Апокаліпсіс в Мирі Землі – плани Армії Господньої

23 квітня 2024
Святояр

Останній з земних Апокаліпсісів, який спланований Небом дві тисячі років тому, про який попереджали Рахмани та Характерники минулого, передбачає енерго-польове очищення Миру Землі від темної яви. Таке очищення має здійснюватись силами Армії Господньої - Колом Отців Господніх, Духами Господніми, Архангелами, Ангелами, Духами Арійськими, Аріями явленими. Направляє Апокаліпсіс - Хрест Отця Господа, найближчий та найдовіреніший Син Творця (Господа, Сварога, Інтри). Проте є запитання. Що ставатиметься в Мирі Землі під час очищення? Які наслідки матимуть енерго-польові дії для темної яви і явлених землян?

Як сповіщали давні Отці (Арії, Рахмани і Характерники) сили Армії Господньої (Армії Небесної, Армії Прави) під час Апокаліпсісу будуть проводити ліквідацію гадливого у Всесвіті, п’яти темних Мирів Нашого Зодіаку де колись було втрачено людське. Перед тим Хрест Отця Господа ув’язнить духовного зрадника, Антихреста, а потім ліквідує наймерзенніших істот антисвіту - змія, люцифера, бофамеда, диявола, сатану.

Надалі, по плану Творця, у вирішальній Вселенській битві, Армія Господня на чолі Хреста Отця Господа розіб’є обезголовлене військо антисвіту. Потому на Землі відбудеться системне очищення схованок темної яви - енерго-польового резерву для підтримки війни проти людського.

Рис 1. Армія Господня нищить темне так, як українці московитів під Конотопом

Як сповіщали давні тексти, наступним завданням Армії Господньої буде остаточне позбавлення Миру Землі залишків темної яви, прихованих у примарах та атманах нелюдів. З цією метою буде проведено Потоп – потужнє енерго-польове очищення простору планети, яке ліквідує темне.

Про суть Апокаліпсісу та Потопу, про значення Армогедону, як явища, про їх впливи на Мир Землі, можна прочитати у інтернет-статтях:

Слід зауважити, що на даний момент більша частина давніх передбачень вже сталась (повністю чи частково). Всіх, окрім Потопу - остаточного очищення простору Землі від темного і нелюдського.

У цьому контексті постають запитання.

А чому Вишні Сили так відкрито декларують свої наміри через Отців минулого?

Навіщо вони зробили такі наміри доступними ворогам?

Чому відкрито тримаються принципу «Іду на ви!»?

Відповіді прості.

По-перше, це робилося не для того щоб убезпечити вороже. Бо нелюдське та оглуплене нездатне зрозуміти механізми Апокаліпсісу, як і духовно виправитись. Воно з оскаженінням та ненавистю лиш намагатиметься руйнувати людське, робити зло.

По-друге, оголошення своїх дій Вишніми Силами направлене на світлодуших людей, на тих, хто прагне зрозуміти задум Божий, хто бажає прилучитись до будівництва Нового Миру Нової Землі.

Світлі душами люди мають зрозуміти послідовність спланованих Небом дій, кінцеву мету таких, як і своє місце в планах Творця.

Надалі люди мають прийняти явлених в Мир Землі Аріїв, які волею Творця принесуть землянам втрачене розуміння побудови справедливого суспільства, ясне бачення основ Вселенського Закону.

Рис 2. Очолена Хрестом Отця Господа Армія Господня рішуче здійснить Апокаліпсіс

То що в своїх посланнях хочуть сказати Отці православного минулого?

Що буде робити Армія Господня в Мирі Землі?

Отці попереджали, що в ході подій Апокаліпсісу, в час Потопу, трапиться наступне:

  1. Відбудеться суттєва зміна польового середовища простору Землі, де сила відтворених 48 полів Землі досягне найвищих значень;
  2. Зростатиме очищаючий вплив на примари і атмани нелюдів, з наступним припиненням існування таких;
  3. Пройдуть зміни польових параметрів матеріальних об’єктів, їх якостей, що призведе до ліквідації найбільш небезпечних з них.

Це говорить про те, що в ході Потопу відбуватиметься те, що вже ставалось у часи попередніх Апокаліпсісів, коли фіксувались зміни в тілі планети (земній корі), зростала хворобливість і смертність нелюдів, йшло руйнування частин континентів, на яких гніздились носії темних цивілізацій (Лемурія, Посейдонія, Атлантида).

Натомість будуть і відмінності. У новому Апокаліпсісі будуть стояти завдання яких не було раніше. Це - формування Нового Людства в Новому Мирі Землі.

Але що таке Нове Людство?

Чим Нове Людство відрізнятиметься від Людства попереднього?

Для розуміння відповіді варто згадати структуру Світлого Ірію подану в інтернет-статті під назвою «ДУХОВНІ ПРОВІДНИКИ ВСЕЛЕНСЬКОГО ЛЮДСТВА», рисунок 2.

Розглядаючи її бачимо, що в Світлому Ірії, на рівнях Яви (від +0 до +14), між Брамою Людства (+7) та Брамою Прави (+14), містяться душі явлених світлих людей.

Частина цих душ, найперше в діапазоні рівнів від +7 до +9, є не вповні пристосованою до світлого життя в умовах Апокаліпсісу. Через це вони отримують мінімальне духовне кормління і страждають недугами.

Душі на рівнях від +9 до +12, в умовах духовної війни, виявляють хитання і помилкові судження. Тому теж обмежуються у духовному кормлінні. Такі душі в жорстких умовах падаючого кормління мали зробити вибір – ірійно зростати, або ірійно падати.

Рис 3. Подібно до минулого в Мирі Землі енергетичне безсилля вдарить по нелюдському

А от душі рівнів від +12 до +14 (як і вищих рівнів) є найстійкішими. Тому отримують повне духовне кормління і можуть уникати можливого падіння в темну яву. Саме такі душі є придатними для формування Нового Людства Нової Землі.

Уже нині є ознаки того, що духовне кормління явлених людей з душами нижче рівня +12 призупинене. Це свідчить, що процес відбору для формування Нового Людства Нової Землі майже завершився.

Натомість, має початись новий процес.

Отці минулого казали, що світлі душі рівнів вище +12 надалі чекає процес єднання.

Процес, що приведе до створення Нового Людства Нової Землі. Він буде визначатись наступними подіями в ході Апокаліпсісу, Потопу і Армогедону:

  • А. Великими руйнуваннями нелюдського у процесі деградації темної яви;
  • Б. Необхідністю організації світлого життя на землях придатних для цього;
  • В. Щирою допомогою явлених Аріїв-вчителів людству, яке об’єднується.

Нині є всі ознаки того, що процес ірійних, енерго-польових планетарних змін досяг максимуму. Найпевніше, в найближчий час, почнуться завершальні, видимі, явні дії, які займуть роки та десятиліття

То які Рахманські поради світлодушим людям варто знати в таких умовах?

Отці минулого в умовах змін радили тримати духовну гігієну, наполегливо берегти світлу душу, шанувати праведне, не опускатись до брудного і темного.

Вони вказували, що у такі часи не можна духовно співчувати гинучому нелюдському, покараному Творцем!

Бо духовна жалість до скиглилячого темного стане запереченням волі Творця, протидією Йому. Це буде мати гіркі наслідки - ірійне опускання душі в темну яву!

Рис 4. Мета Апокаліпсісу – Новий Мир Нової Землі для Нового Людства

Разом з тим, духовне єднання світлих душею людей буде великою необхідністю. Бо на основі такого єднання постане Нове Людство Нової Землі.

То що ж можна сказати стосовно оцінок Апокаліпсісу з точки зору православного світогляду?

Висновки є наступними:

  • 1. Світлим душею людям не варто боятися майбутніх змін, які грядуть на планеті Земля, бо вони здійснюються Армією Господньою для побудови Нового Миру Нової Землі;
  • 2. В умовах земних змін світлим душею людям варто триматися духовної гігієни та емоційно не жаліти покараних нелюдів, які отримали свій присуд від Творця, уникати емоційного розчулення нелюдським;
  • 3. Світлим душею людям варто шукати однодумців серед собі подібних, тих, які приймають побудову Нового Миру Нової Землі, які бажатимуть щирої духовної допомоги від вчителів Аріїв - знавців світоустрою та системи побудови справедливих Мирів.

Завершальні дії Апокаліпсісу, які оголошені Отцями, які розгорнуться в Мирі Землі, займуть десятиліття. Але активна їх частина припаде на найближчі до нас роки.

Чи здатні земляни в такій ситуації противитись планам Творця?

Питання вповні риторичне…

Варто лиш зауважити,  що ситуація вимагатиме від світлих душею землян одного – розуміння і прийняття волі Творця, участі в його планах на побудову Нового Миру планети.

Тому варто наполегливо берегти світлість своїх душ, світлість душ дітей та онуків, щоб надалі жити в Новому Мирі Нової Землі.

Велика дяка Творцю за турботу про майбутнє!

+  +  +

З видання "Братство Богуна", №34, 2024 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com