Художниця Ірена Павлишин про своє "Біле сонце пустелі"

8 жовтня 2018
Iryna Kozak

Мистецтво як засіб вираження свого внутрішнього світу, емоцій, спогадів.

Її роботам характерні пошук нових, невідомих форм і засобів художнього відображення, абсолютизація новаторства та геометрична свобода вираження.

Минуло вже вісім років відколи ця тендітна дівчинка підкорила мистецький світ Італії!

З 29 вересня по 10 жовтня в самому серці Риму, Piazza di Pietra 28, в Fine Art Gallery проходитиме фінальна виставка робіт «Malamegi LAB 10». Представлені роботи 12 міжнародних художників, які були обрані з 8 000 конкурсних робіт: Andrew Leventis (Unites Stated of America), Antimo Bertolino (Switzerland), Gianfranco Basso (Italy), Heikedine Günther (Switzerland), Ignacio Unrrein (Argentina), Irena Pavlyshyn (Ukraine), Jae Hee Kim (South Korea), Jane Fennessy (Australia), Lilia Carlone (Italy), Olmo Amato (Italy), Stefano Amedeo Moriani (Italy), Witold Sliwinski (Poland).

Серед фіналістів є й українка Ірена Павлишин, яка представляє роботу під назвою «Біле сонце пустелі», працює в стилі геометричної абстракції, optical, pop.

Кожен художник через різні засоби, досліджує багатосторонні перспективи і відтінки людини, виявляючи нові інноваційні концепції. Твори, включені в цю виставку, резонують з основними сучасними культурними, економічними та політичними реаліями, що виникають як частина повсякденного життя.

Malamegi LAB простежує останні тенденції сучасного мистецтва, що охоплюють різні покоління, їхню практику на міжнародному рівні.

Ірена приїхала до Італії десять років тому з метою навчатись на юриспруденції, та в останній момент, змінивши орієнтири, обрала Римську академію мистецтв (Accademia belle arti di Roma). Ось уже вісім років поспіль бере активну участь у виставках та мистецьких конкурсах.

«Біле сонце пустелі»  це щоденник спогадів та вражень, які назавжди залишаться у пам’яті Ірени після подорожі в Марракеш (Марокко). Кольори репрезентують, власне, атмосферу міста, його природу, культуру, запахи.

«Витоки моєї сім'ї та часті поїздки в Марокко справляють глибокий вплив у моїй роботі. Виходячи з процесу "форма-колір-матеріал" та вивчення композиції, я перекладаю свій досвід на полотно. Це як щоденник подорожей, де вибір кольору та матеріалу ніколи не є випадковим» - зазначає художниця.

Великий вплив на Ірену мав український аванґардизм, особливо Малевич, що помітно в її роботах  усе стилізоване, абстрактне. Натхнення ж черпає з природи, яка відображається в кольорах, та архітектури, яка помітна у формах.

Ірена запрошує кожного охочого відвідати виставку, яка ще до 10 жовтня проходитиме в Римі за адресою 28 Piazza di Pietra - Fine Art Gallery.

Підписуйтесь на канал Тали Д., щоб завжди бути в курсі подій української діаспори в Італії!

#автор_місяця

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше