Устрій слов'янських та українських держав минулого

13 липня 2023
Святояр

Сприйняття устрою давніх слов’янських та українських держав нині базується на хибних уявленнях про функціонування духовної та мирської влади в таких. В них акцент зміщений на мирську владу, її силовий елемент, що не відповідає засадам давнього слов’янського та українського суспільства, його розуміння Вселенського світоустрою, ролі давнього православного світогляду.

Рис 1. Перша Троянь – головний орган Рахмано-волхвівської православної системи

Такий стан сформувався в останні століття, у період нищення українських та слов’янських духовних засад імперськими завойовниками, ворогами давнього православного світогляду. Хоча відомо, що розгортання антиправославних ідеологій має початки у післяпотопний період, коли в Мирі Землі вчергове з’явились представники темної яви, носії ідей антисвіту.

У V-III тис. до н.е., розселяючись планетою, вони почали культивувати принципи сили і обману, ширити війни, загарбництво, рабство, окультність, нав’язуючи світлим народам поняття антисвіту.

З того часу історія земних стосунків – це літопис боротьби добра і зла, світлого і темного, Прави і антисвіту, народів і племен. Вершиною такої боротьби проголошено Апокаліпсіс – очищення Небесними силами в просторі Всесвіту і Землі темної яви, початок формування основ нового світлого життя на законах Прави.

Про це не раз віщували великі Пророки і Мудреці минулого, Святі Отці, Рахмани і Характерники. Про це попереджав Ясунь/Ясус - Хрест Отця Господа!

Про боротьбу темного і світлого читайте у статтях з інтернету:

Не розуміючи основ світобудови, не усвідомлюючи значення енерго-польового кормління всього сущого у Всесвіті, історична наука виявилась нездатною зрозуміти не тільки основ давньослов’янського чи давньоукраїнського суспільства, але і принципів побудови держав тієї пори, живого їх зв’язку з керівною силою Всесвіту – Творцем та Правою.

Натомість православна Рахмано-волхвівська система минулого була головним механізмом, який єднав людство з управляючою Силою Всесвіту (Правою), який дозволяв жити у злагоді і гармонії з Природою, з мирським оточенням, світлими народами.

Рис 2. Схема Рахмано-волхвівської православної системи в світлих Мирах Всесвіту

Саме тому світлі народи тих часів бачили у Рахмано-волхвівській системі свій захист. Вони шанували її, берегли її, дослуховувались до принесеного нею слова правди від Творця і Прави, від духовних родів (душ Отців Роду).

Чому так?

Предки казали, що Рахмано-волхвівська система є універсальним механізмом контактів з Творцем і Правою у всіх Мирах нашого Всесвіту! Вона освячена Творцем та Правою на таке завдання! Вона дозволяє суспільствам різних Мирів Всесвіту отримувати енерго-польову допомогу Прави, будувати справедливі механізми управління, мати контакт з Колом Отців Господніх, Царствами Божими, Родами всіх явлених у Яву душ.

Така система має власну ієрархію, вершиною якої є Перша Троянь в Мирі – орган з трьох Рахманів з найвищими духовними (ірійними) рівнями та відповідною посвятою, яка дозволяє Отцям мати найвищі контакти з Творцем та Колом Господнім.  

Одночасно і система мирського устрою була пронизана духовними впливами Рахмано-волхвівської системи. Вся її виборна еліта мала духовне виховання, як і відповідну посвяту з боку православних духівників (дивись «Схему Рахмано-волхвівської православної системи у світлих Мирах Всесвіту» та «Схему слов’янського суспільного (державного) управління на законах Прави»).

Найвищим керівником мирської системи управління був БУС (абревіатура, яка означає - Бог У Сутньому/або Синові). Він теж мав Рахманську посвяту та освіту, і строго виконував настанови Трояні (волю Творця і Прави).

Бус керував головними напрямками в державному механізмі, яких було три: духовно-просвітницький, адміністративно-військовий, господарчо-виробничий. Напрямки теж глибоко прослідковувались представниками Рахмано-волхвівської системи на предмет гармонійності.

Знаком Трояні і Буса був тризуб – на якому три елементи зверху символізували Троянь (трьох Рахманів на чолі Першотцем). Елемент знизу - був символом влади Буса.

Рис 3. Схема слов’янського суспільного (державного) управління на законах Прави

З рівнів народу система мирського управління обиралась вічовим правом, де виборцями були представники родів. Це були дорослі чоловіки, які розумілися на господарстві, суспільних відносинах, на просвітництві, являлись високо духовними, мали життєві досягнення, та самі були обраними в колі своїх сімей, родин, родів.

Нижчі віча (місцеві) делегували своїх представників на віча вищі (удільні, земельні, державні).

Особи неповнолітні, не самостійні, не духовні, соціально деградовані, не обрані родинами, сім’ями, родами, участі в вічах не брали (бо віче – повноважне зібрання достойних представників сімей, родин, родів).

Вічем обирали управителів (виконавців) або урядників різних рівнів управління, яких висувала суспільна еліта та Бус. Ці управителі та урядники надалі відповідали перед вічем за свою діяльність.

Контролювала систему мирської влади і Рахмано-волхвівська система, яка слідкувала за виконанням законів Прави через зв’язок з Правою. Вона брала на себе роль духовного та морального суду, ухвалам якого беззаперечно довіряв народ.

Про основи світобудови та елементи духовного управління читайте у інтернет статтях:

Устрій слов'янських та українських держав минулого, таких як Артанія, Дулібія, Рось, Волинь-Україна 14-17 століть, формував повноту визначеного Правою управління суспільством, яке було світлим, глибоко справедливим, Божим.

Рис 4. Сакральна дулібська річ з православними велесовичними символами світобудови 

Саме тому все суспільство таких держав було пронизано просвітництвом. Бо тільки знання Вселенського світоустрою, як і володіння знаннями світобудови, формувало світлу громаду яка шанувала Творця і Праву, яка прагнула справедливості та будувала держави на базі визначеного ними устрою.

Нелюдське, зле, неприроднє, окультне, агресивне, корумповане, злодійкувате, цією системою виводилось за межі суспільства назавжди…

То які висновки можна зробити зі сказаного?

З точки зору давнього православ’я ці висновки прості:

  1. Без відновлення базової моделі управління встановленої Творцем та Правою для світлих Мирів нашого Всесвіту, збудувати справедливе людське суспільство, позбавлене впливів темної яви, не можливо;
  2. Слов’яни та давні українці завжди намагались реалізувати Божественну систему управління в Мирі Землі та прагнули зберегти її від зазіхань темної яви, від агресивних ворогів давнього православного світогляду, від окультного та нелюдського;
  3. Апокаліпсіс, як очищення Миру Землі, є нагодою для світлих душею землян збудувати чисте та правдиве суспільство на Божих законах, згадавши досвід Рахмано-волхвівської православної системи минулого та держав того часу;
  4. Система правдивого управління вимагає широкого просвітництва світлих душею людей, відання і застосування законів Прави, міцного контакту з Творцем та Правою, без яких діяти справедливо і чисто вона не здатна.

Для реалізації сказаного маємо глибоко вивчити і зрозуміти приклади побудови справедливих суспільств давніх слов’ян та українців. Бо і нині відчуваємо в своїх душах наслідки впливів таких у формі української ментальності та духовності.  

Чи готові рухатись далі?

Час покаже…

+   +   +

З видання "Братство Богуна", №20, 2023 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com