Варення з дині: найсмачніший рецепт

11 вересня 2019
Григорій

Для вареня нам необхідно:

  1. диня  1 кг;
  2. тростинний цукор  150 г; 
  3. білий цукор — 500 г;
  4. ванільний цукор  за смаком;
  5. лайм 1 шт.; 
  6. вода — 500 мл. 


Етапи приготування: 

У воду додаємо тростинний цукор та доводимо до кипіння. Диню нарізаємо кубиками та додаємо до сиропу. 
Після повторного закипання додаємо диню, додаємо білий цукор та варимо 20 хвилин. Потім додаємо ванільний цукор та лайм і варимо ще 5 хвилин. 

Розливаємо в стерилізовані банки. 

От і все, смачне варення на зиму готове!


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут