Творити та змінювати - модно!
Вхід вільний

Творити та змінювати - модно!

Відкрита дискусійно-музична зустріч для представників активної та прогресивної молоді України. В рамках зустрічей “Твори. Дій. Змінюй”, котрі відбулись у Львові та Києві за ініціативи молодіжної платформи “Дія в Україні”.

Відкрито попередню реєстрацію учасників. Вхід - вільний.

26 липня 2014 року о 17:00 на території літнього кафе “Веранда” (м.Івано-Франківськ, пл.Міцкевича, 6) відбудеться відкрита зустріч представників творчої та активної української молоді з успішними франківчанами, котрі в молодому віці та в сучасних українських реаліях змогли реалізувати власні амбітні, творчі, комерційні та суспільно-корисні проекти.
У програмі заходу - виступи запрошених спікерів - історія успіху, відповіді на питання з залу, особисті консультації, музичний супровід від гурту “One West”.

Мета заходу - на прикладі конкретних успішних проектів молодих франківчан довести, що, незважаючи на складну економічну та політичну ситуацію, в Україні цілком можливо реалізувати власні таланти та принести позитивні зміни в становлення сучасного українського суспільства та, зокрема, для покращення життя територіальної громади.

Цілі заходу:
  • Ознайомити з ефективними інструментами для вдалого старту проекту
  • Проаналізувати можливі ризики та знайти виходи зі складних ситуацій, що виникають в процесі реалізації проекту
  • Визначити перспективність та актуальність тематик соціальних проектів
  • Окреслити працюючі методи залучення фінансування та інвестицій в проект
  • Дізнатись секрети вдалого управління людським ресурсом та побудови команди  на проекті
  • Дізнатись про реальні можливості та засоби відкрити власний мистецький талант для України та світу
Родзинка даної зустрічі - неформальна атмосфера спілкування, котра допоможе налагодити двостороннє спілкування між відвідувачами та спікерами.

Спікери:

Юрій Филюк - ресторатор, співвласник мережі “23 ресторани”, ідеолог середовища “Тепле місто” (https://www.facebook.com/yuriy.fylyuk)
Любця Чернікова - дизайнер одягу, учасник багатьох модних показів в Україні та закордоном (https://www.facebook.com/ljybcja?fref=ts)
Сергій Караванець - стартапер, спеціаліст з продажів та інтернет-маркетингу, організатор Франківського Півмарафону-2014 (https://www.facebook.com/sergio.karavanets?fref=ufi)
 
Музичний супровід: рок-гурт One West (https://www.facebook.com/onewestband)
 
Організатори:

Веб-платформа UA Modna (www.uamodna.com)
Будь українцем не за походженням, а за духом!
Проект UA Modna, котрий стартував у 2012 році, популяризує український креатив у культурному, науковому та громадському контексті та об’єднує людей усього світу, котрі вірять, що українці - модний народ!
 Кожен зареєстрований користувач може стати Автором веб-платформи UA Modna.
www.uamodna.com - це простір для твоєї творчості!

Платформа Дія в Україні (http://diya-ua.com/)
Дія в Україні - реалізація Твоїх ідей!
Дія в Україні – це місце, де інноватори та ченджмейкери матеріалізують ідеї в проекти, співпрацюють та навчаються разом. Ми прагнемо створити середовище, де можна обмінюватися ідеями, знаходити однодумців чи долучатися у команди цікавих ініціатив, отримувати експертну думку чи просто навчатися.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.