Star Face Family: як переможці працюють над собою та планують майбутнє

14 червня 2019
Редакція

Нещодавно в Івано-Франківську відбувся іміджевий конкурс краси та моди «Star Face of the Season s’s 2019». UaModna на ньому побувала. Наша редакція вирішила розповісти вам трохи про закулісся очима учасників. Для цього ми поспілкувалися з переможцями в категорії "Глядацькі симпатії". Адже вибір людей — не менш справедливий, ніж вибір журі. Спершу поспілкувалися з Танею, дівчина перемогла серед дівчат. 

1. Розкажи коротко про себе.

Заярнюк Таня, 18 років. Кандидат в майстри спорту по дзюдо. Навчаюся в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника та здобуваю освіту вчителя фізкультури. Сама з міста Калуша.

2. Що можеш розповісти з власного досвіду про конкурс, конкуренток, наставників?

Думаю, що для кожного учасника цей конкурс став чимось особливим у житті — новим досвідом, відкриттям себе з іншого боку.

3. Як вважаєш, що тобі дав Star Face of the Season, чого навчив?

За два місяці підготовок ми багато чому навчились, адже не тільки вивчали постановки дефіле, але й відвідували безліч корисних майстер-класів , які для нас організовувала команда Star Face Family.

4. Чи плануєш розвиватися надалі у сфері моделінгу?

Сфера моделінгу мене, звичайно, цікавить, але вона не на першому місці моїх уподобань.

5. Як гадаєш, якими навичками має володіти сучасна модель?

На мою думку, вона має бути відкритою як для себе, так і до людей. Має завжди залишатися собою та бути впевненою в своїх можливостях.

Не оминули увагою ми й переможця серед хлопців. Ним став Грабельник Володя. Юнакові лише 14, а він уже не боїться пробувати нове й підкорювати чергові вершини. 

1. Чому обрав для себе кар’єру моделі?

Я обрав кар’єру моделі тому, що одного осіннього вечора я прийшов у відомий заклад нашого міста і мені запропонували взяти участь в одному з показів; і мені це дуже сподобалося: це був початок моєї кар’єри моделі.

Спочатку я думав, що це буде тільки хобі, але зараз можу сказати: це для мене серйозні плани на майбутнє.

Планую брати участь у фотосесіях популярних брендів.

2. Скільки часу в день витрачаєш на самовдосконалення? Чим займаєшся?

Зранку я приблизно години бігаю, а ввечері — зал.

3. Топ-3 речі, без яких не зможеш обійтися.

Я не можу обійтися без соціальних мережей, ранкової кави, спілкування з друзями.

4. Що дає тобі Star Face Family?

Star face дав мені можливість реалізувати себе сфері модельного бізнесу, я також відвідав багато майстер-класів, після яких став більш упевненим у собі.

5. Розкажи про людину/розмову/лекцію, яка найбільше на тебе вплинула, змінила твоє життя.

Це була людина — моя мама, — яка не заперечила мені, не була проти із самого початку, коли я їй розповів про участь у кастингу; вона мене підтримала. Після того було багато вкладено зусиль і терпіння.

6. Чим плануєш займатися в майбутньому?

Я планую підкорювати подіуми України, а потім — великі подіуми в Європі та Америці.Коментар Олександра Грабовського, засновника та виконавчого директора Star Face Family:


Подія, яку ми створили, дає чудовий старт та стимулює всіх її учасників (дівчат, хлопців та дітей) розвиватися в напрямку культури, краси та моди. Уся справа в двомісячній підготовці, яку оргкомітет SFS наповнив потрібними та корисними майстер-класами зі спікерами-експертами у своїх напрямках. Ми розширюємо світобачення учасників, даємо практичні знання, а безпосередньо на конкурсі всі разом святкуємо пророблений шлях ось так вже 13-й сезон поспіль.

Дуже приємним є той факт для нас, що цього сезону, запустивши перший раз дитячий напрямок в конкурсі, ми бачимо дуже позитивний ріст та цікавість до його розвитку. Після отриманих відгуків від дітей та їхніх батьків, шкодуємо лише про одне, що не працювали з дітьми раніше, адже справді, без дітей неможливо було б так любити людство  вони нам про це нагадують.

Місто у нас маленьке, але все ж завдяки позитивному іміджу, який ми всіма силами стараємося забзпечити учасникам, можливостей у кожного стає значно більше. Після конкурсу ми підтримуємо контакт і продовжуємо співпрацю. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 книг української Незалежності
Книжки, з якими асоціюється період української незалежності, у кожного можуть бути свої. Але існують такі видання, де незаперечні цінності — герб, мова, національна ідея — стають єдиними і основними у справі формування нашої державності.
Читати більше
Не шукати зручний момент: є шанс, що він не настане
Про нове життя з Нового року: чому хочеться все змінити та як насправді це реалізувати в 2022 році. Інтерв'ю з практикуючим психологом Інною Гречко про шанси почати щось нове і краще з Нового року.
Читати більше