Голлівуд по-українськи: Де в Україні знімали відомі фільми
Іноді прогулюєшся іменитим палацом чи парком і навіть не підозрюєш, що бредеш тими ж стежками, по яких десятки років тому ступали знамениті актори. І саме тут створювалося культове кіно, знайоме з дитинства...
Читати більше
В Японії виявили цікаву знахідку українського кінематографу
Національний центр Олександра Довженка придбав у Японії цікаву знахідку - копію українського наукового фільму "Людина і мавпа", який ще донедавна вважався втраченим назавжди.
Читати більше
6 кращих фільмів "короля саспенсу"
Альфреда Хічкока називають "королем саспенсу" і "батьком" жанру трилер. Хіч випускав приблизно по одному фільму на рік. Загалом у його фільмографії 55 стрічок. Серед них є не дуже хороші, хороші, дуже хороші, а також фільми, які стали кінокласикою. Про останні ми й поговоримо.
Читати більше
5 фільмів про подорожі, після яких захочеться мандрувати
Незабаром літо і для чого нам дійсно потрібне натхнення, так це для подорожей. Тому я і вирішила підібрати 5 фільмів, після перегляду яких захочеться зірватися з місця і поїхати хоч на інший край Землі.
Читати більше

Українське кіно

Український кінематограф

Більшість українців вважають, що такого явища, як сучасне українське кіно, не існує. На щастя, ці люди помиляються. Український кінематограф не тільки існує, а й починає новий етап розвитку, виходить на більш професійний і якісний рівень. Про це свідчать різні міжнародні кіно нагороди (серед яких номінації на Оскар та золоті пальмові гілки Канського кінофестивалю), які отримують наші українські актори і актриси, режисери та продюсери.  

Український кінематограф щоразу збагачується шедеврами, котрі здобувають неабияке визнання в світовій кіноіндустрії. Про українське кіно починають нарешті говорити закордоном, що свідчить про неабиякий потенціал.

Українські режисери

Український кінематограф дав світу відомих режисерів, які стали визнаними в світі. Неповторна стілистика та відчуття зображення поставили вітчизняних митців серед найвідоміших режисерів світу.

Український режисер вірменського походження Параджанов завдяки самобутній оригінальності та відчуттю природної краси гір створив 'Тіні забутих предків' –– поетичну повість на межі реальності та казки, достовірності та фантазії.

Справжнім класиком світового кінематографу вважається Олександр Довженко. Побудова композиції, чітке пропрацювання кожного кадру та відважні сценарні рішення стали особливостями цього майстра кінематографу.

Українські актори

Окремої уваги заслуговують українські актори, і не тільки сучасні. Наші вітчизняні театральні таланти неодноразово заворожували публіку, викликаючи захоплення у глядачів. Навіть вся американська кіноакадемія 'Оскар' народилась завдяки українським талановитим акторам, режисерам та іншим геніальним українським постатям.

Український кіноактор Леонід Биков, який народився на Донеччині, був улюбленцем багатьох глядачів. Його участь у фільмі 'У бій ідуть одні старики', де Леонід Биков зіграв роль командира ескадрильї Титаренка, принесла йому шалену популярність.


Веб-платформа UaModna розповість вам про історію становлення українського і світового кінематографу, про видатних діячів українського кіно у вітчизняному і зарубіжному кінематографі, про новинки кіно та сучасні кіношедеври від українських майстрів, про найцікавіші та найграндіозніші події у світі українського і зарубіжного кінематографу.

А також UaModna пропонує вам підбірки Must See: переліки фільмів різних жанрів, серед яких кожен знайде cnhsxre собі до душі. Серед них підбірки українських фільмів і мультфільмів, концептуальні фільми з несподіваною розв’язкою, а також переліки кінострічок для різноманітних свят і подій.

А ще сайт UaModna познайомить вас із найновішими українськими документальними фільмами і їх творцями та дасть змогу ознайомитись з рецензіями на нові відомі кінофільми.

Заходьте на сайт UaModna, знайомтеся з українським кінематографом і дивіться українське!