Як предки будували справедливе суспільство?

28 квітня 2023
Святояр

Наші предки вважали, що людське буття у Всесвіті завжди влаштовувалось на принципах справедливого суспільства, яке шанує Творця, яке живе правилами Прави. Тільки таке суспільство є гармонійною складовою Світлого Ірію, середовищем духовного удосконалення – найвищої цілі життя людини у Всесвіті.

Згідно правил Прави явлені Cвітлі Мири є тими місцями у Світлому Ірії де відбувається справжнє і принципово безпечне удосконалення явлених людських душ.

Рис 1. Рада на Січі – приклад шанування суспільством законів Прави (Бога)

Удосконалені людські душі, які посіли високі ірійні рівні, після мирського відходу (тіла, духу, атману), не потрапляють у Наву (Чистилище), не проходять Суд Господній, а відразу рухаються у Праву – структуру Вселенського управління, до вишніх Царств.

Православний світогляд каже, що такі високі душі можуть являтись у явні Мири багато разів. Для них процес чергового явлення (реінкарнації/реанкернації) – це відкрита дорога ірійного зростання у напрямку до рівнів Рахманських, Арійських, Характерників.

Православні предки відали, що справедливе суспільство – це середовище сприятливого удосконалення людських душ, де ризики духовного падіння найнижчі, де темне і агресивне не полює на світлі душі, не нищить їх.

Але, що у явлених Мирах є ознаками справедливих суспільств?

Таких ознак справедливих суспільств є три:

  • а) відсутність спланованого та зумисного вбивства світлих душ людей, неможливість виникнення регіональних та планетарних воєн;
  • б) життя світлодуших людей за правилами Прави та по Закону Творця, з повсякчасним зверненням за порадами до Творця та Прави (Бога);
  • в) діяльність каналів зв’язку з Правою та Творцем через Рахмано-волхвівську духовну систему, яка впливає на суспільство передачею йому волі Неба.

Чому так?

Бо так влаштована вся система світлих Мирів нашого Всесвіту, всього Великого Зодіаку! Система якою керує Творець та Права/Бог (БОГБратство Отців Господніх)!

Відірваний від цієї системи Мир, як то у випадку з Миром Землі, де у минулому мав місце акт агресії з боку антисвіту, поступово деградує, рухаючись до планетарної руйнації.

Рахманські предки знали, планетарну руйнацію здатен подолати лишень Апокаліпсіс - небесне очищення Миру від нелюдського, агресивного, від носіїв антисвіту, від темної яви. Його вчиняє Творець та Права силами небесного воїнства і явлених посланців.

Проте і це не все.

Очищення – це лишень перший крок до правдивого постапокаліптичного Миру!

Паралельно повинні бути зроблені інші кроки.

Мають бути створені канали зв’язку суспільства з Правою та Творцем! Має бути організоване життя людей за правилами Прави! Має бути збудоване нове земне справедливе суспільство!

І тут постають запитання.

Як це має відбутись?

Хто навчить землян будівництву справедливого суспільства? Яким це суспільство має бути по суті? Хто забезпечить його зв’язок з Творцем та Правою?

Предкам було відомо: у світлих Мирах нашого Зодіаку, на всіх заселених планетах, цим займається Рахмано-волхвівська духовна система, яка здійснює просвітницьку діяльність та забезпечує зв’язок суспільства з керівною силою Всесвіту – Творцем та Правою.

Рис 2. Структура Світлого Ірію  сакральне велесовичне зображення часів Дулібії

Така система впливає на формування суспільних інституцій та готує відповідні кадри світоглядним просвітництвом духовно одарованих.

У світлих Мирах нашого Зодіаку перші урядники суспільних і державних інституцій – це просвітлені люди рівнів Рахманських!

Це люди які знають як працює ЗАКОН (ЗА Кормлінням Отця Небесного), як відбувається кормління небесне, як діють механізми суспільної справедливості.

Лишень навчені Рахмано-волхвівською системою вони здатні слухати волю Неба та щиро піклуватись мирськими громадськими інтересами.

Наші слов’янські та українські предки саме так і намагались формувати справедливе суспільство у власних державних утвореннях минулого: в Артанії-Сукупії, в Дулібії, в державі Рось, в Волині-Україні 15-17 століть.

Їх спадок надзвичайно цінний!

Які ж головні ознаки збудованого ними слов’янського та давньоукраїнського суспільства?

Ці головні ознаки наступні:

       1. Над суспільством (союзами держав, князівствами, їх керівництвом) стояла Рахмано-волхвівська православна духовна система з власною ієрархією та структурою (найвищий духовний регулятор суспільних процесів), очолена Першою Троянню та місцевими Троянями, зі сакральним знаком – Тризубом, символом триєдиної Рахманської духовної влади, яка мала контакт з Правою та Творцем;

       2. Верховний державний правитель - БУС (абревіатура Бог У Сутньому) підкорявся Божій волі, яку доносила йому Перша Троянь. Місцеві князі (КНЯЗЬКормління Народу Явленого Зичного Ь/великого) отримували волю Божу від місцевих Трояней. Князі обирались вічем (ВІЧЕВоля Ірійна Чоловіків Є) з навчених (просвітлених) Рахманських рівнів чоловіків, які повинні були звітувати перед вічем;

       3. БУС та КНЯЗІ забезпечували роботу суспільних механізмів за трьома напрямками (адміністративно-військовим, господарсько-виробничим, духовно-просвітницьким), через формування кола управлінців, які відповідали за кінцевий результат перед суспільством;

       4. Звітність урядників перед народом відбувалась через вічові механізми (через ВІЧА різних рівнів, які пронизували суспільство знизу до верху), де обраними учасниками віча були шановані представники родів, поселень, територій, князівств, які висувались і затверджувались на низових вічах.

Рис 3. Тризуб – символ Трояні, триєдиної Рахманської духовної влади

Важливим елементом у цій структурі була Рахмано-волхвівська духовна система, яка через контакт з Вселенською управляючою силою, Творцем і Правою, отримувала їх волю!

В той же час ВІЧЕ формувало мирську позицію і вело контроль знизу - від народу.

Ці два напрямки замикались на обраних та підзвітних управителях, які, за недбалість чи прорахунки могли втратити довіру громади та обрані посади.

Рахмано-волхвівська система пильно слідкувала, щоб до управління всіх рівнів потрапляли шановані представники сімей, родів, поселень, земель, цвіт суспільства, ті, які здатні забезпечити достойне життя громади справедливими діями…

Що ж завадило такій системі дожити до наших днів?

Завадила тисячолітня війна на слов’янських та українських землях антисвіту та темної яви проти Рахмано-волхвівської православної системи, особливо жорстока у 16-17 століттях.

Її події завершились шляхетською та гетьманською зрадою ураженої егоїзмом (вірусом ЕГО) еліти, яка відійшла від давнього православного світогляду, стала на позиції темної яви, вивищила себе над вільним суспільством, почала воювати з ним.

Рис 4. Остання Рада на Січі - переддень ліквідації ворогами вічової системи в Україні

Через це в 17-18 століттях, з нищенням центрів Рахмано-волхвівської духовної системи в Україні, зникли останні прояви вічового права, наявні осередки людяного суспільства. Вороги поневолили вільні народи, викорінюючи їх спадкове тяготіння до справедливості!

Але чи так буде надалі?

Чи прихід Апокаліпсісу створить умови суттєвих змін?

Рахмани, Характерники, духовні Отці православного минулого, казали, що в певний час на українських землях має постати і вічове право, і справедливе людське суспільство.

Для цього маємо осягнути величний спадок предків, зрозуміти витоки справедливого суспільства і бути готовими будувати таке.

Чи зможемо це зробити як належить?

Час покаже…

+   +   +

З видання "Братство Богуна", №16, 2023 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут  https://sviatoiar.uamodna.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com