Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії

18 листопада 2021
Griandr Tarnovski

"Україна відродиться, коли українці усвідомлять, що вони є надащками скіфів."

             Це сказав буддійський монах Дзюнсей Терасава.

"Розквітне Україна, коли на скіфські могили повернуть кам’яні статуї."

                Це сказав Хранитель кургану Гергеля Олег Середин.

Депутат ВР 8 скликання, а зараз депутат дніпровської обласної ради Андрій Денисенко встановлює охоронні знаки на могилах у вигляді скіфських, арійських та половецьких статуй. Шляхетну справу реалізовують в Підгороднянській ОТГ за сприяння голови ОТГ Горба Андрія. Вже встановилини скіфа, на черзі встановлення репліки Керносівського ідола на найбільшому кургані Січеславщини.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут