Хочете почувати себе щасливішим? Висловлюйте вдячність за маленькі радості кожного дня
Згідно з результатами досліджень, проведеними Гарвардською Медичною Школою, люди, які частіше висловлюють вдячність за позитивні події в житті, почувають себе щасливішими.
Читати більше
Продуктивність може бути небезпечною (краще нічого не робити, ніж робити будь-що)
Журналіст видання The Outline Вінсент Бівінс так втомився від нескінченного обговорення продуктивності в інтернеті, що вирішив дослідити природу цього феномена.
Читати більше
"Завтра", "потім", "пізніше" як стиль життя
Всім нам знайоме відчуття, коли замість того, щоб зайнятись вкрай необхідною справою, ми шукаємо різні способи, щоб її уникнути. Хоча б, на деякий час. "Пізніше, потім, а краще, вже завтра зроблю" ― десь вже чули? Отже, ви обрали правильну сторінку.
Читати більше
20 шпаргалок від Максвелла Джона: як побудувати гармонійні відносини з людьми
Максвелл Джон - південноафриканський письменник, який отримав у 2003 році Нобелівську премію з літератури за свій роман "Ганьба", сформулював принципи, які дозволяють вибудовувати гармонійні відносини з людьми.
Читати більше
Людина +
Проект Надлюдини завершився епохально дублювання Марвела до межі профанійного абсурду. З проектом Людини + та його епохальним завершенням припиниться проект Геноциду...
Читати більше
Абсолютна зброя. Основи психологічної війни і медіа-маніпулювання. Вступ
До уваги читачів пропонується переклад вельми цікавої книги "Абсолютна зброя. Основи психологічної війни і медіа-маніпулювання", автором якої є професор МГІМО МЗС Росії Валерій Соловей. Будь-хто з нас, якою б досвідченою і розсудливою людиною він себе не вважав, у будь-який момент може стати об'єктом і жертвою пропаганди.
Читати більше
Кришталевий паркан або що може перешкодити здійсненню мрії?
Я думаю, багатьом із нас знайоме відчуття захоплення, коли робиш щось заради своєї мрії. Але трапляється так, що поки робиться справа, запал поступово починає згасати, мотивація падає, а іноді, навіть, доводиться себе змушувати.
Читати більше
Не бійтеся стресу - трансформуйте його в шалену продуктивність за гарвардським методом
Всі знають, що стрес шкідливий. Але іноді його ніяк не уникнути. І тоді вам стане в нагоді метод гарвардських психологів, за допомогою якого стрес можна перетворити на свого друга.
Читати більше
Вчити чи вчитися?
Міфи не можуть забуватись. Кожного дня ми перечитуємо їх в наших сварках та конфліктах. Але одного разу з'являється бажання дійти до основ. І тоді на сцену, чи то на ганок кав'ярні, в якій вдосталь безкоштовної кави мудрості, прийдуть вони: Платон, пропускаючи вперед Сократа, і Думка про те, що все це було і ще раз колись неодмінно буде...
Читати більше

Статті про практичну психологію та психологію відносин на UaModna

Психологія у наш час займає чи не провідне місце серед медичних дисциплін. Адже багато психологічних хворіб, котрі раніше хворобами не вважались, сьогодні можуть вилікувати тільки «душевні лікарі».

Головними психологічними проблемами сучасного суспільства можна назвати: проблеми у стосунках, невпевненість у собі, депресія, прокрастинація, бажання стати щасливим і досягти успіху в кар’єрі чи в житті, бажання позбутись негативних емоцій, вміння справлятись зі складними ситуаціями і ще багато інших. Ці проблеми зазвичай пов’язані з умовами зовнішнього середовища, суспільства, яке чинить на нас неабиякий вплив, та з нашим способом життя.

Всі хочуть бути щасливим и у підсумку, тому веб-платформа UaModna пропонує вашій увазі статті від практикуючих психологів, які розкажуть вам про те, як стати впевненим в собі, як знайти внутрішню рівновагу, як поводитись у стосунках, щоби зберегти щасливий шлюб і приносити радість своїй другій половинці, як досягти успіху та перестати прокрастинувати. Ми гарантуємо вам прості й справді дієві поради на будь-яикй випадок життя.

Не варто також забувати, що Україна зараз знаходиться в особливій ситуації, коли українцям потрібна особлива психологічна допомога, наприклад: як справитись з панічною атакою, як надати психологічну допомогу в екстремальній ситуації, що таке Донбаський синдром та як з ним справлятись і таке інше. Саме тому ми пропонуємо вам поради від українських психологів, дуже актуальні в даній ситуації.

На веб-платформі UaModna ви знайдете замітки та поради практикуючих українських та світових психологів. Тут ви знайдете навіть статтю про те, як правильно обрати свого психолога.

Тому, якщо ви хочете жити щасливо, бути успішним, знайти себе в цьому житті (але не бажаєте звертатись до психологів), веб-платформа UaModna допоможе вам справитись з будь-якою життєвою складністю.