Виставка Лери Літвінової і Леонори Янко «Стан постійної напруги»
Виставка «Стан постійної напруги» у 2 залах галереї Imagine point представлятиме два проєкти з спільною темою, темою Криму. Він був домом для Лери Літвінової та Леонори Янко та сьогодні півострів лишається чимось жаданим та далеким для авторок. 
Дивитись тут
Перша виставка про Війну і Чорне море. "Відродження" - виставка Лери Літвінової.
​У Музеї видатних діячів української культури відкрита виставка Лери Літвінової "Відродження", що присвячена дослідженням  впливу на Чорне море дій Росії на території України.  «Відродження», об’єднучи мистецтво та науку, створює особливий гуманістичний підхід, над реалізацією якого треба працювати вже зараз.
Дивитись тут
Свідки "НЛО" в Києві
Виставка Леонори Янко «НЛО. Надто лагідний об’єкт» У Музеї видатних діячів української культури Л. Українки, М. Лисенка, М. Старицького, П. Саксаганського. Сентиментальні та по-доброму дивакуваті прибульці з самої доброї планети, ці «НЛО» щиро усміхнені та такі, що не приховують піднесеного настою. Вони вірять у світле та справжнє, існують у ідеалізованому в
Дивитись тут
Lera Litvinova Gallery «Оголена у квітах»
Арт-простір Lera Litvinova Gallery представив персональну виставку Євгена Шаповалова «Оголена у квітах» у новій затишній локації в центрі Києва за адресою провулок Євгена Гуцала, 3. Автор виставки «Оголена у квітах», Євгеній Шаповалов відповів на низку запитань, що стосуються його творчості.
Читати більше