться доброю класикою. Одна з таких речей — годинник. Розглянемо в статті кілька правил вибору.
Читати більше
Як правильно вибрати меблі для дому: 6 порад
Вибір меблів — важливий процес. У вас є можливість повністю переосмислити свій дім за допомогою сотень стилів, кольорів, планувань і матеріалів. А також вдихнути життя у ваші будні. Однак на ринку безліч фірм і магазинів, то як серед них вибрати і не витрачати надто багато часу?
Читати більше
Характерництво — від минулого до майбутнього:
про Братство Богуна
Хто такі характерники і чому вони були православними духовними воїнами-рахманами? Який стосунок до характерництва мав Іван Богун? Що приховано за образом козака Мамая? Про все це — далі у статті.
Читати більше
Українські інженери з Aestech презентували технологію безрамного скління на виставці в Лісабоні
Українська компанія Aestech, що входить у міжнародний холдинг TECHIIA, представила свою інновацію — технологію безрамного скління — на найбільшому та найпрестижнішому архітектурному заході світу — World Architecture Festival 2022.
Читати більше
Які сережки варто носити у 2023 році
Поряд із повсякденним стилем та лаконічною класикою жодна скринька з прикрасами не обходиться без пари трендових сережок. Їх стиль та дизайн час від часу змінюються в залежності від мінливої моди, тому завжди варто тримати руку на пульсі, щоб знати, яким прикрасам віддавати перевагу.
Читати більше
6 переваг лазерної епіляції
Видалення волосся на тілі — вічна тема для розмов. Залежно від потреб і побажань клієнти вибирають різні методи, щоб його позбутися. Наразі існує кілька популярних способів видалення волосся. Та найґрунтовнішим залишається лазерна епіляція. Й ось чому.
Читати більше

Статті на платформі UaModna

Веб-платформа UaModna пропонує вашій увазі багато цікавих статей на різноманітну тематику, зокрема про українців, їхні досягнення та здобутки, про історичних персоналій та сучасних успішних співвітчизників, про мистецтво, музику, подорожі, людей, літературу, кіно, традиції, страви… і все це з українським присмаком.

На нашомуц сайті ви зможете знайти інформацію про: 

Марія Заньковецька – одна з найвизначніших жінок в українській історії. Своїм співом вона викликала повагу до України та українців в багатьох серцях. Попри трагічну долю та нещасливе кохання, вона назавжди залишиться однією з найкращих українських актрис.

Переяславська рада – трагічний момент в українській історії. Юний гетьман Юрій Хмельницький не справився зі своїми обов’язками і фактично віддав Україну на поталу ворогам.

Іван Піддубний – супергерой української нації. Іван був непереможним борцем, найсильнішою людиною світу і щирим українцем.

Червоно чорний прапор УПА – сьогодні чимало розмов точиться навколо цього символу. Його вважають фашистським, бандерівським. Однак, для того, аби робити висновки, варто зануритись в історію.

Ніна Матвієнко – народна артистка України, чарівний голос якої заворожує не одне покоління. Пропонуємо вашій увазі відео-інтерв’ю з відомою українською співачкою.