Небо у світогляді наших Предків

12 вересня 2023
Святояр

Провідники давнього православного світогляду, Рахмани та Характерники, відали, що життя у Всесвіті, яке збудоване Творцем у формі Світлого Ірію, який містить Праву, Яву, Наву та очолений Колом Господнім (Колом Творця, Сварога, Інтри), має особливі високі рівні, які звуться Сарством Сарств, або Небом. Саме на цих рівнях перебувають найшанованіші душі Всесвіту – душі найвищих мудреців, душі помічників Творця, душі великих Отців, Аріїв.

Відомо, що Небо, або Сарство Сарств, розташоване в системі Світлого Ірію на ірійних рівнях від +112 до +120. Місце Неба можна зрозуміти оглянувши схему Світлого Ірію в інтернет-статті «ДУХОВНІ ПРОВІДНИКИ ВСЕЛЕНСЬКОГО ЛЮДСТВА».

Рис 1. Куля - символ Неба (Сарства Сарств) на навершях давніх православних Храмів

Для розуміння основ світобудови варто ознайомитись і з попередніми інтернет-статтями на тему давнього православного світогляду та Вселенського світоустрою:

Особливістю Сарства Сарств є те, що його рівні носять назву рядів. Кожен ряд має свої ознаки, які характеризують духовну високість Небожителів.

Завдання душ Аріїв у Світлому Ірію – служити Творцю та Праві, приймати безпосередню участь в управлінні Всесвітом.

В далекому минулому Рахмани та Характерники добре знали – явлені Арії (ті хто мають втілення) в системі нашого Зодіаку є посланцями особливого Миру, який духовно має найвищі ірійні рівні, береже основоположні духовні знання про Творця та Всесвіт, постійно служить Колу Творця.

Ціллю явлених Аріїв (людей тілесно народжених в Яві, але з арійськими душами) – бути носіями найвищих знань у Мирах нашого Зодіаку, допомагати там, де виникають проблеми в людських суспільствах інших Мирів, які викликані відходом від ЗАКОНу (від життя ЗА Кормлінням Отця Небесного).

Засівання правдивого світла знань Вселенського Закону в інші Мири нашого Зодіаку – ось те, що доручив Аріям-Отцям сам Творець. Особливо це важливо для Мирів молодих, Мирів з важкими проблемами, як то у Земного Миру.

Рахмани та Характерники розуміли, у час створення нових Мирів у нашому Зодіаці, або у період оновлення таких після виникнення проблем (після Апокаліпсісу), Арії мають опікуватися їх суспільствами. В цих Мирах послані Арії мають ставати учителями, організаторами та очільниками процесів гармонізації таких (по ЗАКОНу Творця).

В давні часи завданням Аріїв на Землі ставала проблема організації людського суспільства, створення умов просвітництва, духовного навчання, побудови Рахмано-волхвівської духовної системи - стрижня гармонійного життя.

Рис 2. Артанський натільний хрестик з символами Всесвіту та Неба (як кільця)

Предки знали, що прибулі загони Аріїв для виконання волі Творця вчиняли наступні дії:

  • формували Рахманську духовну структуру з представників Аріїв (у формі Трояні);
  • започатковували механізми управління суспільством (владу Буса);
  • налагоджували контакт з переселеними на планету Народами та їх Родами;
  • тримали контакт з Творцем та Правою для гармонізації суспільства.

Ключовими моментами в такій роботі було те, що становленню Земного людства протистояв антисвіт – темна, агресивна, зла, вампіруюча, гнилісна система на тілі Всесвіту (в системі нашого Зодіаку), ліквідації якої домагався Творець і Права.

Саме з цієї причини, у наслідок атак такої злої, агресивної темної системи, процес становлення гармонійного Земного суспільства переривався декілька разів.

Десятки тисяч років тому, на Землю неодноразово прибували загони Аріїв які намагались допомогти Земному людству побороти зло, запобігти руйнуванню планети, не дозволити людству потрапити у сітки темної яви (форми мирського існування зла), не стати рабами антисвіту. Бо подібне колись сталось з п’ятьма іншими мирами нашого Зодіаку, які не витримали агресивного тиску.

Прибулі Арії в часи чергового Апокаліпсісу на Землі відновлювали просвітництво та повертали Вселенські знання світлим душею землянам. Про таких Аріїв-Старотців, носіїв високих знань, пише і «Велесова книга» (в ній не менше десятка імен таких).

Так з часу перебування предків в Загір’ї або Семиріччі знання православним Отцям на планеті Земля давав Арій з іменем Слава (Слав’янь), на честь якого просвітлені ним народи почали називатись слов’янами (дивись фото артанського оберегу з велесовичним написом «СЛАВА»).  

Рис 3. Артанський оберіг з іменем Арія Слави (Слав’яня), духовного вчителя слов’ян

Предки добре знали і інше - душі не явлених Аріїв складають основу Небесного воїнства, яке покликане Творцем здійснювати Апокаліпсіс (очищення Світу та Землі від антисвіту та темної яви) та Армогедон (втілення душ Арійських в явні Мири, в тому числі Мир Землі).

Особливістю арійського явлення завжди було те, що Аріїв до певного Миру прибувала незначна кількість (сотні). Проте для суспільств планет таких Мирів (в тому числі Землі) прибуття носіїв вищих знань вважалось великим даром Божим, благодаттю Творця.

Тому духовно світлі суспільства оберігали та охороняли Аріїв як зіницю ока!

Рахмани та Характерники знали - на тисячоліття вперед створені Аріями Роди ставали духовною елітою Земного суспільства. Арійське походження ставало головною ознакою всіх Першоотців Трояней (духовної влади), всіх Бусів (керівників світлих держав).

До арійських родових ліній належали і всі Характерники минулих тисячоліть. Бо тільки таким була під силу наука найвищих ірійних рівнів (її осягнення), виконання енерго-польових практик (духовної зброї), утримання найвищих контактів з Колом Творця.

Ви спитаєте, а навіщо нам нині це все знати?

Відповідь проста – як заповідали Предки ми повинні розуміти логіку подій які прийдуть на Землю у найближчі десятиліття. Ми повинні знати які можливості матиме людство у період змін і хто буде допомагати світлим душею землянам будувати Нове Суспільство у Нових Часах.

Рис 4. Мотиви мудрості Старотців минулого нині популярні у світовому кіно

То що маємо констатувати стосовно питання Аріїв, арійської обителі (Сарства Сарств, Неба), головної мети діяльності та цілей Божих посланців?

Відповіді прості:

  1. Небо, або Сарство Сарств, є духовною обителлю найвищих душ в системі Прави, місцем Арійського дому Небесного;
  2. Сарство Сарств містить рівні (або ряди) Арійських душ, які служать Творцю і Праві, бо є найвищою керівною ланкою в системі Прави;
  3. Явлені Арії в явних Мирах направляються Творцем до новостворених та проблемних Мирів нашого Зодіаку з метою навернення суспільств цих Мирів до Закону Творця, для організації життєдайних просвітницьких процесів;
  4. Явлені Арії у нових та проблемних Мирах формують Рахмано-волхвівську систему або відновлюють таку, там де вона була поруйнована;
  5. Кінцевою метою для явлених Аріїв в проблемних Мирах, в умовах Апокаліпсісу та Армогедону, є налагодження людського планетарного життя на засадах виконання ЗАКОНу Творця.

І на завершення…

Наші давні слов’янські та українські предки на планеті Земля тисячоліттями прагнули зберегти дароване Творцем знання давнього Вселенського православного світогляду, знання Вселенського Закону. Вони плекали явлену Рахмано-волхвівську систему, шанували і розвивали основи Характерництва.

Проте, у 17-18 століттях, зусиллями адептів антисвіту, носіїв темних ідеологій, ворогів православного світогляду, ця система була зруйнована, а світоглядні знання зазнали глибоких втрат.

То чи зможемо прийняти новий дар Творця, коли на Землю знову ступлять повноважні Його представники? Чи зможемо прийняти їх допомогу?

Як гадаєте?

+   +   +

З видання "Братство Богуна", №23, 2023 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com