Механізми трансформації та духовного падіння людей – застереження предків

19 жовтня 2023
Святояр

Питання, яке завжди турбувало людство на Землі, стосується духовної стійкості кожного з людей, міцності світоглядних знань і волі - запоруки виконання закону Творця та правил Прави. Бо лишень духовна стійкість дозволяла людині тримати високі ірійні рівні, берегти душу, рухатись до Прави. По завершенню земного явлення така людина отримувала перспективу духовної реанкернації (реінкарнації) - вічного життя душі.

Наші предки, носії давнього православного світогляду, Отці Рахмани та Характерники, знали,  що руйнуючою силою духовної стійкості та міцного польового зв’язку з Родом та Правою (такий зветься свідомістю), є духовне падіння - втрата ємності полів душі, розмивання основ свідомості, пониження ірійних рівнів, наближення душі до Брами світлого людства, з перспективою падіння за неї, і як результат завершення буття душі (дивись схему Світлого Ірію у статті «ДУХОВНІ ПРОВІДНИКИ ВСЕЛЕНСЬКОГО ЛЮДСТВА»).

Рис 1. Українська шляхта - духовно падше православне старшинство

Щоб зрозуміти, чому виникають такі негативні трансформації та зміни, варто переглянути інформацію про єство людини та захист такого, про роль світогляду Творця в житті світлих душею людей. Така інформація є у статтях, які можна знайти в інтернеті:

Варто зазначити, що ослаблену волю, яка веде до зниження ємності полів людської душі, до згортання зв’язку з Правою і своїм Родом (свідомості), пониження ірійних рівнів людини, православні духівники минулого називали слабкодухістю.

Рахмани знали, що слово ВОЛЯ – це абревіатура, яка означає: Вишнім Отцем Любимях Я.

В образному значенні, воля – це польовий (програмний) замок душі, важливий центр, яким керує сама людина. В стані міцності він гарантує чистоту та неушкодженість світлої душі, захищає найцінніше для людини.

Натомість відкрита до нечистого, до приземленого, розхристана воля – це шлях до польового обезсилення, до втрати ірійних рівнів.

Воля, як дарована Творцем система польового захисту, дає її носіям найвищу степінь свободи, захищаючи від впливу нечистивого, від агресивного входження в душу людини низьких вібрацій, спокусливих, ядливих, руйнівних ідей представників темної яви.

Але чи варто повсякчас користуватись волею, як захистом душі?

Предки знали: незначна по часу втрата волі в умовах боротьби добра і зла, світлого і темного, світогляду і ідеологій – це ослаблення та руйнування системи духовного захисту, занесення в душу, а далі дух і атман, того, що послаблює і руйнує поля людини, обезсилює енергетичні канали і центри, знищує енергетику єства людини.

Рис 2. Найважче для людини явленої - це духовна боротьба з собою, укріплення волі

Наростаюча слабкодухість з часом стимулює ірійне падіння, через яке різко просідає заряд атману людини, іноді до значень 2,0% - 0,1% від норми.

У такому стані перестають функціонувати численні керуючі програми духу людини, які звуться імунітетом (імунітет - система саморегуляції організму), іноді до 98,0% – 99,9% таких!

Перестають діяти і численні польові центри систем єства (їх до 300 шт.) та енергетичні канали між такими (їх до 7 тисяч).

Людина починає відчувати різку дизгармонію, а далі і безсилля та хворобливість. Швидко приходить відчуття недугу (недуху).

У цей час в найслабших місцях тіла зароджуються програми - зародки хронічних хвороб.

Православні Отці минулого знали – всі недуги починаються з занедбання щоденної духовної гігієни, відкидання критичної самооцінки свого щоденного духовного стану, відмови від очищення та каяття за порушення правил Прави, від подячності за духовне кормління.

У наслідок цього поступово відбувається малопомітне накопичення духовного бруду - низькоірійних приземлених програм в єстві людини рівнів від +0 до +7. Зростає можливість впливу нечистого на позбавлених духовної гігієни людей через:

  • прийняття ними окремих ідеологічних позицій нелюдів, які суперечать Праві;
  • наростання у них відчуття жалістливості до нелюдів, що є допомогою темній яві;
  • ігнорування ними сигналів Прави, які приходять у снах, видіннях, знаках.

Православні Отці минулого, Рахмани та Характерники добре знали, що неменш важливим у процесі духовного падіння людей є зниження інтересу до оцінок власних дій з боку сил Прави і духовного Роду (вимикання свідомості, байдужість до стану власного ірійного рівня).

В таких умовах увага людини поступово концетрується на егоїстичному, на негативних емоціях, на приземлених мирських переживаннях, які відкидають праведне та Боже.

Рис 3. Виховання волі через удосконалення - запорука духовної стійкості людини

Докази сказаному знаходимо у подіях 16-18 століть на українських землях, які мають нам бути уроком.

У той час численна українська старшина, яка була кістяком суспільства, через внутрішні і зовнішні причини, через неконтрольовану слабкодухість, ласо поглядаючи на громадське, опираючись на ідеологічне чужинське та приземлене, духовно впала.

Скотившись до світоглядної нестійкості, спокусившись оманливим статусом шляхти (від поняття «ях»), вона зрадила православний світогляд, а з ним і свій народ та його державність.

Тут варто нагадати, що найвищі шляхтичі, так звані магнати – це очільники окультних об’єднань шляхти, найвищі чорні маги темних ритуальних організацій католицького штибу.

Зрадливій шляхті дуже кортіло привласнити майно Української держави (фортеці, замки, міста, села, лани, ліси), здійснити закріпачення власного народу, перетворити вільних людей на рабів, збагатившись у агресивний спосіб за допомогою іноземних загарбників.

Таким намірам протистояли вільні душею Рахмани та Характерники, незрадлива старшина, яка об’єднувалась навколо давнього слов’янського Бусівського Роду - роду Івана Богуна.

Саме через таку незрадливість давній православний світогляд найдовше діяв там, де перебувало Рахманство і Характерництво, де були носії давніх православних знань, де були ті, хто шанував Праву і Творця.

В Україні 17 століття такими регіонами найдовше залишались - Центральна Волинь (Роксолань з її структурою), Подніпров’я та Запоріжжя (військові бази Характерників).

Про це читайте у статті «ПОЯВА ХАРАКТЕРНИКІВ ТА ВИНИКНЕННЯ ХАРАКТЕРНИЦТВА: ПРО МИНУЛЕ ДУХОВНИХ ВОЇНІВ-РАХМАНІВ».

Але незважаючи на боротьбу незрадливої старшини, у 18 столітті дії світоглядних зрадників (шляхти, магнатів, гетьманів) сприяли повному захопленню українських земель сусідніми імперіями (Габсбургів та Московії - надалі Російської імперії).

У наслідок цього було зупинено процес православного просвітництва - основи українського вольнолюбства та величі українського духу.

Рис 4. Рахмани знали: вольова людина - духовно невразлива для нелюдського та темного

То які висновки маємо зробити з викладеного вище?

Такі висновки прості та націлені на загартування вольових якостей людини, на бажання бути духовно стійкими та справедливими. Вони такі:

  1. Без розвитку та удосконалення волі людини, формування і збереження нею високої духовності, високих ірійних рівнів, є неможливим;
  2. Духовне падіння людини виникає у наслідок занедбання нею щоденної духовної гігієни, припинення молитовного очищення низькоірійного, приземленого, не вповні людського;
  3. Неконтрольоване накопичення духовного бруду в єстві людини вбиває волю, породжує слабкодухість, забирає сили до опору перед темним, веде до недугів та хвороб;
  4. Досвід предків, Рахманів та Характерників, говорить про головне – волю треба берегти та захищати, не спокушаючись оманливими спокусами низькоірійного.

І на завершення.

Вольові якості людини – це самоконтроль різних по значенню духовних впливів на власне єство, сприйняття лиш того, що відповідає Закону Творця та правилам Прави.

Відсутність самоконтролю – це порушена воля, яка як поломаний замок пропускає в єство людини, її душу, низькі приземлені вібрації. У результаті - душа людини перестає відповідати високим духовним рівням та брудниться. Душа ірійно падає, а тіло починає хворіти.

Знаючи це - варто подумати: чи безпечно бути безвольним і духовно ослабленим?

А може варто намагатись духовною гігієною формувати міцну волю?

Як вважаєте?

+   +   +

З видання "Братство Богуна", №25, 2023 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com