Фантастичні краєвиди острова Амульяні

Подорожуючи Грецією, крилами теплого клімату мене занесло на острівець під назвою Амульяні. Чистий сонячний пісок, вода кольору з казкових історій, рій пляжних парасольок та кораблики. Гарний відпочинок! Але я вирішила дослідити цей дивоострівець і відкрила надзвичайний світ!

Неподалік від головного узбрежжя піднялась на пагорб, який майже закритий від погляду людських очей і...​ чарівнішого місця я ще не бачила! Наче потрапляєш в інший світ: з-під землі виростають здоровенні камені-титани, скелясті обриви нагадують формами та кольором поверхню планети Марс, штиль, людські голоси просто не долунають, чути лише тишу природи, навколо тебе огортає спокій та енергія Всесвіту! До камінчиків з любов'ю притулись медузки та морські їжачки, молоденькі креветки та інші жителі Егейського моря.

Фото не передають і половину тієї краси, що оточувала мене, проте, сподіваюсь, що ви хоч трішки підхопите і відчуєте енергію вічності та транцендентності цього острова.

Обкладинка - pinterest.com.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут