3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше
Покривало на ліжко – мистецтво вибору
Всі ми, після напруженого дня, хочемо розслабитися і поринути в атмосферу комфорту, затишку та спокою. А також добре відпочити. Для чого робимо все для того, щоб облаштувати свою спальну кімнату та спальне місце у тому числі.
Читати більше
5 порад, як вибрати чоловічу білизну
Білизна має значення і є невіддільною частиною чоловічого гардероба. Вона давно не лише про красу для вас та вашого партнера, а насамперед про комфорт та гігієну. Розберімо сьогодні у статті основні поради, на що звернути увагу при виборі.
Читати більше
7 порад догляду для шкіри з розацеа
Багато людей стикається з почервоніннями на обличчі, які нагадують подразнення. Їх називають розацеєю. Про неї сьогодні й поговоримо. А також дамо поради, як краще дбати про шкіру, яка зіткнулася з такою патологією.
Читати більше
Новий рівень комфорту: жіночі спортивні костюми оптом від Rebekka
Ступайте в найзручніших жіночих спортивних костюмах, які вас не тільки допоможуть підтримувати активний спосіб життя, але і стануть чудовим елементом вашого гардероба!
Читати більше
Як лікувати найпоширеніші гінекологічні хвороби?
Належне розуміння проблем жіночого здоров'я та правильний підхід до їхнього вирішення з використанням сучасних медичних засобів. Розглянемо способи лікування найпоширеніших жіночих хвороб
Читати більше
Українська барна культура та інші історії: 5 книг про алкоголь
На підставі фактів, гіпотез і власних польових досліджень автори цих книжок висловлюють свою думку щодо алкоголю в історії та культурі різних народів і континентів - від кам’яної доби і Стародавнього Єгипту до Америки та України, де вже існує справжня "гільдія наливайок".
Читати більше
Рюкзак для підлітка: підбірка та поради
Чудовий рюкзак — постійний супутник тинейджера, оскільки в нього можна скласти все необхідне для занять, гуртків чи спорту. Чому варто обрати рюкзак ROOH та підбірка наплічників — у статті.
Читати більше

Статті на платформі UaModna

Веб-платформа UaModna пропонує вашій увазі багато цікавих статей на різноманітну тематику, зокрема про українців, їхні досягнення та здобутки, про історичних персоналій та сучасних успішних співвітчизників, про мистецтво, музику, подорожі, людей, літературу, кіно, традиції, страви… і все це з українським присмаком.

На нашомуц сайті ви зможете знайти інформацію про: 

Марія Заньковецька – одна з найвизначніших жінок в українській історії. Своїм співом вона викликала повагу до України та українців в багатьох серцях. Попри трагічну долю та нещасливе кохання, вона назавжди залишиться однією з найкращих українських актрис.

Переяславська рада – трагічний момент в українській історії. Юний гетьман Юрій Хмельницький не справився зі своїми обов’язками і фактично віддав Україну на поталу ворогам.

Іван Піддубний – супергерой української нації. Іван був непереможним борцем, найсильнішою людиною світу і щирим українцем.

Червоно чорний прапор УПА – сьогодні чимало розмов точиться навколо цього символу. Його вважають фашистським, бандерівським. Однак, для того, аби робити висновки, варто зануритись в історію.

Ніна Матвієнко – народна артистка України, чарівний голос якої заворожує не одне покоління. Пропонуємо вашій увазі відео-інтерв’ю з відомою українською співачкою.