Творець – основа життя нашого Всесвіту

23 серпня 2023
Святояр

Наші давні предки, а найперше духовні православні Отці та православні духовні воїни, шановані Рахмани та Характерники, добре усвідомлювали базові засади життя у нашому Всесвіті. Вони глибоко розуміли, що першим і глибоко правдивим виконавцем Вселенського Закону у нашому Всесвіті є сам Творець (Господь, Сварог, Інтра). Він найвища і найдосконаліша сутність, той хто контролює виконання Вселенського Закону на усіх духовних рівнях.

Рис 1. Дулібський оберіг - символ Космосу в якому розміщений наш Всесвіт

Варто зауважити, що Творець у давньому православному світогляді, у системі світобудови, у всіх релігійних системах Всесвіту, має до чотирьох десятків імен. Ці імена здебільшого є абревіатурами, які пояснюють образ Великого Отця, висвітлюють його найвищі якості, всебічно розкривають значення Творця для Вселенського життя.

Православні Отці земного минулого, Рахмани, Характерники, добре знали, що Творцю нашого Всесвіту до душі такі його імена:

 • ТВОРЕЦЬ (Турботливий Великий Отець Рівнями Єднаючий Цілісність Ь/величну);
 • ГОСПОДЬ (ГОсподар Святим ПОлям Добрим Ь/величним);
 • СВАРОГ (Святий Вишній Атман/дух Рівням Отців Господніх),
 • ІНТРА (Ірію Небесного Творець Рівнів Атману/духовних). 

Предки знали - Творець є найвища сутність та перша велична людина, яка управляє Вселенським життям за допомогою ЗАКОНУ. Бо все у Всесвіті має енергетичне кормління - КОН (Кормління Отця Небесного). Тому Творець діє ЗА КОНом і прагне, щоби це робили всі явлені в Мири нашого Всесвіту люди (світлі людські душі).

Живлення єства людини, найперше душі, духу, атману, яке здійснюється чистим духом і живою, є регламентованим і визначеним правилами Прави, які формують духовні і моральні критерії явного життя людини (людини світлої душі) в Мирах Всесвіту.

Рис 2. Дулібське кільце (поч. І тис. н.е.) з написом «ІНТРАІЄОЦЬ» (Інтра і є Отець)

Предки говорили – Творець є найдосконалішою людиною у Всесвіті, яка має найскладнішу в польовому плані Душу (48 всеохоплюючих Всесвіт полів) та наділена правом творити КОН для всього у Всесвіті.

Народжені у Всесвіті людські душі є подобою душі Творця, але в різній степені. Такі формуються полями (від 10 до 48) в залежності від ірійних рівнів душі людини. Найбільшу кількість полів, їх об’єм та силу, мають душі з Сарства Сарств (Неба).

Давнім православним предкам було відомо, що Творець сформував і підтримує:

 • складну систему народження людських душ;
 • систему правдивої оцінки життя народжених душ (за ірійними рівнями);
 • систему збереження, та подальшого удосконалення народжених душ новими явленнями в Мири Всесвіту (реанкернації – реінкарнації, пакибуття).

Творець утримує систему Вселенського життя у нашому Всесвіті, яка має назву Світлий Ірій.

Про неї, про особливості структури Світлого Ірію (її частин – Прави, Яви, Нави), про зв’язок керівної структури Всесвіту (Прави) і явних Мирів, читайте у інтернет-статтях:

Символом Творця і Всесвіту давні православні предки називали хрестоподібний знак - знак системи з чотирьох Світів, які сформовані Творцем, і які є під його опікою і його правлінням. Світи в цьому знакові – це чотири рівнораменні (рівнобокі) хрести які виходять з квадрата - знаку Великого Отця, Отця Всесвіту.

Рис 3. Хрестоподібний символ Творця та нашого Всесвіту (системи Світів) у Космосі

Вказаний символ здебільшого зображають на волокнистому чи полотняному тлі, яке відтворює польовий простір Космосу. Цей простір має польову структурованість, живий порядок (на відміну від хаосу, де поля не структуровані), що є необхідною умовою для формування Всесвіту.

Предки відали, свою керівну роль в системі Світлого Ірію Творець здійснює через систему Прави, верхньою частиною якої є Сарство Сарств, або Небо (дивись схему Світлого Ірію в статті «Духовні провідники Вселенського людства»).

Вершиною Сарства Сарств (Неба) є ірійний рівень +120, який носить назву Кола Господнього (Кола Творця, Коло Сварога, Коло Інтри). Саме в ньому живуть душі Рахманів-Аріїв та Характерників. Тут містяться органи які забезпечують діяльність Творця та його Дому (власне Кола Господнього).

В цьому Домі є свій порядок, налаштований на зовнішню і внутрішню безпеку, на виконання волі та наказів Творця. Тут є структурована система виконавців та помічників (як-то Серафимів, Херувимів, Престолів).

Важливу роль в системі управління Світлим Ірієм грають діти Творця (їх число 7), та Духи Господні (їх 48, на чолі 12-ти Аватарів).

Давні православні предки знали, що невеличка частина душ Дому Господнього перебуває у явлених Мирах у явленому стані. Вони послані в Яву для впливу на життя мирів, для допомоги там, де з’явились проблеми, де є відхилення від Вселенського Закону. Саме таких явлених Отців в давнину називали Аріями (Рахманами-Аріями, Характерниками).

Рис 4. Схема Кола Господнього (Творця, Сварога, Інтри), яке вінчає Світлий Ірій

Для управління Всесвітом, Коло Господнє має надійну опору - Праву або Царство Боже,  (дивись схему Світлого Ірію в статті «Духовні провідники Вселенського людства»). Права є механізмом сформованим з людських душ рівнів ірійних від +14 до +120, домом людських Родів, складним та ієрархічним. Але про це в інших матеріалах…

То які висновки з озвучених основ давнього, у десятки тисяч років, православного світогляду маємо зробити?

Що відали предки, чого не знаємо ми?

Наші давні православні предки були переконані:

 1. Всесвіт, у формі Світлого Ірію, сформований у Космосі, де основою є структуровані поля (на відміну від неструктурованих полів хаосу);
 2. Творець сформував Всесвіт і керує ним за системою КОН (ЗАКОН – ЗА Кормлінням Отця Небесного) з допомогою Прави – керівної ланки Світлого Ірію;
 3. Творець найвища людина у Всесвіті, ірійного рівня +120, яка має душу з 48 полів найбільшої ємності і сили. Духами цих полів він керує всім Всесвітом, всіма його явними Мирами.
 4. Основою Прави у Всесвіті є світлі людські душі, які входять в ієрархічну структуру - Світлий Ірій (Ірій – 1/один Рій);
 5. Коло Господнє (Дім Творця, Дім Сварога, Дім Інтри) – це оточення Творця, найвища ланка високих душ та духів у Праві;
 6. Найближчими до Творця є його діти (таких 7), які допомагають Отцю в управлінні Всесвітом та явними Мирами, оберігають цілісність та непорушність Світлого Ірію та Всесвіту;
 7. З чотирьох десятків імен Творця у Всесвіті, сам він найбільше шанує такі – Творець, Господь, Сварог, Інтра;

Розуміння системи Світлого Ірію, шанування Творця, Кола Господнього, всієї Прави, допомагало нашим Предкам, давнім духівникам, Рахманам та Характерникам, мати зв’язок з керівною силою Всесвіту.

Воно дозволяло берегти світлість душі в часи випробовувань і нових втілень. Бо стримління до вічності душі по дорозі ірійного росту – і є метою людського життя!

То чи бажаємо подібного для себе та майбутніх поколінь людей?

+   +   +

З видання "Братство Богуна", №22, 2023 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати ідеальний металошукач: чому варто звернути увагу на Термінатор 3
Дізнайтеся все про металошукач Термінатор 3: від унікальних характеристик до порад при купівлі. Ця стаття розкриває переваги Термінатора 3 та його аксесуари, що робить його ідеальним вибором для шукачів скарбів усіх рівнів.
Читати більше