Заходи та події

Архів минулих заходів та подій

«Друзі мої, дерева». Виставка живопису Ольги Кваші. 23 жовтня – 18 листопада 2018 Львів
Після трирічної перерви присвяченої ілюструванню книжок улюблениця українців по всьому світу Ольга Кваша, представить свою сьому персональну виставку в галереї «Зелена канапа». Олині пейзажі зіткані зі світла і кольорів, щедро розписані деталями (не дарма ж вона ілюструє дитячі книжки).
Читати більше
Маркет "Дні українського пальто"
Якщо ви ще не підготувались до холодного сезону – обов’язково відвідайте маркет «Дні українського пальто» від проекту «Всі. Свої», де знайдете теплий верхній одяг на будь-який смак від українських брендів. Він відбудеться 13–14–15 жовтня на Десятинній, 12 та об’єднає найкращих українських виробників пальт.
Читати більше
Фотоконкурс "Моє місто у фотографіях" від UaModna
UaModna оголошує всеукраїнський фотоконкурс "Моє місто у фотографіях", який дасть можливість кожному, наголошуємо: КОЖНОМУ, не залежно від того, чи ти професійний фотограф, чи просто українець, який захоплюється красою свого рідного міста, показати, що воно у тебе найпрекрасніше.
Читати більше
Фото-конкурс "Краса по-українськи"
UaModna оголошує конкурс для ТАЛАНОВИТИХ ФОТОГРАФІВ. Якщо ви цінуєте красу українських жінок і у вашому портфоліо знайдеться чимало фотографій представниць прекрасної статі, у вас є можливість поділитися своєю творчістю з усією Україною та стати переможцем конкурсу.
Читати більше
Вечір з UA Modna
Ласкаво просимо на вечір UA Modna, який проходитиме 14 листопада, о 7 вечора, у місті Чикаго. На вечорі відбудеться презентація документального фільму від UA Modna "Майдан. Останній розділ!", першої серії навчально-ігрової анімації для дітей віком від 2 до 5 років "Мандаринка та Мацьопи".
Читати більше
Творити та змінювати - модно!
Відкрита дискусійно-музична зустріч представників творчої та активної української молоді з успішними франківчанами, котрі в молодому віці та в сучасних українських реаліях змогли реалізувати власні амбітні, творчі, комерційні та суспільно-корисні проекти.
Читати більше