Леся Кічура: "У творенні казок можна мати за собою таку величезну аудиторію, якій позаздрить і дорослий автор..."
14 лютого світ відзначає не лише День Святого Валентина, а ще й Міжнародний день дарування книг. Тому сьогодні авторка дитячих казок Леся Кічура ділиться секретами цього наймилішого жанру.
Читати більше
"Легенда Карпат": весь знімальний процес - то велика пригода
З інтерв'ю із режисером "Легенди Карпат" незадовго до всеукраїнської прем'єри дізнаємося... Чому Сергій Скобун називає Олексу Довбуша карпатським Мойсеєм? Які містичні історії супроводжували знімальний процес та чи справді легенди не потребують імен?
Читати більше
hubmee: незамінний онлайн-помічник з українським корінням!
Сьогодні ми хочемо познайомити вас із молодою, але дуже перспективною командою проекту hubmee, котра працює над створенням унікальної системи, аналогів якій у світі ще не має.
Читати більше
Дмитро Бондаренко: Я - письменник реалістичного жанру, а не фантастичного
Нещодавно Дмитро Бондаренко - письменник з Дніпра - презентував книгу з привабливою назвою "Гроші". Про що саме ця книга? Дізнаємось із відповідей автора.
Читати більше
Діана Ніколаєва: "Мені здається, що будь-який актор чекає на успіх своїх проектів"
Цього року на телеекрани вийшов український серіал "Школа". З першої ж серії він почав демонструвати височенні рейтинги. Тож ми для вас підготували інтерв'ю з однією з акторок цього популярного серед молоді серіалу - Діаною Ніколаєвою
Читати більше
Panivalkova грає на всіх інструментах і знає всі мови світу
Зараз Panivalkova мандрує Україною зі своїм туром Космополітік. Однак тріо харизматичних дівчат все ж знайшли хвилинку та розповіли нам про концертні тури, свою улюблену публіку та творчі плани на майбутнє...
Читати більше
Тетяна Череп-Пероганич: "Треба поважати себе, як поета, щоб і інші поважали"
Для мене поняття "Жінка-Українка" і "Тетяна Череп-Пероганич" практично стали синонімами, бо завдяки мистецькому Порталу "Жінка-Українка", співзасновницею якого є Тетяна, творчі люди дружно зібрались під єдиний "дах".
Читати більше
Анна Шпилевська: "Я мрію, щоб мій гуцульський роман екранізували"
Як професійний музикант, Аня мислить категоріями звуків і саме з ними промальовує свої тексти, наповнюючи кожну сторінку тональністю і вібраціями. Навіть назва її дебютного роману "Лірник" натякає, що зі сторінок злинуть звуки...
Читати більше
Катерина Кухар і Олександр Стоянов: про пуанти, квіти та вечірні сукні
Катерина Кухар і Олександр Стоянов – провідні танцівники українського балету, заслужені артисти України. А в звичайному житті – гармонійне, турботливе подружжя, яке живе спільною справою...
Читати більше
Ольга Полевіна: "Любові забагато не буває..."
​Знайомство з сучасними письменниками України завжди закінчується одним і тим же: мені кортить розповісти про цих талановитих людей всім і кожному. Так відбувається і зараз...
Читати більше
Вадим Заблоцький: "Хочеш змінити світ на краще, починай це з себе"
Вадим Заблоцький - лідер житомирських воркаутерів, голова правління громадської організації "Street Workout" в Житомирській області, розповів про спорт і те, що його надихає...
Читати більше
Наталія Дев'ятко: "Я не уявляю свого життя ані без письменництва, ані без науки"
У Дніпрі відбулась презентація другої книги трилогії "Скарби Примарних островів" письменниці, журналіста, кандидата філософських наук - Наталії Дев'ятко, лауреата престижних літературних премій та переможця міжнародних і всеукраїнських конкурсів.
Читати більше

Цікаві інтерв’ю з відомими українцями

Українці – дуже талановита, креативна та розумна нація. У наших людей є своє особливе бачення подій, що відбуваються навколо, з яким корисно ознайомитись всім.  

На сторінках UaModna ви можете знайти багато цікавих, актуальних та інформативних інтерв’ю з відомими українцями і не тільки. Ми пропонуємо вам розмови з українськими музикантами, художниками, скульпторами, композиторами, танцюристами, письменниками, поетами, психологами, політиками, політологами, аналітиками та просто активістами. Є серед наших інтерв’ю й голоси бійців зони АТО, росіян та представників інших держав, яким подобається Україна.

На можна також забувати, що у світі є чимало вихідців з України, які прославляють її ім’я на світовому рівні. Ви можете про них навіть не знати, однак UaModna познайомить вас з ними та їхньою діяльністю.  

Для прикладу, на веб-платформі UaModna ви можете знайти інтерв’ю з такими особистостями:

Вова зі Львова (або Володимир Парфенюк) - відомий український реп-виконавець, доволі відомий на українських радіохвилях, розповів про свою творчість та поїздку до Чикаго.

Оксана Максимишин-Корабель – здобула чималу поплярність під час подій на Майдані в 2014 році завдяки своєму віршу «Мамо, не плач..» та іншим своїм творінням. Вона розповідає про свою творчість і переживання української Революції гідності.

Євген Тютюнник – колишній учасник гурту «Тонкая красная нить» розповів про свій новий проект 'Мой Versal`', а також про нові плани та покликання.

Леона Вишневська – хто сьогодні не знає цю тендітну молоду поетесу, яка підкорила своєю творчістю всю Україну. Леона розповіла UaModna про себе, свої творчі здобутки та плани на майбутнє

Олег Покальчук – український соціальний психолог і письменник. В нашому інтерв’ю він розповів доволі цікаві факти про деякі політичні міфи у протистоянні України та Росії, а також навчив методам протистояти інформаційній війні та пропаганді.

Марк Лівін – сучасний український письменник, прозаїк, блогер та музикант. За сумісництвом Марк грає в гурті «My way». Розповів він нам трохи про себе, але загалом мова йшла про його успішну книгу «Життя та інша хімія»