Нескучний одяг для дому
З пандемією стало більш популярним, ніж будь-коли, працювати чи навчатися вдома. Бо, якщо ви вдома, це не означає, що ви не можете одягнути щось миле та затишне. На щастя, легко знайти зручні і небанальні одяг та взуття.
Читати більше
Час запастися торбинками: в Україні почав діяти закон про обмеження обігу пластикових пакетів
Уже 10 грудня набуває чинності закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Відтепер у магазинах, супермаркетах, аптеках, закладах харчування та сфері надання послуг буде заборонено безоплатно розповсюджувати пластикові пакети.
Читати більше
Справжній брендинг несправжнього метро
Брендинг проєктів, яких ще не існує, дизайн-агентства роблять часто. Практично для всіх стартапів спочатку необхідно розробити айдентику бренду, а тільки після цього втілювати його. Так і сталося з Одеським наземним метро.
Читати більше
Почесною гостею 27 BookForum стане лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук
Уже у вересні до Львова завітає всесвітньо відома польська письменниця й лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук, аби під час 27 Львівського міжнародного Book Forum, який цьогоріч відбудеться 16—20 вересня, зустрітися з українськими.
Читати більше
​Прикарпатські педагоги взяли участь в міжнародних заходах з інклюзивної освіти
У Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську та Києві відбувалися регіональні тренінги в рамках проєкту міжнародної співпраці «Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти». Деталі — далі в статті.
Читати більше
Notino's Black Friday: тиждень знижок на брендову косметику і парфумерію
Залишаються лічені дні до початку довгоочікуваного свята розпродажів — Чорної п'ятниці. Але на відміну від багатьох інших магазинів, онлайн-магазин Notino подбав про своїх клієнтів і продовжив Чорну п'ятницю на цілий тиждень.
Читати більше
ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО З «МІЦНІ TALKS» ВІД «РАСТІШКА»
Бренд «Растішка» запрошує батьків на семінар-лекцію «Міцні Talks» – зустріч для батьків дітей дошкільного (з 3-х років) та молодшого шкільного віку з експертами у питаннях сучасного виховання для обговорення питань відповідального батьківства.
Читати більше
25 травня відбудеться конкурс краси та моди «Star Face of the Season s’s 2019»
Іміджевий конкурс краси та моди «Star Face of the Season s’s 2019» відбудеться 25 травня у концертному холі «Platinum» о 17:00. Опівночі розпочнеться After Party у ресторан-клубі «Black & White». Приходьте!
Читати більше
У Франківську пройде чемпіонат по поїданню корн-доґів на швидкість
Canadian Food, як завжди, тішить франківців безкоштовною їжею та веселощами. Цьогоріч буде Другий відкритий чемпіонат по швидкісному поїданню корн-доґів. Ти не можеш пропустити цю подію. Чому? Читай!
Читати більше

Прес-релізи Україна: цікаві події, виставки, фестивалі в Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Хмельницькому.