Православний світогляд — наука глибинного світорозуміння буття

17 лютого 2023
Святояр

Одним із головних питань для розуміння буття людства в просторі космосу, місця людського єства в системі Вселенської ієрархії, у системі Світлого Ірію, є питання правдивого світорозуміння. Того, що його мали наші далекі предки, духовні Отці православного минулого  Рахмани найвищих рівнів посвяти.

Рахмани завжди констатували: давній православний світогляд не є релігією! 

Він  правдиве знання світоустрою, розуміння ієрархії Вселенського буття, будови Світлого Ірію, його енерго-польової основи, духовних рівнів, які є живим втіленням Всесвіту.

Рис 1. Структура Світлого Ірію  сакральне велесовичне зображення часів Дулібії

Святі Отці православного минулого, І тис. до н. е.–І тис. н. е. (часів Артанії, Дулібії, держави Рось), Рахмани найвищих рівнів посвяти, включаючи Характерників, добре розуміли: православний світогляд, переданий людству Творцем та Правою (керівним сонмом Світлого Ірію) є божественною наукою сформованою для осягнення гармонійного життя у Всесвіті, для розуміння процесу КОНу (Кормління Отця Небесного), усвідомленого бачення людського єства (Душі, Духу, Атману, Тіла).

Про єство людини докладніше можна дізнатися зі статті «ДАВНЄ ВЧЕННЯ ПРО ЄСТВО ЛЮДИНИ», яка надрукована у виданні «Братство Богуна», № 11.

Торкаючись питання основоположної структури Світлого Ірію, варто звернути увагу на зображення на давніх металевих оберегах часів Дулібської держави (центрально-слов’янського Дулібського союзу народів), які потрапили в інтернет.

Так, на одному із зображень, на округлій металевій пластині, яка є образом Світлого Ірію, бачимо композицію з велесовичних букв, які пояснюють найважливіше  енерго-польове наповнення Ірію, складене з трьох систем  Прави, Яви, Нави.

На пластині зверху буква "П"  Права, з правого боку "Я"  Ява, з лівого боку "Н"  Нава.

Вказані букви розташовані навколо центрального зображення, знаку Отця (Творця-Сварога). Його на пластині відтворює велесовична буква "О", яка є найбільшою за розмірами (велесовичне «О»  це овал з двома кінцями до верху).

Варто зазначити, що поняття СВАРОГ  це теж складна абревіатура. Її сакральний зміст наступний: Святий Вишній Атман (Дух) Рівням Отців Господніх.

Абревіатурою є і поняття «ГОСПОДЬ»  ГОсподар Святим ПОлям Добрим (Ь  знак множини), як і інші сакральні імена Творця (Сварог-Інтра-Сваот), які пояснюють різноманітні означення найвищого у Всесвіті єства.

Рис 2. Фото пластини часів Дулібії з написом «Се Бог Сварог і є Творець, Арта»

Але буква "О" у центрі пластини не єдина. У внутрішньому полі букви "О" видно велесовичну букву "С символ Сина Творця.

Вона вказує на того з Синів (у православних традиціях Коло Творця символізується ступінчатим семисвічником), якому Отець доручає здійснювати захист життя у Всесвіті, на якого найбільше покладається у справах збереження всього людського.

У верхній частині над буквою "О", між двома лініями, бачимо інший символ, який нагадує трикутник.

Це велесовична буква "Д"  символ Духа Святого, того польового (духовного) механізму, яким Отець оживлює Світлий Ірій. Бо Дух Святий  це Чистий Дух і Жива, якими здійснюється кормління небесне єства людей.

Як зазначають дослідники давнього православ’я, композиція з букв О–С–Д (Отець-Син-Дух Святий) є центром світобудовчої системи Прави, осердям Світлого Ірію, основою для Вселенського кормління всього сущого і світлого.

Рис 3. Символіка О–С–Д (Отець–Син–Дух Святий) на давніх оберегах часів Дулібії

Натомість на округлій пластині з відтвореною структурою Світлого Ірію, під символікою О–С–Д, є ще один знак — рівнораменний хрест.

Рівнораменний хрест — це символ святості Світлого Ірію, світла печать, яка вказує, що у світобудовчому плані, для продовження вселенського буття, так має бути завжди!

Давня абревіатура ХРЕСТ (її не плутати з поняттям Христ) має декілька смислових розшифрувань (не менше п’яти). Усе через особливу глибинність та значущість такої для Прави. Прочитання такої залежить від того, у якому конкретному контексті застосовується слово.

У стосунку до Світлого Ірію перед нами знак (рівнораменний хрест) одного з Синів Творця, якому доручено виконувати особливу волю Отця-Творця .

Тут варто вказати, що згідно ієрархії Прави у Творця є семеро дітей. Вони складають Коло Творця (Отця Господа), ірійним символом якого є православний напрестольний ступінчатий семисвічник.

Головним завданням вказаного Сина є збереження Всесвіту і Землі у людському, світлому стані.

Ім’я його  Хрест Отця Господа!

Варто зазначити, що ім’я «ХРЕСТ»  теж абревіатура, яка розшифровується так: Хто Рівнями Є Святості Творця. Вона говорить про особливі повноваження Сина для здійснення захисту Всесвіту та Землі, очищення їхнього простору від духовно низького та руйнівного для Всесвіту (тому Апокаліпсис  це очищення).

Рис 4. Семисвічник  символ Кола Творця (в центрі  Хрест Отця Господа)

Варто знати, що ПРАВА, як керівна частина Світлого Ірію, має особливу будову, зі складною, але чітко встановленою ієрархією, влаштованою у відповідності до досягнень Душ та Духів в її системі. Інша сакральна назва Прави – БОГ (Братство Отців Господніх).

Сама абревіатура ПРАВА означає наступне: Прохід Рівнів Атману (Духовних) Вишнього Атману (Духу). Вона символізує духовну (польову) ієрархічну модель Прави, яка ділиться на чотири царства, якими керують Сини Творця.

Серед таких царств (відповідно до зростаючих ірійних рівнів) Царство Отця, Царство Вишнього Отця, Царство Всевишнього Отця, Сарство Господнє (в ньому найвище - Сарство Сарств, Небо).

Останнє царство (уже як Сарство) має рівні Раю та Неба. Натомість дослідження структури та значення рівнів царств – це інша тема…

То які висновки можемо зробити зі сказаного про давній православний світогляд?

Що варто переосмислити та запам’ятати читачу?

Головно декілька постулатів, які несли у давнину православні Рахмани:

А.    Православний світогляд  не релігія, а правдиве знання світобудови, божественна наука про влаштування Всесвіту.

Б.    Світлий Ірій  це форма побудови Всесвіту, яка містить в собі Праву, Яву, Наву, систему різнорівневих структур, з різними вібраціями та духовною (польовою) ієрархією.

В.    Права це керівний сонм (структура) Всесвіту на чолі з Творцем, яка складається з чотирьох царств, очолених дітьми Творця (Колом Отця Господа).

І насамкінець.

Приймати чи не приймати до свого розуміння давній православний світогляд, яким жили українські предки задовго до нової ери  це справа кожного з нас.

Але знати, що саме цей давній православний світогляд у минулі тисячоліття сформував український менталітет, українську духовність, дав українцям символіку, унікальну давню абетку, співучу мову,  мабуть, варто.

Чи вважаєте, що це не так?

+   +   +

З видання «Братство Богуна», №12, 2023 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут - https://sviatoiar.uamodna.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Світське життя, секс і гарне тіло: 3 книги, які змінять ваше самосприйняття
Автори цих книжок намагаються завдяки своїм вишуканим, стильним і красивим історіям, втіленим у не менш гарні ті цікаві книжки, додати гармонії і тепла у наше трагічне сьогодення.
Читати більше
Що почитати: 5 книг про дива і дивацтва
Дива, які стаються у цих книжках, мають різний характер. Утім, від економічного дива в Америці минулого до пригод у книжці сучасної української авторки – не така вже велика відстань. Оскільки захоплюючий сюжет і бажання прочитати історію до кінця – ось основні критерії, за якими можна оцінювати будь-яке диво в сучасній літературі.
Читати більше