Холодильники Samsung з No Frost: як та коли їх потрібно розморожувати
Вибір холодильника – відповідальне рішення, бо ж ми обираємо цей агрегат не на один чи два роки. Кожен покупець намагається вибрати холодильник, який вірою та правдою слугуватиме родині впродовж принаймні десяти років.
Читати більше
Як правильно наносити та використовувати нашивки
Нашивка – це зображення, нанесене на тканину чи іншу поверхню. Нашивки широко використовуються серед молоді, спортсменів чи просто людей, які бажають висловити свою індивідуальність.
Читати більше
Високо в небі: вадрокоптер DJI Mavic 3T
Любителі небесної фотографії та відеозйомки неодмінно оцінять унікальний квадрокоптер DJI Mavic 3T, який став новим словом у світі дронів. У цій статті ми розглянемо його ключові характеристики, переваги та застосування.
Читати більше
Доступні за ціною ноутбуки для роботи та навчання вдома: що варто купити
Праця або навчання в домашніх умовах давно стали поширеним явищем. Багато людей працюють у фрилансі чи на аутсорсингу. А завдяки інтернет-технологіям усі охочі мають змогу здобути освіту в найпрестижніших навчальних закладах світу, не виходячи з дому.
Читати більше
Новий рівень польотів: DJI Mavic 3T — інновації та застосування у військовій сфері
Вітаємо вас у захоплюючому світі високотехнологічних аерофотозйомок та дрон-технологій. DJI Mavic 3T пропонує унікальний підхід до польотів, роблячи кожен момент аерозйомки неперевершеним.
Читати більше
З цим налаштуванням iPhone нереально вкрасти, навіть якщо він розблокований
Смартфони зберігають величезну кількість особистої інформації. Тому в разі крадіжки або втрати iPhone доступ зловмисників до цих конфіденційних даних може мати катастрофічні наслідки для власника.
Читати більше
Створення ідеального літнього оазису з каркасним басейном
Облаштування особистого басейну з каркасною конструкцією набуває популярності в Україні. Каркасні басейни є ідеальним вибором для тих, хто мріє про водний відпочинок у власному дворі без складного та затратного будівництва.
Читати більше
Як провести приємно час тільки удвох?
У романтичних стосунках дуже важливо підтримувати любов, інтерес одне до одного, пристрасть, наповнюючи своє життя приємними та веселими дрібницями, спільними бажаннями, а також, звичайно, романтичними вечерями.
Читати більше

Статті на платформі UaModna

Веб-платформа UaModna пропонує вашій увазі багато цікавих статей на різноманітну тематику, зокрема про українців, їхні досягнення та здобутки, про історичних персоналій та сучасних успішних співвітчизників, про мистецтво, музику, подорожі, людей, літературу, кіно, традиції, страви… і все це з українським присмаком.

На нашомуц сайті ви зможете знайти інформацію про: 

Марія Заньковецька – одна з найвизначніших жінок в українській історії. Своїм співом вона викликала повагу до України та українців в багатьох серцях. Попри трагічну долю та нещасливе кохання, вона назавжди залишиться однією з найкращих українських актрис.

Переяславська рада – трагічний момент в українській історії. Юний гетьман Юрій Хмельницький не справився зі своїми обов’язками і фактично віддав Україну на поталу ворогам.

Іван Піддубний – супергерой української нації. Іван був непереможним борцем, найсильнішою людиною світу і щирим українцем.

Червоно чорний прапор УПА – сьогодні чимало розмов точиться навколо цього символу. Його вважають фашистським, бандерівським. Однак, для того, аби робити висновки, варто зануритись в історію.

Ніна Матвієнко – народна артистка України, чарівний голос якої заворожує не одне покоління. Пропонуємо вашій увазі відео-інтерв’ю з відомою українською співачкою.