Майбутнє людства - у світоглядній єдності

2 жовтня 2023
Святояр

Духовні Отці минулого, Рахмани та Характерники, добре розуміли чому в Земному Мирі світогляд Творця та темні ідеології антисвіту зійшлися в безкомпромісній боротьбі. Отці знали, що така боротьба могла мати лиш два завершення. Перший – очищення Світлими Силами простору Всесвіту і Землі від агресивного антисвіту. Другий – перемога антисвіту, яка є повним знищенням Землі та Всесвіту.

Така безкомпромісність боротьби світогляду Творця та ідеологій антисвіту означена тим, що антисвіт є паразитом на тілі Всесвіту, руйнівником його структури, яка збудована волею та по Закону Творця.

З давних давен люди Земного Миру чули про те, що на Землі йде боротьба, яку називали боротьбою світла та темрявидобра та зла. Інформацію про таку боротьбу земному людству давала Рахмано-волхвівська православна система яка відстоювала світлу позицію Творця, берегла високість людських душ.

Рис 1. Ціль Творця - перемога над темрявою антисвіту, спасіння Всесвіту та Землі

Через таку боротьбу, на протязі останніх десятків тисячоліть, Земний Мир пережив декілька енерго-польових очищень, Апокаліпсісів, у формі потужних енергетичних сплесків, або Потопу. Останній з таких стався біля 12 тисяч років тому.

З цього приводу варто ознайомитись в інтернеті зі статтями які розповідають про Рахмано-волхвівську систему та її діяльність на Землі у давні часи:

Також варто з’ясувати, що в енерго-польовому плані означають такі поняття як світло і темрява, добро і зло.

Почнемо з означення добра і зла, які є давніми сакральними абревіатурами та складними словами.

Так поняття ДОБРО (ДО БРами Отців) означає – рух духовної енергії манів (чоловіків) до верху, до Прави, до Бога, до Отців Небесних. Цей рух ініціюється щирими думками та діями людини, любов’ю до всього справжнього, Божого.

Натомість поняття ЗЛО (Змія Личина Ощирена/оскалена) – це енергія агресії та егоїзму, яка направлена маном вниз, в антисвіт, до зміїного. Вона веде чоловіка до енергетичних крадіжок, свідомого паразитування, руйнування визначеного у Всесвіті Законом Творця

Рис 2. Темні ідеології завжди штовхали Мир Землі до війн, руйнувань та катастроф

Не менш красномовними є абревіатури таких духовних понять як світло і темрява.

Православні Отці минулого розуміли духовне поняття СВІТЛО (Спускання Вишніми Ірійними Творіннями Любові Опромінюючої) – як дарування своїх енергій оточуючому, доброму і люблячому, тому, яке навзаєм дарує енергії іншому, яке є частиною Всесвіту.

Натомість поняття ТЕМРЯВА (ТЕМних Рівнів ЯВА) – це низьковібраційне паразитуюче утворення на Світлому Ірії, яке за Законом Творця, не має права на існування, тому повинно бути ліквідованим. Його рештки мають бути викинуті за межі КОСМОСУ - у ХАОС.

Тут варто пояснити, що ХАОС у давньому православному світогляді – це неструктуровані, руйнівні енергії, які містяться за межами КОСМОСу.

На противагу цьому, КОСМОС – це простір структурованих енергій, там де є життя, дароване Творцем. Як невидиме нам, польове (96-97%), так і явне, матеріальне (3-4%).

Давні Отці знали, боротьба світла і темряви – це нав’язана антисвітом боротьба за збереження нашого Всесвіту, за вічність Вселенського життя.

У поняттях світла і темряви бачимо протидію двох механізмів в Мирах нашого Зодіаку:

 1. Божественного, радісного, даруючого енергії любові - людського;
 2. Вірусного, агресивного, сформованого антисвітом - нелюдського.

Здавна виміром духовної високості всього у Світлому Ірії була величина ірійних рівнів, яка дозволяла бачити стан єства чоловіка, допомагала розрізняти людей та нелюдів.

Рис 3. Закон Творця та правила Прави ведуть людей до гармонії та щастя у Всесвіті

Прояв понять людського і нелюдського, світла і темряви, добра і зла, присутнє і в інших давніх абревіатурах духовного порядку.

Мова йде про поняття світогляду та ідеології.

Рахмани та Характерники добре розуміли смисл цих термінів і строго притримувались у застосуванні духовного значення таких.

Так поняття СВІТОГЛЯД (Світло Вишнє Ірійне Творця Означене Господньою Любов’ю Ясного Духа) - це правдиве розуміння світобудови, принципів на якими Творець збудував Всесвіт, в якому діє Закон Творця, де є правила Прави для явлених людей. Тому:

 • а) світогляд є виключно від Творця (він єдино можливий у Всесвіті);
 • б) світогляд – це програма Творця, образ влаштування Всесвіту, його Дух;
 • в) світогляд не може бути змінений чи виправлений поза волею Творця.

Звідси, ми, люди які хочуть жити у Всесвіті, маємо знати і шанувати світогляд Творця. І ніякого іншого світогляду явлені люди самотужки створити не можуть.

Духовні православні Отці розуміли – світогляд Творця можливо осягнути лишень через просвітлення (просвітництво). Ця дія стосується лишень світлих людей, бо нелюди не здатні сприймати образи Прави, бо у них відсутні необхідні для цього поля душі.

Поняття ІДЕОЛОГІЯ (Ірію Демонічного Об’яви Лукаві Очорнені Гадливій Яві) – це сукупність енергетичних схем, з допомогою яких нелюдське руйнує світогляд,  вибудовує способи вірусного паразитування на Світлому Ірії.

Варто зазначити, наші давні православні Отці, зокрема Характерники, чітко знали - ідеології не можуть нести правду Божу, як і світлі принципи. Бо вони:

 • формують кланові егоїстичні інтереси (країн, об’єднань, партій, груп);
 • декларують вирішення питань в Яві виключно на рівні явному (матеріальному);
 • не зважають на Закон Творця, який заважає їм досягати кланових цілей.

А що стосовно цього думає Творець?

В давніх пророцтвах Господь передав землянам таке - останнім етапом боротьби світогляду та ідеологій буде Апокаліпсіс (через Армогедон), ліквідація антисвіту та темної яви.

То що маємо зробити, щоб зберегти Земне людство?

Зрозуміло, що після Апокаліпсісу Земне людство матиме перспективи свого майбутнього, але виключно на принципах духовного єднання.

Рис 4. Тільки духовна єдність у світогляді Творця дасть майбутнє Землі та землянам

Того єднання, яке виросте на основах світогляду Творця, у розумінні та виконанні Закону Творця, принципів Вселенського духовного кормління, у шануванні Божого в Яві!

То які висновки напрошуються зі сказаного вище? Що маємо зрозуміти з давніх пророцтв духовних Отців минулого?

Вони прості:

 1. Користуючись сакральними поняттями, маємо зрозуміти прихований духовний зміст таких, їх енерго-польову суть;
 2. Варто запобігати ширенню низьковібраційних понять (на зразок «ідеології»), які заперечують світогляд, а користуватись світлими означеннями (на зразок понять «задум», «система»);
 3. Зрозуміти, що тільки через осягнення світогляду Творця, світлі душею люди, здатні пережити Апокаліпсіс (очищення простору планети), та отримати нагоду ввійти в Новий Мир Нової Землі.

І насамкінець.

Пророки минулого були свідомі того, що, очищаючи Землю від нечистого, Творець та Права визначать тих, хто надалі буде будувати світле майбутнє нашої планети.

Тому маємо зрозуміти головне.

Ключ до майбутнього – у світоглядній єдності людей з Творцем та Правою!

+   +   +

З видання "Братство Богуна", №24, 2023 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати ідеальний металошукач: чому варто звернути увагу на Термінатор 3
Дізнайтеся все про металошукач Термінатор 3: від унікальних характеристик до порад при купівлі. Ця стаття розкриває переваги Термінатора 3 та його аксесуари, що робить його ідеальним вибором для шукачів скарбів усіх рівнів.
Читати більше