Як зникне темна ява – про зміни в Мирі Землі

7 червня 2024
Святояр

Події в Мирі Землі, які тривають нині, оголошені майже дві тисячі років тому в Одкровенні Івана Богослова, кінцевій книзі Нового Заповіту - Апокаліпсісі. Означені книгою знаки, які віщували скорий початок таких подій, проявились у ХХ столітті. Розгортання ж самого Апокаліпсісу почалось у другому десятилітті нашого століття. Головні ж події мають статись у наступні десятилітття. Очищення Миру Землі кардинально змінить його вигляд, позбавить темної яви, всього нелюдського, хижого, духовно неприйнятного. Є свідчення того, що Армія Господня вже отримала відповідні енерго-польові ресурси для виконання задуманого Творцем.

Але, що в принципі можна називати темною явою? Що має бути очищено Апокаліпсісом? Хто і що є носіями хижого і неприйнятного для Прави? Про яке очищення казали духовні провідники далекого слов’янського, українського минулого, знавці православного світогляду - Рахмани, Характерники, Арії?

Рис 1. Світле ліквідує темне: бій Святослава Хороброго з носіями темної яви

Темна ява – це енерго-польова структура низьких, руйнівних вібрацій з-за меж Світлого Ірію, з рівнів мінусових, зліплена з ірійного сміття, польових залишків життєдіяльності Всесвіту.

На вірусне та паразитуюче утворення її перетворив падший Ангел, духовний зрадник, опущена в позаірійний простір колись висока душа, яку Отці православного минулого назвали антихрестом (анти-Хрестом).

Варто знати, що темна ява у нашому Всесвіті ще досить недавно складалась з елементів які формували систему хижого вампірування енергій вкрадених у Творця. Ці елементи такі:

  1. Антисвіт – скопище найогидніших ірійних істот, метою яких було поширення своїх визискуючих дій на весь Всесвіт;
  2. П’ять темних явних мирів - хижих цивілізацій на антилюдських поняттях антисвіту, колись світлих мирів, які були захоплені та спаскуджені темним;
  3. Явлені представники антисвіту та хижих цивілізацій - нелюди переселені у Мир Землі (шостий мир) з метою його поступового захоплення;

Темна ява у такому стані стала смертельною загрозою для нашого Всесвіту, бо вела його до повного руйнування. Саме тому Творець почав серію Апокаліпсісів, аби ліквідувати темну яву та її елементи.

Нині, з ходом чергового Апокаліпсісу, вказана вище структура у Всесвіті майже знищена. Армією Господньою, на чолі Хреста Отця Господа, вже ліквідовано антисвіт - скопище найгідкіших польових істот, темних богів. Повністю припинено існування п’яти хижих мирів, з яких на Землю прибували носії нелюдського.

На стадії ліквідації знаходиться останнє кубло темного - енергетично ослаблена та суттєво поруйнована темна ява Миру Землі.

Нині темна ява планети Земля вже втратила механізми прямих енерго-польових крадіжок і вампірування духовних енергій Творця дарованих людям. Вона приречена на самопожирання власних енерго-польових ресурсів та поступове знищення.

Рис 2. Хижі представники темної яви – рашистські окупанти-нелюди в Україні

Вже відомо, що за останні роки силами Армії Господньої ліквідовано енерго-польовий вміст планетарних сховищ антисвіту, підземних і наземних схронів на кристалічній основі.

Знищені накопичені там руйнівні енергії. Втратили свій вплив окультні механізми нелюдів, їх магічні ритуали. Спустошені місця чорної сили (місця сили) та повністю виведені з ладу канали передачі темних енергій.

Від нині носії темної яви, нелюди, через організований Армією Господньою Потоп, постійно втрачають енергетику діяльності примар (темних душ), енергетику брудних атманів (біополів). Вони стають все більш хворобливими, інтелектуально причумленими, недалекими та оглупленими.

Енергетичні крадіжки та вампірування нелюдів нині можливі виключно з інших нелюдів, через прямі фізичні контакти з такими (рукостискання, дотики).

Про події Апокаліпсісу, про суть його головних етапів, про сплановані Небом важливі події на майбутнє, про знання православних Отців минулого, можна прочитати у інтернет-статтях:

Повертаючись до символіки знаків, які мали віщувати планетарній цивілізації початок нового Апокаліпсісу, то такі змальовані в Одкровенні Івана Богослова. Вони подані як образи вісників Апокаліпсісу, вершників на чотирьох конях різних мастей – білому, червоному, вороному, блідому/чалому.

Масті коней у цих образах мали вказувати на події глобального характеру, ті, які передуватимуть початку Апокаліпсісу, які вкажуть на остаточний відрив земної цивілізації від Закону Творця.

Рис 3. Вісники Апокаліпсісу ХХ століття оголосили початок очищення Миру Землі

У ХХ столітті такими знаками відриву від Закону Творця стали – конвульсії царизму (білий кінь), кривавість більшовизму (червоний кінь), нищення людей голодом (вороний кінь), духовна смерть людей через засилля масонства та окультизму (блідий/чалий кінь).

Нині сили ослабленої темної яви нашого Всесвіту зосереджені виключно в Мирі Землі. Носіями такої є нелюди, найперше їх примари та атмани.

Проте, небезпечними залишаються і колишні місця окультної діяльності на планеті, ті ділянки земної кори де у кристалічних структурах мали місце схрони темних енергій, де накопичувались темні програми. Вони, в певних умовах, здатні відновитись.

Через це подібні місця мають бути видалені з лику Землі - провалені, переплавлені в магмі, спустошені, як це було в минулому з Посейдонією, Лемурією та Атлантидою.

З цього приводу варто прислухатись до давніх православних Отців: Аріїв, Рахманів, Характерників.

Вони казали: в період очищення на Землі відбудеться не тільки стагнація нелюдів, але і нищення деформованих антисвітом і темною явою елементів земної кори, що будуть поглинуті безоднею – спеціальним механізмом дематеріалізації нечистого.

Але чому процес очищення Апокаліпсісом до нині рухався досить повільно?

Що заважало стрімкості в проведенні такого?

Тут варто зауважити, що швидкість процесів обумовлена наступним:

       а)   необхідністю остаточного закінчення Суду Господнього, який проходив майже три з половиною роки (нині він майже завершився);

      б)   необхідністю збереження елементів людського в Мирі Землі, що обумовлено часом пристосування світлих душею людей до змін умов.

Звідси виходить, що Армія Господня не може допустити, щоби в процесі глобальних трансформацій, зважаючи на певні складнощі, чисте і людське не змогло вижити на планеті Земля. Бо Небо та Права прагнуть зберегти світлу (людську) частину Миру Землі, залишити її в стані самодостатності та самокерування.

Цій меті служитиме і Армогедон – поява на планеті Арійських явлених учителів, які мають допомогти єднанню світлих душею землян. Вони мають навчити нас будувати Новий Мир Нової Землі – земне суспільство за Законом Творця.

Рис 4. Загибель темної яви та її носіїв не зупинить світле життя на Землі

Проте не варто думати, що зміни на Землі стануться без зусиль світлих душею людей, без широкої участі в цьому жителів планети, які мають хотіти будувати Новий Мир Нової Землі.

Бо відстоювання життя на основах Закону Творця - є вищим Вселенським мірилом якості людини, де показником є ірійні рівні!

І хоча ірійний екзамен (Суд Господній) майже завершений, невелика кількість світлих душею людей ще не пройшла його до кінця. Такі люди, через можливу духовну байдужість, через занедбання духовної гігієни, співчуття нелюдському та хижому, лукавому та брехливому, ще можуть впасти в темну яву.

То які висновки можна зробити з настанов, які передані нам носіями православного світогляду минулого - Аріями, Рахманами, Характерниками?

Що чекає Землю в найближчі часи?

З огляду на одкровення давніх Отців, на хід реалізації їх пророцтв, висновки можуть бути такими:

  1. В найближчі десятиліття землян чекає активне руйнування темної яви Землі, всього нелюдського, ліквідація пошкодженого антисвітом в тілі Землі;
  2. В період руйнування темної яви на Землі зростатиме потяг світлих душею людей до консолідації, духовного єднання, з метою організації світлого життя;
  3. З початком Армогедону, приходом Аріїв на планету Земля, почнеться побудова нового суспільства - Нового Миру Нової Землі.

То як і що мають робити у ході змін світлі душею люди?

Як мають реагувати на оголошені події?

Вони мають розуміти, що все, що станеться з представниками темної яви, з їх цивілізацією – є результатом війни нелюдів проти Творця!

Нині звернення Неба та Прави до землян, усвідомити та поступово виправити Мир Землі, остаточно вичерпались!

Наступає час рішучих змін силами Неба!

+  +  +

З видання "Братство Богуна", №35, 2024 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше