П'ять українських бізнесів Нью-Йорку, які варто відвідати
Легендарний ресторан«Веселка», де знімають популярні фільми, знаменита м'ясна крамниця Юліана Бачинського, до якої приїздять на закупки з усієї Америки, федеральна кредитна спілка з активами, яким можуть позаздрити банки– ці та інші українські бізнеси Нью-Йорку таки варто відвідати.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 2)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше
Про важливість благодійності
"Note di carita: Musica per l'Ucraina" (Ноти благодійності: музика для України) під такою назвою пройшов 25 жовтня благодійний концерт у підтримку проекту "Святий Миколай дітям у потребі", який щороку проводить Мальтійська служба допомоги.
Читати більше
Майдан, який відродив гордість приналежності до ідеї свободи
​13 червня в Посольстві України в Італії в м. Рим відбулася зустріч, на якій Мауро Воерціо був удостоєний відзнакою Президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операції";, за добровільну участь у проведенні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, здійсненні волонтерської діяльності.
Читати більше
Сторінка із життя в діаспорі: історія небайдужої українки
Діаспора досі залишається невід'ємною частиною України. У всьому світі живуть безліч людей, які за своєю і ні волею були змушені покинути домівки. При тому вони не перестали бути українцями, вірними синами й доньками своєї землі. Про одну з таких людей — далі.
Читати більше
Фотокамера як зброя, або Інше обличчя війни
Якби не було війни, ті, хто загинув, могли б народити і виховати дітей, кохати, працювати, винайти, створити, нарешті, просто жити, бути щасливими й радувати своєю присутністю на землі рідних, близьких, друзів...
Читати більше
Українська бібліотека у Флоренції
Важливою частиною спадщини українського народу є музейні, бібліотечні та архівні колекції, які виникли в результаті діяльності українських громадсько-політичних, наукових, культурно-освітніх та релігійних осередків у різних країнах світу. Недавно у Флоренції відкрили першу українську бібліотеку.
Читати більше
Як українка втілює українську традицію в Street art за кордоном
На подвір'ї Римської Академії образотворчого мистецтва багряніє українська вишиванка. Цю красу створила Світлана Пасірська — студентка третього курсу факультету "Мода та дизайн одягу" — за власним ескізом. Чому вишивання є кодом української нації, та чи важливо множити автентичну культуру за кордоном, — читайте в інтерв'ю.
Читати більше
Хто вона: Найкрасивіша українка діаспори
Цього року участь в конкурсі краси Мiss Ukrainian Canada-2018 взяли понад 100 конкурсанток з усієї Канади. Уродженка з міста Дрогобич Львівської області, Юлія Щербан стала володаркою розкішної корони з тризубом.
Читати більше
Кому в Сполучених Штатах працювати добре, або як я шукала роботу
Які існують підводні камені на шляху до омріяної роботи в США? Яких порад потрібно дослухатися, аби успішно працевлаштуватися українцеві в Америці? Мій особистий досвід і корисні поради усім, хто хоче працювати за океаном.
Читати більше

Українська діаспора в світі, діаспора в США та Канаді на UaModna

Українців по світу є чимало.  Ще з давніх часів почали тікати вони від несправедливості та окупації, від загарбників та жорстокого ставлення з боку найближчих сусідів, щоб в один прекрасний момент повернутись і допомогти Україні розвиватись і зміцнювати свої позиції на світовому ринку, приносячи сюди свій досвід та ентузіазм.

Сьогодні українські діаспори є всюди: Італія, Іспанія, Чехія, Польша, Великобританія, Франція, Португалія, Мексика, Аргентина, Японія… Але найсильнішими вважаються українські діаспори саме в США та в Канаді.

Приємно знати, що українці, навіть будучи за тисячі кілометрів від України чи будучи четвертим поколінням українських емігрантів, які приїхали в чужу країну, тікаючи від війни та голоду, шанують свої традиції та історію, гуртуються разом, аби допомогти та підтримати один одного.

Веб-платформа UaModna розповість вам більше про життя діаспори в США та інших країнах: про їхні зустрічі, ініціативи, українців-діаспорян, які досягли чималого успіху закордоном, про вшанування пам’ятних для України днів (річниць Голодомору, народження Тараса Шевченка, річниць УПА та інших). Ми розповімо про українські школи в цих країнах, про українські музеї та культурні центри, які завжди намагаються привезти та показати місцевій діаспорі частинку сучасної України.  

Ми повинні більше знати про життя діаспори в США, Канаді та інших країнах, про події, що відбуваються в їхніх спільнотах. Адже діаспора – це частинка української нації, яка представляє Україну в інших країнах. Саме тому феб-платформа UaModna пропонує вам ознайомитись з найактуальнішими подіями і фактами з життя діаспори на сторінках нашого веб-сайту.

Де б ви не проживали, ми підкажемо вам, де придбати найкращі та найкрасивіші українські плаття та сукні.

Хочете чогось більш вишуканого з українськими нотками? Не проблема. На нашому сайті ви зможете знайти чудові вишиті вечірні сукні

Окрім суконь ми також пропонуємо вашій увазі одяг з патріотичною символікою, наприклад, футболки з тризубом