Потоп - головний засіб Апокаліпсісу

16 лютого 2024
Святояр

Поняття Потопу у давньому православному світогляді мало значення суттєво відмінне від того, яке сформоване земним суспільством останніх століть. Нині вважається що Потоп - це процес покарання грішників затопленням поверхні Землі дощовими водами, що накрили поверхню планети і знищили грішне. Проте Рахмани-Арії знали, що Потоп – це лиш засіб Апокаліпсісу, божественний енерго-польовий механізм вичищення брудних енергій, польових нечистот, які отруїли Мир Землі та призвели до появи на планеті нелюдів та темної яви.

Останній з відомих Потопів, названий Біблійним, в давніх трактатах зображений як потужня катастрофа, яка сталась за Божим велінням. Така катастрофа – це розплата земного суспільства за численні гріхи, за порушення Закону Божого. В текстах сказано, що сорок днів йшов рясний дощ, в водах якого зник тогочасний Мир Землі. Зник, щоб відродитись.

Рис 1. Потоп – очищення нечистого в просторі Всесвіту полями Отця Небесного

Більшість дослідників текстів про Потоп (біблійних, шумерських, індійських, вавилонських), помилково сприймають зображені події в прямому матеріальному значенні - як кліматичні чи природні катастрофи. Вони наполегливо шукають розуміння Потопу там, де його немає.

Відсутність знань того, що вчиняє Отець Господь (Творець, Господь, Інтра), ліквідуючи нечисте, темне, брудно-польове в Мирах Всесвіту, сприяло викривленню бачення суті Потопу.

Натомість Рахмани-Арії добре знали смисл поняття Потоп. Вони розуміли: образ дощу - це символ божих енергій; образ води – це символ непереборної небесної сили.

В давньому православному світогляді, який несли Рахмани та Характерники, поняття ПОТОП, як абревіатура, означало - Полями Отця Творця Очищається Потворне (темне, енергетично нечисте, брудні поля/духи).

Тобто Потоп – це засіб енерго-польового очищення нелюдського та брудного на планетах Всесвіту, де з’явилось потворне, через нищення програмного вірусного носія, темних явлених цивілізацій, інструментами польового впливу, польової зброї.

Нагадаємо, що за давнім православним світоглядом у Творця є 48 полів (які творять Всесвіт), та Небесне Воїнство (яке підтримує духовну чистоту Світлого Ірію та його Мирів).

Про знану предками структуру Всесвіту, про Небо, Небесне воїнство, про будову Світлого Ірію, про Апокаліпсіс та Армогедон читайте у інтернет-статтях:

За переказами нащадків давніх Аріїв, Рахманів і Характерників, очищень Землі (Апокаліпсісів), більш ніж за сотню тисяч років, було вчинено не менше п’яти. Проте найбільш глибокий за змістом Апокаліпсіс призначений на наш час.

У цьому новому Апокаліпсісі мають бути задіяні сили, які ще не застосувались раніше.

Бо попередні Апокаліпсіси відбувались лишень в окремих заражених антисвітом Мирах, на окремих планетах, що дозволяло носіям антисвіту лукаво уникати повної ліквідації, викручуватись, мігрувати з Миру в Мир, формуючи там нові осередки темної яви.

Предки знали, що у новому Апокаліпсісі Небесним воїнством, на чолі з Хрестом Отця Господа, по волі Творця, буде застосовано новий підхід, комплексний.

Захоплені антисвітом Мири (таких п’ять) в нашому Зодіаці очищаються від темної яви першими. Це передумова для завершальної фази Апокаліпсісу - очищення Миру Землі.

Чому саме так?

Бо на Землі, на відміну від п’яти уражених Мирів, де нелюдське повністю поглинуло людське, збереглась частина землян світлих душею. Ці люди волею Творця мають стати основою Нового Миру Нової Землі.

То як розуміти справжню подію Потопу?

Як осмислену і вибіркову стерилізацію високими енерго-польовими впливами, Духами Творця, того нечистого, потворного, низькоірійного на планеті, яке є темна ява.

Рис 2. Очищення явлених Мирів від нечистого твориться Небом з допомогою Потопу

Потоп буде нагадувати просторову мікро-хвильову піч, яка дизінфікує нечисте в продукті. Але робить це повільно, розумно, послідовно, не приносячи шкоди світлому і живому, видаляючи виключно брудне, темне, низькоірійне, шкідливе для Вселенського життя.

За волею Творця так буде діяти Небесне воїнство - Духи Отця Господа, Духи Арійські, Духи Господні, Архангели та Ангели Небесні. Тому ірійно низькому втікти буде нікуди.

Але де ж ховається оте темне, потворне та нелюдське в Мирі Землі?

Давній православний світогляд підказує, що темні духи, низькоірійні поля, в період їх деградації, ховаються в нелюдах. Визначальним є їх нутро (нутро – темна подоба єства людини) де темна ява (рівня -7/ мінус сім) зосереджена в:

  • а) низьких духах примар нелюдів;
  • б) енергетиці їх брудного атману;
  • в) клітинних полях їх фізичного тіла (зміненій темними полями польовій структурі клітин тканин).

Тому серед нелюдів, з ходом Потопу, критично наростатиме брак енергетичного кормління. Бо канали крадіжок нелюдами духовної енергії людей будуть майже зупинені, а єдиним джерелом кормління лишиться вампірування енергій з інших нелюдів.

Давні Рахмани-Арії добре розуміли, що у таких обставинах у нелюдів різко зростатиме хворобливість з важкими наслідками. Енергії не вистачатиме навіть на мінімальні функції їх організмів.

Але що це буде нагадувати?

Все буде нагадувати масштабні середньовічні епідемії (чуми, холери, інших хвороб). Передвісниками таких стануть прояви новітніх невиліковних хвороб, коли традиційні засоби боротьби з епідеміями виявляться слабкими, неефективними, безрезультатними.

Рис 3. Середньовічні епідемії – прояв темного і нечистого в полях Миру Землі

Єдиним способом для світлодуших людей уникнути стану нелюдів, буде збереження чистої людської душі, утримання високих ірійних рівнів (вище рівня +12), як це було у предків.

Для цього явленим людям потрібно буде просвітлюватись, засвоюючи основи світобудови та життя по Закону Творця, вміння тримати належну духовну гігієну. У часи епідемій, які колись виникали в різних місцях нашої планети, предки, давні слов’яни та українці, діяли саме так.

Тому в давніх державах предків (Артанії, Дулібії, Росі, Волині-Україні), де діяла Рахмано-волхвівська просвітницька система, епідемій не було. Були окремі спалахи які носили локальний характер (головно там де концентрувалось чуже і нелюдське).

Саме ця система, через Рахманів та волхвів, пояснювала суспільству суть людського єства, вчила збереженню світлої душі, здорового єства людини. Вона послідовно формувала у оточення основи духовної гігієни та вчила боротьбі з недугами (недухами).

Про це читайте у низці статей, які легко знайти в інтернеті:

Ті з Рахманів та волхвів, завданням яких було опікуватись здоров’ям людей, в ті часи звались цілителями. А православна система оздоровлення слов’янського та давньоукраїнського люду називалась цілительством.

Інструментом цілителя було не тільке широке застосування відварів цілющих трав, інших природніх компонентів, а, найперше, енерго-польова допомога Вишніх сил – освячення таких.

Рахманами та волхвами підбір лікувальних засобів відбувався за принципом відповідності їх енерго-польовим показникам (частота, амплітуда польових/духовних вібрацій) органів людини, її систем життєдіяльності.

Рис 4. Православний світогляд та цілительство – ліки від нечистого в Мирі Землі

Через освячення, як Рахманського звернення до Прави, такі засоби посилювались (в енерго-польовому плані) у тисячі та мільйони разів і ставали ліками

І на остаток.

То які висновки маємо зробити для розуміння Потопу на основі досвіду наших предків, Рахманів-Аріїв, Рахманів, Характерників?

Ці висновки прості та зрозумілі:

  1. Потоп – це енерго-польовий засіб Апокаліпсісу, яким Творець і Небесне воїнство очищають потворне, темне, нелюдське в Мирах Всесвіту;
  2. На планеті Земля Потопом буде ліквідовано темну яву та збережено світлих душею людей для Нового Миру Нової Землі;
  3. Темна ява та нелюдське в результаті Потопу будуть ліквідовані через енерго-польове очищення;
  4. Світлі люди, які триматимуться давніх Рахманських правил духовної гігієни та цілительства, переживуть Потоп і продовжать світлу планетарну цивілізацію.

Чи так це буде? Чи правдиво бачили предки майбутнє нашої Землі?

Про це ми дізнаємося через пару десятків років, коли Потоп, як головний засіб нового Апокаліпсісу, зробить свою справу.

А от вірити чи не вірити в такий сценарій подій – це добровільна справа кожного з землян.

Будемо чекати відповіді…

+  +  +

З видання "Братство Богуна", №32, 2024 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com