Звички, які зроблять тебе успішною жінкою
Що для вас означає бути успішною? Це високооплачувана робота? Чи може, власний дім..? Бізнес? Чи пак бути успішною — це щаслива і здорова сім'я? Або, можливо, це просто щастя засинати в спокої? У будь-якому випадку маю тут для вас 11 звичок, які допоможуть бути успішною і жити в гармонії із собою. Адже сильна жінка знає, де вона хоче бути, і має план, як туди дістатися.
Читати більше
Обмануті власною пам'яттю
Нам всім здається,що наша пам’ять зберігає усе,що з нами було доволі точно. В питаннях минулого ми вважаємо нашу пам’ять не поганим джерело,часто апелюючи до власних спогадів. Але чи усе справді так? Наскільки можна вірити власним спогадам?
Читати більше
Наскільки Iq-тесту можна вірити?
Скільки разів ви чули про IQ-тест? Припускаю, що дуже багато. Цей тест у нас асоціюється з інтелектом, а інтелект-це те, від чого залежить наше життя. Але чи дійсно IQ-тест говорить правду?Можливо, ще є кращі альтернативи?
Читати більше
10 істин, які навчать бути щасливим
Часто у кожного з нас може виникати думка "Що ж зробить мене щасливішою (-им) ?". Це питання може стосуватися особистого життя, роботи, улюбленого заняття чи просто турбувати загалом. Нижче ви знайдете тези, яких треба дотримуватися щодня, аби стати впевненішим у собі та отримати бажане. Адже, коли губиш себе, доречним буде нагадування, що ти не сам у цьому великому світі.
Читати більше
Мудрість - найкращий спосіб існування
Багато людей вважають, що мудрість - це прерогатива старості й прямо пропорційна кількості прожитих років. Однак мудрим може бути і немовля. Мудрість - це найкращий спосіб існування в сучасному світі. І якщо ми хочемо жити в гармонії з ним, нам варто стати мудрими.
Читати більше
Ми — те, що малює наша уява: тест
Ua Modna підготувала для вас ще один тест на асоціації. Вченими доведено - те, що відображає нам наша уява, абсолютно нічого спільного не має з нашим мозком, але тільки вона може показати, що ховається всередині нас.
Читати більше
20 важливих положень для щасливого життя
Мусасі Міямото, також відомий як Бенносуке Міямото, був одним з найбільших японських фехтувальників XVII століття. Незадовго до смерті самурай написав книгу «Шлях йде поодинці», в якій описав свою життєву філософію. Пропонуємо прочитати 20 найбільш важливих положень з книги, адаптованих до сучасного життя.
Читати більше
Нейробіолог Джакомо Ріццолатті: "Якщо ви бачите щасливу людину, мозок командує: підняти настрій!"
Вчений, що відкрив людству таємницю дзеркальних нейронів, розповів, як поліпшити взаєморозуміння між людьми, а також про нові підходи до лікування інсульту та аутизму.
Читати більше
Хочете почувати себе щасливішим? Висловлюйте вдячність за маленькі радості кожного дня
Згідно з результатами досліджень, проведеними Гарвардською Медичною Школою, люди, які частіше висловлюють вдячність за позитивні події в житті, почувають себе щасливішими.
Читати більше
Продуктивність може бути небезпечною (краще нічого не робити, ніж робити будь-що)
Журналіст видання The Outline Вінсент Бівінс так втомився від нескінченного обговорення продуктивності в інтернеті, що вирішив дослідити природу цього феномена.
Читати більше
"Завтра", "потім", "пізніше" як стиль життя
Всім нам знайоме відчуття, коли замість того, щоб зайнятись вкрай необхідною справою, ми шукаємо різні способи, щоб її уникнути. Хоча б, на деякий час. "Пізніше, потім, а краще, вже завтра зроблю" ― десь вже чули? Отже, ви обрали правильну сторінку.
Читати більше
20 шпаргалок від Максвелла Джона: як побудувати гармонійні відносини з людьми
Максвелл Джон - південноафриканський письменник, який отримав у 2003 році Нобелівську премію з літератури за свій роман "Ганьба", сформулював принципи, які дозволяють вибудовувати гармонійні відносини з людьми.
Читати більше
Людина +
Проект Надлюдини завершився епохально дублювання Марвела до межі профанійного абсурду. З проектом Людини + та його епохальним завершенням припиниться проект Геноциду...
Читати більше

Статті про практичну психологію та психологію відносин на UaModna

Психологія у наш час займає чи не провідне місце серед медичних дисциплін. Адже багато психологічних хворіб, котрі раніше хворобами не вважались, сьогодні можуть вилікувати тільки «душевні лікарі».

Головними психологічними проблемами сучасного суспільства можна назвати: проблеми у стосунках, невпевненість у собі, депресія, прокрастинація, бажання стати щасливим і досягти успіху в кар’єрі чи в житті, бажання позбутись негативних емоцій, вміння справлятись зі складними ситуаціями і ще багато інших. Ці проблеми зазвичай пов’язані з умовами зовнішнього середовища, суспільства, яке чинить на нас неабиякий вплив, та з нашим способом життя.

Всі хочуть бути щасливим и у підсумку, тому веб-платформа UaModna пропонує вашій увазі статті від практикуючих психологів, які розкажуть вам про те, як стати впевненим в собі, як знайти внутрішню рівновагу, як поводитись у стосунках, щоби зберегти щасливий шлюб і приносити радість своїй другій половинці, як досягти успіху та перестати прокрастинувати. Ми гарантуємо вам прості й справді дієві поради на будь-яикй випадок життя.

Не варто також забувати, що Україна зараз знаходиться в особливій ситуації, коли українцям потрібна особлива психологічна допомога, наприклад: як справитись з панічною атакою, як надати психологічну допомогу в екстремальній ситуації, що таке Донбаський синдром та як з ним справлятись і таке інше. Саме тому ми пропонуємо вам поради від українських психологів, дуже актуальні в даній ситуації.

На веб-платформі UaModna ви знайдете замітки та поради практикуючих українських та світових психологів. Тут ви знайдете навіть статтю про те, як правильно обрати свого психолога.

Тому, якщо ви хочете жити щасливо, бути успішним, знайти себе в цьому житті (але не бажаєте звертатись до психологів), веб-платформа UaModna допоможе вам справитись з будь-якою життєвою складністю.