Рахмано-характерницьке розуміння Вселенського життя

7 квітня 2023
Святояр

Найважливішим питанням у нашому Всесвіті є розуміння Вселенського життя, осягнення механізмів управління Всесвітом, бачення керівної ролі Творця та Прави, енерго-польової взаємодії видимого і не видимого.

Правдиві пояснення дає давній православний світогляд, який несли землянам величні духівники минулого, шановані Рахмани та Характерники. Саме такі знання дають розуміння ролі явленої людини у Всесвіті, пояснюють витоки Вселенської боротьби добра і зла…

Рис 1. Слов’янське зображення Всесвіту – чотири Світи явлені як Малі Зодіаки

Давній православний світогляд, світогляд Рахманів та Характерників, роз’яснює таке: Всесвіт є особливою енерго-польовою структурою, в якій в невидимій польовій формі перебуває 96-97% його потенціалу, а в явній, матеріальній, мирській – лишень 3-4%. Тому локальні форми управління матерією у Всесвіті не є законами Всесвіту і не можуть такими бути взагалі.

Разом з тим матеріальні форми в енерго-польовій трансформації у Всесвіті, виходячи з потреби енерго-польового обміну, через керівництво Творця і Прави, створюють час і простір. А сам обмін формує процес Вселенського життя.

Абревіатура ЖИТТЯ означає – Живого Ірію Творець Тобі Явному. В іншому прочитанні значення поняття таке - ЖИву (енергію) Творця ТЯ (тобі).

Явні матеріальні прояви Всесвіту важливі тим, що вони є складовими найнижчих творящих польових вібрацій Всесвіту, за якими починається зона коливань які відкидаються Творцем і Правою. Бо такі є руйнівними чи темними (низько вібраційними), не здатними служити творенню, бо слугують виключно руйнації та розкладанню.

Тому простір діяльності Творця і Прави – це Світлий Ірій (ІРІЙ – це 1 /один/ РІЙ), де всі коливання є творящі, світлі. А все низьковібраційне, руйнівне, всі не творящі вібрації, видаляються зі Світлого Ірію, бо не можуть сприяти життю та руйнують його. Вони породжують хаос, або неструктуроване, низько вібраційне енерго-польове скопище.

Певна межа, яка відділяє Світлий Ірій від зони темних, низьких вібрацій, охороняється Брамою Світлого Ірію. За Брамою, у Світлому Ірії, знаходяться рівні Яви, в нижній частині якої є рівні Нави - Суду Божого, Чистилища.

Верхні рівні Яви, або матеріального Миру, межують з Правою - польовою управлінською структурою Всесвіту, яка складається з чотирьох різнорівневих царств, на чолі з Творцем. Саме Творець і Права є джерелами Вселенського життя та регулюють всі процеси взаємного обміну Прави з Явою за небесним ЗАКОНом (ЗА Кормлінням Отця Небесного).

Рахмани і Характерники добре знали, що Всесвіт (в Яві у формі Великого Зодіаку) структура симетрична та рухома, бо обертається в цілому і в частинах. Структурно вона хрестоподібна та складається з чотирьох Світів (у формі Малих Зодіаків) які об’єднані Небом - найвищими за ірійними рівнями душами.

Саме тому слово СВІТ означає – Світло Вишнє Ірійне Творця. Світло, яке є духовною основою чотирьох Зодіаків, які творять ВСЕСВІТ. Кожен Малий Зодіак містить 12 (дванадцять) Мирів, як зоряних та планетарних систем, де мають можливість жити явлені люди.

Конструкція Світлого Ірію (Всесвіту), саме хрестом, забезпечує його довговічність, життєдайність і досконалу гармонійність…

Рис 2. Слов’янський православний оберіг: 12-ти елементний символ Малого Зодіаку

Але чому в такій чітко організованій системі Світлого Ірію можливі прояви не світлого, не людського, прояви темного і зла?

Чому з’являються викривлення і збої?

Такі збої можливі лишень у випадку духовного падіння когось високого із системи управління Світлого Ірію, в момент перебування душі у Яві, для її чергового духовного удосконалення мирськими випробовуваннями.

Не витримавши таких випробувань, в намаганні егоїстичного вивищення, така душа застосовує як засіб відкинуті за межі Світлого Ірію енергії низьких вібрацій (з позаірійного смітника), торпедуючи ними Вселенське життя, крадучи енергії Творця в Яві!

Прикладом є діяльність того, кого називаємо Антихристом (правильніше Антихрестом)!

Впавши духовно, він почав ліпити з позаірійного бруду (енергетичного сміття) свою паразитуючу систему – антисвіт. Антисвіт - це гнійник, який приріс до нашого Зодіаку і виїв в ньому 5 (п’ять) світлих Мирів, замінивши їх на нелюдські, темні, агресивні цивілізації!

Проте це лишень частина дій падшого.

Черговою, шостою ціллю Антихреста став Мир планети Земля, молодий і не сформований остаточно, у якому розгорнулась боротьба, яку називаємо війною між добром і злом, між Світлим Ірієм та антисвітом!

Рис 3. Планета Земля – місце вирішальної битви за Вселенське життя

Руйнація антисвітом Миру Землі мала призвести до остаточного розвалу нашого Зодіаку, а згодом до втрати всього Всесвіту. Бо система, яка обертається, як ушкоджений повітряний гвинт літака, мала розвалитись від швидкої втрати балансу.

Тому Творець і Права, захищаючи Всесвіт, зберігаючи Вселенське життя, розпочали важку війну з агресивним антисвітом.

В книгах минулого ця рішуча війна добра і зла носить назву Апокаліпсіс!

Але, що таке є Апокаліпсіс?

Чим є Апокаліпсіс по суті?

Давнє православне рахмано-характерницьке вчення говорить: поняття Апокаліпсіс означає - рушення старого новим, лікування від шкідливого, очищення руйнівного. Абревіатура АПОКАЛІПСІС має такий зміст – Активні Переміни Отцеві Кормління Атманського (духовного) - Ліки Правдиві Світлої Ірійної Системи.

Цей зміст говорить про те, що головний засіб боротьби – це позбавлення прихильників антисвіту крадених енергій, збільшення духовного кормління людей, які рішуче відстоюють Вселенське життя!

Проте, є ще один механізм в системі Вселенської боротьби.

Для організації Нового Миру Нової Землі, Творцем і Правою буде використано Армогедон - елемент процесу Апокаліпсісу.

Слово АРМОГЕДОН означає – АРії МОГутні Є ДО Низу. Тобто в Мир Землі, де постане необхідність організації процесів життєдіяльності людського суспільства на засадах ЗАКОНУ Творця, зусиллями тих, хто має відповідні знання - Рахманів-Аріїв.

Як твердить рахмано-характерницьке вчення, прихід арійських вчителів відбуватиметься втіленням їх душ в світлих землян та через появу певних небесних посланців.

Події, які нині розгорнулись на планеті Земля, війна Московії з Україною – це лишень початок Апокаліпсісу в Мирі Землі. Усе відбувається в час об’явлений Небом та Хрестом Отця Господа, зусиллями небесного війська та за участі явлених людей.

Рис 4. Щастя людей – головне для Творця і Прави у Вселенському житті

То які висновки зі сказаного про рахмано-характерницьке розуміння Вселенського життя можна зробити?

Ці висновки прості та життєстверджуючі:

  1. Найціннішим для Творця та Прави, для Вселенського людства, є захист світлого Вселенського життя, битва за яке нині розгорнулась на планеті Земля;
  2. Захист Вселенського життя Творець та Небо здійснюють через Апокаліпсіс – рушення злого і нелюдського, потужними енергетичними змінами, обезсиленням темного, допомогою світлому зростаючим духовним кормлінням;
  3. Формування Нового Миру Нової Землі є завданням арійського Армогедону, через організацію духовними вчителями нового суспільства світлих людей.

Так коротко можна означити рахмано-характерницькі погляди на Вселенське життя та ту боротьбу за його майбутнє, яка нині почалась на нашій планеті.

Але чи готові ми внести свій вклад у боротьбу Творця і Прави за Вселенське життя?

Чи розуміємо відповідальність моменту?

+   +   +

З видання "Братство Богуна", №15, 2023 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут  https://sviatoiar.uamodna.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Світське життя, секс і гарне тіло: 3 книги, які змінять ваше самосприйняття
Автори цих книжок намагаються завдяки своїм вишуканим, стильним і красивим історіям, втіленим у не менш гарні ті цікаві книжки, додати гармонії і тепла у наше трагічне сьогодення.
Читати більше
Що почитати: 5 книг про дива і дивацтва
Дива, які стаються у цих книжках, мають різний характер. Утім, від економічного дива в Америці минулого до пригод у книжці сучасної української авторки – не така вже велика відстань. Оскільки захоплюючий сюжет і бажання прочитати історію до кінця – ось основні критерії, за якими можна оцінювати будь-яке диво в сучасній літературі.
Читати більше