Джим Стеранко - легенда коміксів з українським корінням
Ця стаття присвячена маловідомій в Україні, але добре відомій у Сполучених Штатах особистості - Джиму Стеранко. Про його шлях до медіа Олімпу та значний внесок у скарбницю художнього мистецтва варто дізнатися кожному українцеві, незалежно від місця проживання.
Читати більше
Українку обрали сенатором штату у США
Американку українського походження Вікторію Спартц обрали новим сенатором штату Індіана в США. Як повідомляє Кореспондент з посиланням на WTHR, Спартц замінить на посаді 72-річного сенатора Люка Кенлі, який йде на пенсію.
Читати більше
Українці в Чикаго провели конкурс на кращу вишиванку
Тиждень минув з часу "Українських Днів - 2017", проведених у Чикаго, а яскраві фотоспомини, відгуки продовжуть циркулювати в мережі. Здається, що людям смакує оце відчуття "післясвята", а це і є найкращою ознакою гарно проведеного часу та успішності заходу на загал.
Читати більше

Українська діаспора в світі, діаспора в США та Канаді на UaModna

Українців по світу є чимало.  Ще з давніх часів почали тікати вони від несправедливості та окупації, від загарбників та жорстокого ставлення з боку найближчих сусідів, щоб в один прекрасний момент повернутись і допомогти Україні розвиватись і зміцнювати свої позиції на світовому ринку, приносячи сюди свій досвід та ентузіазм.

Сьогодні українські діаспори є всюди: Італія, Іспанія, Чехія, Польша, Великобританія, Франція, Португалія, Мексика, Аргентина, Японія… Але найсильнішими вважаються українські діаспори саме в США та в Канаді.

Приємно знати, що українці, навіть будучи за тисячі кілометрів від України чи будучи четвертим поколінням українських емігрантів, які приїхали в чужу країну, тікаючи від війни та голоду, шанують свої традиції та історію, гуртуються разом, аби допомогти та підтримати один одного.

Веб-платформа UaModna розповість вам більше про життя діаспори в США та інших країнах: про їхні зустрічі, ініціативи, українців-діаспорян, які досягли чималого успіху закордоном, про вшанування пам’ятних для України днів (річниць Голодомору, народження Тараса Шевченка, річниць УПА та інших). Ми розповімо про українські школи в цих країнах, про українські музеї та культурні центри, які завжди намагаються привезти та показати місцевій діаспорі частинку сучасної України.  

Ми повинні більше знати про життя діаспори в США, Канаді та інших країнах, про події, що відбуваються в їхніх спільнотах. Адже діаспора – це частинка української нації, яка представляє Україну в інших країнах. Саме тому феб-платформа UaModna пропонує вам ознайомитись з найактуальнішими подіями і фактами з життя діаспори на сторінках нашого веб-сайту.

Де б ви не проживали, ми підкажемо вам, де придбати найкращі та найкрасивіші українські плаття та сукні.

Хочете чогось більш вишуканого з українськими нотками? Не проблема. На нашому сайті ви зможете знайти чудові вишиті вечірні сукні

Окрім суконь ми також пропонуємо вашій увазі одяг з патріотичною символікою, наприклад, футболки з тризубом