Загибель імперії яхів

22 березня 2024
Святояр

Нове очищення Миру Землі від темної яви, або Апокаліпсіс нового часу, предки, Рахмани, Рахмани-Арії, Характерники, бачили як енерго-польовий процес, в якому відбудеться загибель зрадників православного світогляду, які стали на захист антисвіту і темної яви, брехунів, що прикриваються псевдоправослав’ям та слов’яноподібністю. Такими є представники колись світлого народу, якого наші предки називали яхами (яхветом). Тисячі років тому яхвет захопився темною ритуалістикою та чорною магією, а згодом створив антилюдську імперію, яка краде і нищить слов’янське до нині.

У своїх писаннях давні православні Отці-Рахмани не раз згадували клопіт з яхами-ягами, яких щиро намагались навчити шанувати православний світогляд та жити в Праві, яких попереджали про небезпеку темних окультних впливів гадкадського штибу. Натомість еліти яхів-ягів ігнорували належну духовну гігієну, руйнуючи у такий спосіб світлість свого людського єства. Вони проявляли інтерес до темної магії та окультних практик, постійно породжуючи конфлікти у своєму оточенні, зазіхаючи на надбання сусідів, найперше слов’ян.

Рис 1. Палаючий Кремль – пророча картина, яка віщує загибель імперії яхів

Починаючи з 3 тисячоліття до н.е. керівна верхівка яхів-ягів стала таємно сповідувати гадкадську ідеологію, яка ширилась з окультних центрів Середньої Азії, особливо в період діяльності там чорного мага та воїтеля Одина (Одіна, Вотана, Водіна). 

Разом з іншими магами, з військом, Один здійснив великий похід Каспієм та Волгою до Північної Європи, де заклав основи одинізму (одинства). Під час цього походу у Прикаспії та на Поволжі виникли схожі осередки окультизму. У яхів вони набули форми яхветизму.

В яхветизмі сформувався свій пантеон темних божеств, серед яких яхівський батько Кощій, яхівська мати Баба Яга/Яха, та велика кількість іншого темного і нечистого.

Про проблеми давніх Отців-Рахманів з яхами, які з Північно-Східного Прикаспію та Південного Приуралля почали невеликими загонами переселятись у напрямку слов’ян, можна ознайомитись в інтернет-статтях:

В кінці 1-го тисячоліття до н.е. такі кочові загони яхів-ягів намагаються осісти в місцях переправ на берегах Дніпра та Вісли. Вони клянуться Першій Трояні слов’ян відкинути вчення яхветизму та повернутися до віри у Праву та Творця, бути добрими сусідами слов’янським родам, а згодом теж стати слов’янами.

Ці дві групи яхів слов’янським оточенням названі так - варяги на Дніпрі (войовничі яги) та ляхи на Віслі (лукаві яхи). Скоро вони відходять від даних Рахманам обіцянок і починають колотити ситуацію в Дулібії, а надалі і в державі Рось. Слов’янська влада постійно гасить агресивні виступи яхів.

Так тривало допоки з Північно-Східного Прикаспію, в 13 столітті, у час нашестя Батия на Верхнє Поволжя, а далі і на землі Росі, не прийшло підкріплення - головні сили яхів, відомі нам як татари (ті що тнуть/нищать арійське/православне).

У 13-15 століттях яхи-татари, разом з яхами-варягами та духовними зрадниками з роду Рюриковичів (як то Олександр Невський), на землях угро-фіннів сформували своє регіональне гніздо - Московський улус Золотої Орди, далі Московське царство.

Рис 2. Схема яка змальовує поетапне руйнування імперії яхів-московитів

У 14-15 століттях ці яхи-варяги-татари-московити приклали усіх можливих зусиль щоби потопити у крові всіх своїх сусідів (угро-фінів) та приєднати їх землі до Московії. Зростання Московії не залишились непоміченими у Сараї, столиці Золотої Орди, і стало приводом для конфліктів. З часом Сарай втратив своє значення і центром ординських яхів стала Москва.

Вже у 15-16 століттях в Московії починається новий, ідеологічний процес – свідоме фальшування давніх Рахманських літописів, вкрадених у сусідніх слов’ян.

Ці велесовичні літописи були переписані на кирилично-візантійський лад. Розгорнулась підготовка до експансії Московії на територію Великого Князівства Литовського та Волині-України (інтернет-стаття «ДАВНЬОРУСЬКІ ЛІТОПИСИ - ЦЕ ФАЛЬШИВКИ 15-16 СТОЛІТЬ!»).

На початку 18 століття, зусиллями Петра І та його масонських покровителів з Заходу, за підтримки колаборантів з Гетьманщини (магнатів, шляхти, попівства), намічена розбудова яхівської імперії. У 1721 році царатом оголошується Російська імперія. Відбувається нахабне привласнення Петром І назви та спадку праукраїнської держави Рось.

Імперське утворення яхів на століття вперед стає головною антислов’янською, антиправославною, антиукраїнською силою Східної Європи (дивись інтернет-статтю «СПОТВОРЕНА ПРАВДА - МАГНАТСЬКЕ ЛІТОПИСАННЯ ЧАСІВ ПРОМОСКОВСЬКОЇ ГЕТЬМАНЩИНИ»).

Базовими принципами імперської експансії яхів на українців та слов’ян Європи стають:

 • а) Підступність – нагле порушення угод з народами, яким яхи пропонують «дружбу» та «мир», нищенням їх самоуправління;
 • б) Колаборація - ідеологічна обробка еліт поневолених народів, їх підкуп, залякування, вбивство, перетворення на прислужників імперії;
 • в) Грабіж - привласнення вкраденого у підкорених народів, їх духовної та культурної спадщини.

Досягнувши за триста років можливої межі свого зростання, вичерпавши яхівську мотивацію та ідеологічний ресурс, на початку ХХ століття імперія яхів дійшла до певної межі.

Під тиском обставин вона поринула у період чвар та потрясінь, які тривали понад сотню років. Загальну послідовність періодів існування імперії яхів можна подати так:

 • I етап - царський період, від Петра І до Миколи ІІ (поч. 18 – поч. 20 ст.);
 • II етап - радянський період (від 1922 р. до 1991 р.);
 • III етап - єльцинсько-путінський період (від 1991 р. і до нині).

Сьогодні імперія яхів входить в новий етап - період стагнації. Такий викликаний Апокаліпсісом, який волею Неба веде імперію яхів, нині Російську Федерацію, до повного краху.

Про вплив Апокаліпсісу, Потопу та Армогедону на процес розвалу імперії яхів (через ліквідацію темної яви) читайте у статтях, які знайдете в інтернеті:

То як буде проходити загибель імперії яхів? Яка послідовність процесу? Які обставини впливатимуть на хід подій?

Рис 3. Імперія яхів втратить всі ресурси темної яви для свого існування

Розуміючи, що Апокаліпсіс та Потоп - це поступова, планомірна енерго-польова ліквідація темної яви, в якій окультизм у формі яхветизму («руського міра», рашизму) займає важливе місце, процеси розвалу імперії яхів наростатимуть досить швидко.

Через польові зміни у носіїв «руського міра» та рашизму атрофуватиметься логіка мислення, просідатиме енергетика атману, руйнуватиметься здоров’я, виникатимуть недуги та хвороби (таке стосуватиметься не тільки яхів, а і більшості агресивних нелюдів планети).

Слід зауважити, що ознаками руйнування темної яви вже нині є наступні явища:

 • А) Зростання недовіри до агресивних нелюдів через їх нахабство, мстивість, гонор;
 • Б) Втрата елітами нелюдів розсудливості та логічності (оглупіння);
 • В) Поширення нелюдами очевидної, неприкритої брехні, непорядності.

Отці-Рахмани минулого ще у давні часи вказували на певну послідовність розпаду імперій, яка є притаманною для більшості з них. На завершальній стадії розпад імперій матиме три етапи, які можна описати як: ослабленнябрунькуванняконфліктування.

В залежності від обставин, для яхівської імперії такий розпад може зайняти від одного до трьох років. Хоча самі етапи розпаду їх імперії матимуть загальновстановлені ознаки.

 • Ослаблення, як процес, який стосуватиметься центральної влади імперії, яка буде утримувати репресивний режим, але рано чи пізно стикнеться з незадоволенням місцевих владних утворень;
 • Брунькування, як процес, який стосуватиметься спроб обособлення найбільш потужніх місцевих утворень імперії (старих і новостворених), у спробах досягнення ними незалежності;
 • Конфліктування, як процес, який стосуватиметься збільшення рівня протистоянь суб’єктів імперії та центру, суб’єктів між собою, що остаточно розвалить імперію яхів. 

Рис 4. Головні імперські міста яхів з часом будуть злиденними та покинутими

Останній етап, конфліктування, змусить здорові сили планети здійснювати контроль територій розваленої імперії застосовуючи миротворчевійськово-політичне втручання, охорону певних територій. У вирі планетарних змін (через події Апокаліпсісу) це стане необхідністю!

То які висновки напрошуються зі сказаного? Що маємо зрозуміти?

Такі висновки визначені Рахманами минулого:

 1. Загибель імперії яхів буде першою великою очевидною зміною в низьці подій Апокаліпсісу і станеться у відносно короткий час (1-3 роки від обезсилення яхів);
 2. На території, де була імперії яхів, постане потреба у військово-політичному втручанні зовнішніх миротворчих сил, з метою збереження планетарного миру.

І на останок…

Отці-Рахмани, ще в 7-8 століттях, говорили про те, що яхи не здатні на високу духовність та не хочуть просвітлюватися. Еліти яхів глибоко вироджені та ведуть яхів до загибелі.

Нині прийшов час розплати за той біль, який яхи вчинили усім слов’янам, усьому світлому планетарному людству, усій Праві та Небу.

Предки попереджали, що Боже покарання яхам буде невідворотнім.

Бо такою є воля Творця!

+  +  +

З видання "Братство Богуна", №33, 2024 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com