Гори, які захоплюють

Нарешті мені пощастило мандрувати зимовими горами пліч-о-пліч із Сонцем (бо завжди потрапляю на хурделиці).
Синє небо супроводжувало нас від початку і до кінця подорожі, що додавало приємного оптимізму і світла усмішкам.
Коли стемніло, можна було спостерігати чисте небо, яке було всипане міріадами зірок: вони звисали з неба, наче здоровенні діаманти. Погляд було годі відвести!
Душа відпочила від заклопотаної рутини.

Довідка з вікіпедії:

Висо́кий Верх — гора в Українських Карпатах, у масиві Сколівські Бескиди. Розташована в межах Сколівського районуЛьвівської області, між селами Волосянка і Верхня Рожанка.

Висота гори 1242 м над р. м. Східний та північно-східний схил дуже крутий, північно-західний — пологий, поступово знижується в долину річки Славки.

Вершина і привершинні схили не заліснені, тому з вершини відкриваються краєвиди на довколишні гори Сколівських Бескидів; на півдні видніються вершини Верховинського Вододільного хребта. На північний захід від вершини розташована пам'ятка природи «Писана криниця».

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут