ДОНЕЦЬКІ ПЕЙЗАЖІ НАЖИВО
Пейзажі безкрайньої і яскравої футбольної столиці України - Донецька. Крім чудових і зачаровуючих панорам, наше місто має в своєму розпорядженні прекрасну паркову зону. Наприклад, парк Щербакова, який частково постраждав в наслідок військових дій.
Дивитись тут
СЛИЛ ЛИ ДОНЕЦК УКРАИНУ? ИЛИ ОНА ЕГО СЛИЛА?
Фотографии, сделанные в марте 2014 года в Донецке, которые доказывают тот факт, что пока центральная власть делила портфели и места, люди пытались оказать сопротивление захватчикам и бандитам.
Дивитись тут
СвяткоВі вікна
У День Святого Миколая особливо хочеться відчути подих Новорічних та Різдвяних свят. Яскраво прикрашені вікна у моєму мікрорайоні допомагать створити святковий настрій. Сніговики, ельфи, персонажі Лускунчика, плюшеві ведмежата—кого тільки не побачиш у вікнах філадельфійців, готових до зустрічі найбільшого свята року—Різдва Христового! 
Дивитись тут
ДОНЕЦЬК - ФУТБОЛЬНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ
Не дивлячись на те, що Донецьк зараз не в найкращому вигляді, як воно було до 2014 року, це - одно з яскравих міст України. Саме тут, футбольна столиця. Саме тут, форпост з нескорених людей, з закорінілих працівників та жорстких воїнів.
Дивитись тут
Вишиванки, вишиті плаття, вишиті сорочки, дитячий вишитий одяг
Замовити і купити гарну українську вишиванку для всієї родини Ви можете просто з дому, скориставшись послугами нашого інтернеті-магазину, який працює не лише  по всій Україні, а й за кордоном. Який доставить обраний Вами товар в будь-яке місто, де б Ви не знаходилися - Харків, Запоріжжя, Хмельницький, Київ, Кривий  Ріг, Черкаси, Одеса, Дніпропетровськ (Дніпро), Львів, Миколаїв, Чернігів,
Дивитись тут