Духовні провідники Вселенського людства

3 серпня 2023
Святояр

Наші слов’янські та давньоукраїнські предки знали, Вселенський устрій передбачає функціонування нашого Всесвіту у формі Світлого Ірію, де невидима частина займає 96-97% енерго-польового потенціалу такого, а видима, матеріальна, лишень 3-4%. Ця матеріальна частина, або Ява, тісно пов’язана з Правою - центром управління всіма Вселенськими процесами. В Праві народжуються і живуть високі душі Вселенського людства, які час від часу приходять в матеріальні Мири з метою очищення всього, що не відповідає Закону Творця.  

Предки казали - знання Світоустрою, знання Світлого Ірію, їх шанування, є необхідною умовою вічного та щасливого життя людських душ у Всесвіті. Бо саме такі знання дозволяють людським душам удосконалюватись, рости духовно, досягати високих ірійних рівнів. Останнє є гарантією збереження душ після відходу з Яви (тіла, духу, атману людини), початком підготовки найбільш достойних душ до нових явлень в Мири Всесвіту, для нових удосконалень.

Рис 1. Давній символ І тис. до н.е. з символікою О-С-Д та написом СВАРГІЄОЦЬ

Таке знання давні православні слов’янські та давньоукраїнські предки називали ВІРОЮ. Бо слово ВІРА означає – Відання Ірійних Рівнів Атману/духовних. Віра веде людину до розуміння рівнів Господніх. Вона є ключем до вічного життя.

Віра, на переконання православних духівників тих давніх часів (Рахманів, волхвів), давала знання про Кормління Отця Небесного (КОН), про Отця Господа (Творця, Сварога, Інтру), про Структуру Світлого Ірію (Праву, Яву, Наву), про просвітницьку роботу Рахмано-волхвівської системи в усіх Мирах нашого Всесвіту, про мету життя та буття людини.

Про засади Вселенського Світоустрою, духовне кормління єства людей, про давні сакральні велесовичні поняття, ви можете прочитати у інтернет статтях:

Предки казали, що після Апокаліпсісу станеться повне очищення нашого Всесвіту від елементів антисвіту, від агресивних та руйнівних дій темних духів. Світлий Ірій має відновити свою правдиву структуру, позбутися деформацій і викривлень привнесених антисвітом, темною явою та нелюдами.

Такі події торкнуться найперше Миру Землі, яка оприділена Творцем на майбутні часи як Мати-Рожениця людських душ.

Правдива структура Світлого Ірію, яка мала місце до виникнення антисвіту (сформувався через зраду духовно високої особи з оточення Творця), має відновитись у Нових Часах. Її можна побачити на рисунку з назвою «Схема Світлого Ірію у Нові Часи (очищеного від паразитуючого антисвіту)».

Рис 2. Схема Світлого Ірію у Нові Часи (очищеного від паразитуючого антисвіту)

Варто наголосити, що предки добре розуміли, що вся керівна структура Світлого Ірію (Всесвіту), власне Прави, складається з високих душ світоглядно стійких людей, які знають, відають і шанують Праву - Рахманів (а це три рівні посвяти та найвищий арійський стан на Небі), волхвів (три рівні посвяти), священників.

Саме їх душі формують ПРАВУ (ПРАВА – Прохід Рівнів Атману/духовних Вишнього Атману/духу), або Систему БОГ (Братство Отців Господніх). Вони, відповідно до ієрархії Прави, управляють Вселенськими процесами.

Предки добре знали ієрархічну систему Світлого Ірію, її ранжири, які визначаються духовними, або ірійними рівнями. Ірійні рівні є оцінкою духовного стану всіх і всього в кожний момент життя. В нашому Всесвіті таких рівнів є 120 (дивись схему Світлого Ірію).

Православні духівники минулого відали, що Права має чотири ієрархічні царства, які носять різні назви. По зростанню ірійних рівнів вони називаються так: Царство Отця, Царство Вишнього Отця, Царство Всевишнього Отця, Сарство Отця Господа (саме як Сарство).

Царства очолюють Сини Творця. Вони ж відповідають за збереження Всесвіту (ця функція належить Хресту Отця Господа), опікуються Явою (Явними Мирами та Природою). У період явлень вони можуть мати від Творця найвищі повноваження на виконання погоджених ним енерго-польових дій.

Так на давній артанській православній пластині І тис. до н.е. (часів давньослов’янської держави Артанія зі столицею в місті Арта на Волині) бачимо напис ПРОЯНЬ.

Рис 3. Артанська пластина І тис. до н.е. з велесовичним написом ПРОЯНЬ

Напис - це ім’я одиного з Синів Творця, Пора (ПОР – Прохід Отців Рівнів, ПОРтал) або Прояня (ПРОЯНЬ – Посланець Рівнів Орійських Я Названий Ь/всіма), який в Праві опікується Царством Отця та Брамою Царства Божого (Брамою Прави).

Православні Рахмани та волхви знали, що найдосконаліші душі Прави, як найперші помічники Творця, знаходяться в верхній частині Сарства Отця Господа, яка має назву Сарство Сарств (або Небо). Небо - це обитель Рахманських душ (душ Аріїв), Отців ірійних рівнів від +112 до +120.

Ця обитель містить величезну кількість славних душ духівників минулого – шанованих та величних православних Рахманів-Аріїв.

Невеличка частина таких душ перебуває в Яві (в явлених людях) для впливу на Явні Мири які потребують змін та гармонізації. Творцем такі направляються для боротьби з темним і нелюдським, для продовження Вселенського життя.

Про це читайте у інтернет статті - «АРІЇ – НАЙВИЩІ ДУХОВНІ ОТЦІ СЛОВ'ЯН».

Але чи є приклади присутності Аріїв на Землі?

Так є!

В минулому Землі знаємо про діяння величного Арія Орарати, який 12 тисяч років тому, з волі Творця, вступив в боротьбу з темною цивілізацією Атлантиди, та зруйнував таку.

Ця подія носила назву ПОТОП (Полями Отця Творця Очищається Потворне), та означала енерго-польове очищення нелюдського та брудного на Землі, ліквідацію темних явлених цивілізацій.

Від Потопу, від імені головного героя події, Орарати, походить назва відомої гори Арарат (хоча Рахмани знали - духовною горою був сам Орарата).

Орарата для давніх Отців був величним шанованим Арієм. Саме через це його ім’я ми бачимо на давній артанській православній пластині з велесовичним написом ОРАРАТА (Отець Рівнів Арійського Роду А/духовного Творцевого Атману/духу). Таж пластина містить сакральне зображення Неба (дугу поверх напису зі сваргами на кінцях).

Рис 4. Артанська пластина І тис. до н.е. з велесовичним написом ОРАРАТА

Проте не тільки цими двома прикладами визначаються діяння Аріїв у нашому Всесвіті. Сарство Сарств (Небо), як Арійська обитель Світлого Ірію, є домом для мільярдів величних православних душ, які беруть участь в управлінні Вселенським життям.

Серед них присутні тисячі душ які мають безпосередній стосунок до заселення Землі, до створення Земного людства, до боротьби за світлість земного життя…

То які висновки маємо зробити з сказаного?

Таких висновків три:

  1. Маємо належно ставитись до знань величних явлених предків (Рахманів, Аріїв, Характерників), шанувати глибоке і правдиве розуміння ними Вселенського устрою, щирість їх контактів з Правою;
  2. Явлені Отці, представники Сарства Сарств (Неба), Сини Творця, Арії, приходили на Землю за волею Творця для внесення змін в життя планети, навернення його до виконання Закону Творця;
  3. Творець наділяє своїх посланців високими повноваженнями і правом застосовувати енерго-польові ресурси Прави з метою ліквідації того, що нищить гармонію Вселенського життя, загрожує першоосновам Всесвіту.

І насамкінець.

Наші давні православні предки, Рахмани і Характерники, волхви і священники, казали, що ми, як потомки, маємо зрозуміти значення подій наступаючого Апокаліпсісу - процесу очищення планети від темного, нелюдського.

Маємо прийняти події, які означені волею Творця. Бо вони направлені на збереження Вселенського життя, як і світлого життя на планеті Земля.

Чи зможемо осмислити такі настанови?

Відповідь залежить від кожного з нас…

+   +   +

З видання "Братство Богуна", №21, 2023 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Святояр Святояр 15 травня 2024
В деяких статтях блогу говориться про те, як предки працювали зі Світлим Ірієм.
Варто знайти та прочитати ці статті.
Це важливо для перших кроків...
Сергій 13 травня 2024
Дякую, цікава інформація. А можна запитання, як працювати з системою Світлого Ірію? Як людині собі допомогти, кого можна попросити про допомогу?
Ефективне вивчення чеської мови онлайн: поради та рекомендації
Швидке освоєння чеської – це чудова можливість для абітурієнтів здобути вищу або середню освіту в Чехії. Курси обирають люди, які планують змінити роботу або виїхати на постійне місце проживання до Чеської Республіки.
Читати більше