Про Кириченко...
На порталі "Український інтерес" моя публікація про видатну полтавську перлину, голос України - Раїсу Кириченко вже зібрав чимало переглядів. Чи буде в тренді матеріал, який, фактично, до 13 річниці її смерті ніде не був висвітлений. Жоден телеканал чи навіть регіональне ЗМІ не розповіли про неї. Жаль, а з гастролями вона проїхала півсвіту, майже весь Радянський Союз!
Читати більше
​Кузьма Скрябін: Ми не були панками, ми панкували!
Кузьма Скрябін був, є і буде визначною персоною, важливою людиною у історії української рок-музики. Співак, письменник, телеведучий, актор, продюсер... Крім того - син, чоловік батько і прекрасний друг, людина, яка має тисячі прихильників по всій Україні, талант, якого знають і поважають за кордоном - такий він, наш сьогоднішній герой. Кузьма.
Читати більше
Реп. Історія тріумфу
Відео, в якому Емінем закликає американців до повстання, вже зібрало понад 40 мільйонів переглядів. Чому уряд боїться коментувати ситуацію? І яким чином напрям, що зародився в умовах "чорних кварталів", зараз вибився у топ?
Читати більше

Сучасна українська музика

Українська музика сьогодні набуває значної популярності. Окрім відомих вже Океану Ельзи, Святослава Вакарчука, Кузьми та гурту Скрябін, Тартака і Танка на Майдані Конго, все частіше на музичній сцені з’являються й інші, нові імена українських співаків, гуртів та музикантів, вартих уваги. Потрібно окремо згадати й про українських співачок та жіночі голоси у вітчизняній музиці, які сьогодні вважаються новим перспективним феноменом. Сьогодні, крім естради, українські співачки присутні майже у кожному популярному музичному жанрі, що не може не радувати.   

Сучасна українська музика тільки починає шлях свого становлення і є досить перспективною: щоразу вона виходить на якісно новий рівень і пропонує нам широкий вибір вітчизняних виконавців у різних музичних жанрах. Сьогодні українська музика – це не тільки традиційні народні пісні, а й щось значно більше. Отже, популяризуючи українське, не можна забувати про українську музичну індустрію.

Саме тому на веб-платформі UaModna ви зможете знайти багато цікавої інформації про різних виконавців та різноманітні жанри української музики: опера, рок, поп, реп, електронна музика, блюз, джаз, класична музика та інші. Виявляється, українці присутні або хоча б залишили слід майже у всіх сучасних музичних стилях.

Ми розповімо вам про українських співаків та співачок, музикантів та композиторів не тільки з минулого України, а й про вітчизняних виконавців 21 сторіччя. Ви дізнаєтесь про українців у світовій музичній індустрії, про яких раніше, можливо, не чули. А про вже відомих та популярних співаків та співачок ми розповіли в нашій публікації, присвяченій найкращим українським виконавцям.

Веб-платформа UaModna пропонує вам також інтерв'ю з українськими співаками та співачками, виконавцями та композиторами, цікаві факти про українську музику та інформацію про найцікавіші музичні події в Україні та світі.

А ще на сайті UaModna ви зможете знайти підбірки з найкращою українською та зарубіжною музикою, саундтреками, найромантичнішими та найкращими українськими піснями, а також тематичні музичні підбірки до різних свят та подій. Наприклад, пропонуємо ознайомитися з підбіркою популярних пісень 2015 року – 100 найбільш популярних пісень та композицій серед українських слухачів. А для романтичних натур радимо підбірку романтичних пісень про любов, які допоможуть створити романтичну атмосферу та передати почуття.
  
Читай про все найцікавіше, що стосується нашої вітчизняної музики на сайті UaModna, і слухай українське!