Небелівка - трипільський храм-обсерваторія
Небелівський храм є доказом того, що трипільська цивілізація однією з перших започаткувала астрономічну традицію більше ніж 6 тисячоліть тому та створила канони в архітектурі, які через тисячі років ми зустрічаємо в пізніших цивілізаціях близького сходу, Єгипту та західної Європи.
Дивитись тут
Поставити LIKE чи написати ПЕТИЦІЮ?
Як достукатися до поважних чиновників? Якими методами можна примусити їх виконувати свою роботу, за яку вони отримують зарплати та премії з державного бюджету, тобто з наших податків? Я намагаюся через соцмережі...
Дивитись тут
Аудіокнига Софії Мельник "Свято першого листочка"
Пропоную вашій увазі чудову казку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку "Свято першого листочка". Текст читає майстриня художнього слова Лариса Уласовська. У записі використано твори класичної музики.
Дивитись тут
Як вітати зі святами? З Новим роком, прийдешнім Новим роком чи наступаючим Новим роком! Гуртуватися
Уроки української мови від Світлани Босак. Мовознай-34: "Як вітати зі святами! З Новим роком, прийдешнім Новим роком чи наступаючим Новим роком! Використання слова "Гуртуватися".
Дивитись тут
Скільки історичної спадщини України втрачено?
Що таке курган? Для історика - це об'єкт досліджень, для грабіжника - засіб наживи, для фермера - перешкода. А для народу - це щось більше, ніж історична пам'ятка! Потрібно рятувати Обсерваторію Безводівка!
Дивитись тут
Одну з найвідоміших англійських колядок заспівали українською
Ірина Музика, Сергій Степанів та Остап Барановський записали традиційну англійську колядку "Новина" (The First Noël) українською. До цього українського віршованого перекладу даного твору не було.
Дивитись тут
Як черепаха Наталка до школи збиралася
"Бажаєте зробити дитині сюрприз? Подивіться разом першу серію мультфільму "Як черепаха Наталка до школи збиралася". Мультфільм створений за мотивами однойменної казки; музику до нього написала композитор Валентина Фалькова. Черепаха Наталка "говорить" голосом молодої авторки Наталії Дев'ятко.
Дивитись тут