Топ серіалів на юридичну тематику (2019)

Навіть якщо юридичні серіали не завжди відтворюють у деталях щоденні клопоти юристів чи судові процеси проходять за іншими принципами, ніж ті, до яких ми звикли, — ми не можемо перестати їх дивитись, переживати разом з героями, комусь — співчувати, до когось відчувати симпатію, не бути прихильними до інших.

І ми більш ніж впевнені, що ви вже переглянули «Форс-мажори» і «Хорошу дружину», а то й не один раз, тому підібрали вам кілька новинок, що вийшли на екрани цього року.

1. Пірсон | Pearson (2019, США)

Це офіційний спін-оф серіалу «Форс-мажори», тому усім прихильникам останнього, а особливо Джесіки Пірсон, що знаходиться тут у центрі сюжету, дуже рекомендуємо його переглянути. Раніше Джесіка була успішною адвокаткою, жила в Нью-Йорку і співпрацювала з великої юридичною фірмою. Але обставини склалися так, що Джесіці довелося перебратися в Чикаго і починати свою кар’єру заново, влаштувавшись працювати в міську адміністрацію. Що чекає її на цьому шляху? Який цей новий світ — світ політики чужого міста? Чи вистачить сил у тендітної жінки, щоб вистояти і заявити про себе?

2. Міський закон блефу | Bluff City Law (2019, США)

У цьому серіалі історія розгортається навколо адвокатесси Сідні Стрейт. Втративши матір, вона змушена повернутися в рідне місто Мемфіс, де живе її батько. Дівчина влаштовується на роботу в юридичну компанію батька. Їй доводиться заново будувати сімейні стосунки, і, м’яко кажучи, вона в цьому не досягає успіху. Суперечки батька і доньки спершу дуже заважають роботі, але незабаром все кардинально змінюється — ця парочка стає кращим юридичним тандемом в місті. Ваша справа безперспективна? Залиште це Сідні і її батькові!

3. Правосуддя | The Fix (2019, США)

Центральною фігурою серіалу «Правосуддя» стала Майя Тревіс, колись успішний окружний прокурор Лос-Анджелеса. Її кар’єра пішла під укіс після гучної справи з актором Севві Джонсоном, який звинувачувався в подвійному вбивстві. Зазнавши поразки, Майя вирішує покинути роботу і переїхати в інший штат в надії, що зможе почати життя з чистого аркуша. Але через 8 років стара історія наздоганяє її: дівчина дізнається, що Джонсона знову звинувачують у вбивстві. Чіпляючись за цей шанс, Майя вирішує  домогтися справедливості за будь-яку ціну.

4. Доведена невинність | Proven Innocent (2019, США)

Головна героїня Мадлен Скотт разом з братом виявилася жертвами «сліпого правосуддя» — їх неправомірно засудили за вбивство однокласника. Справа набула широкого розголосу, завдяки зусиллям прокурора Гора Беллоуза. Минуло десять років, і Мадлен вийшла з в’язниці. Вона працює в юридичній фірмі. Серед її колег — адвокат Єзекіїль Будро, завдяки якому вона вийшла на свободу, слідчий-веселун Боді Куїк, керівник відділу комунікацій Вайолетт Прайс. Здавалося б, життя нарешті налагодилася. Але тут на сцену знову повертається давній знайомий Мадлен — прокурор Гор Белловз …

5. Діггстаун | Diggstown (2019, Канада)

Марсі Діггс — корпоративний юрист. Її кар’єра успішно йде в гору аж до того моменту, коли її улюблена тітонька вирішує накласти на себе руки. Причиною цього став несправедливий судовий розгляд. Ця подія відкрила Марсі очі на колег і всю систему правосуддя. Вона розуміє, що всім править цинізм. Колег цікавлять тільки гроші та виключно багаті клієнти. А як же інтереси звичайних людей? Марсі кидає виклик системі й починає безкоштовно допомагати тим, хто не може оплатити допомогу висококваліфікованого юриста. Тепер її клієнти — жертви гендерних упереджень, расизму та інших упереджень.

За матеріалами.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше