Джек Паланс: "Я — українець, а не росіянин"
Джек Паланс відмовився від звання "народний артист Росії" у квітні 2004 під час тижня "Російських ночей" у Лос-Анджелесі. Це був протест проти українофобського російського кінофільму "72 метри".
Читати більше
"Легенда Карпат": весь знімальний процес - то велика пригода
З інтерв'ю із режисером "Легенди Карпат" незадовго до всеукраїнської прем'єри дізнаємося... Чому Сергій Скобун називає Олексу Довбуша карпатським Мойсеєм? Які містичні історії супроводжували знімальний процес та чи справді легенди не потребують імен?
Читати більше
Діана Ніколаєва: "Мені здається, що будь-який актор чекає на успіх своїх проектів"
Цього року на телеекрани вийшов український серіал "Школа". З першої ж серії він почав демонструвати височенні рейтинги. Тож ми для вас підготували інтерв'ю з однією з акторок цього популярного серед молоді серіалу - Діаною Ніколаєвою
Читати більше
Дебютний фільм українки Марисі Нікітюк візьме участь у міжнародному Берлінському кінофестивалі
Дебютний повнометражний художній фільм режисерки Марисі Нікітюк "Коли падають дерева" відібраний до конкурсної програми Panorama Міжнародного берлінського кінофестивалю (Берлінале) 2018.
Читати більше
В мережі з'явився офіційний трейлер фільму "Крути. 1918"
Нещодавно в мережі з'явився перший трейлер української історичної стрічки про події на залізничній станції Крути взимку 1918 року, коли київські студенти вийшли на бій проти численного війська генерала Муравйова.
Читати більше
Документальний фільм "Міф" про Василя Сліпака розпочинає свій прем’єрний тур Україною
Вже з 26 січня 2018 року в 19 українських кінотеатрах відбудеться прем'єра документальної стрічки "Міф", котра розповість про життя Василя Сліпака - оперного співака, волонтера, учасника Революції Гідності та бойових дій на сході України.
Читати більше

Українське кіно

Український кінематограф

Більшість українців вважають, що такого явища, як сучасне українське кіно, не існує. На щастя, ці люди помиляються. Український кінематограф не тільки існує, а й починає новий етап розвитку, виходить на більш професійний і якісний рівень. Про це свідчать різні міжнародні кіно нагороди (серед яких номінації на Оскар та золоті пальмові гілки Канського кінофестивалю), які отримують наші українські актори і актриси, режисери та продюсери.  

Український кінематограф щоразу збагачується шедеврами, котрі здобувають неабияке визнання в світовій кіноіндустрії. Про українське кіно починають нарешті говорити закордоном, що свідчить про неабиякий потенціал.

Українські режисери

Український кінематограф дав світу відомих режисерів, які стали визнаними в світі. Неповторна стілистика та відчуття зображення поставили вітчизняних митців серед найвідоміших режисерів світу.

Український режисер вірменського походження Параджанов завдяки самобутній оригінальності та відчуттю природної краси гір створив 'Тіні забутих предків' –– поетичну повість на межі реальності та казки, достовірності та фантазії.

Справжнім класиком світового кінематографу вважається Олександр Довженко. Побудова композиції, чітке пропрацювання кожного кадру та відважні сценарні рішення стали особливостями цього майстра кінематографу.

Українські актори

Окремої уваги заслуговують українські актори, і не тільки сучасні. Наші вітчизняні театральні таланти неодноразово заворожували публіку, викликаючи захоплення у глядачів. Навіть вся американська кіноакадемія 'Оскар' народилась завдяки українським талановитим акторам, режисерам та іншим геніальним українським постатям.

Український кіноактор Леонід Биков, який народився на Донеччині, був улюбленцем багатьох глядачів. Його участь у фільмі 'У бій ідуть одні старики', де Леонід Биков зіграв роль командира ескадрильї Титаренка, принесла йому шалену популярність.


Веб-платформа UaModna розповість вам про історію становлення українського і світового кінематографу, про видатних діячів українського кіно у вітчизняному і зарубіжному кінематографі, про новинки кіно та сучасні кіношедеври від українських майстрів, про найцікавіші та найграндіозніші події у світі українського і зарубіжного кінематографу.

А також UaModna пропонує вам підбірки Must See: переліки фільмів різних жанрів, серед яких кожен знайде cnhsxre собі до душі. Серед них підбірки українських фільмів і мультфільмів, концептуальні фільми з несподіваною розв’язкою, а також переліки кінострічок для різноманітних свят і подій.

А ще сайт UaModna познайомить вас із найновішими українськими документальними фільмами і їх творцями та дасть змогу ознайомитись з рецензіями на нові відомі кінофільми.

Заходьте на сайт UaModna, знайомтеся з українським кінематографом і дивіться українське!