Голос Української Природи

Голос Української Природи — музично-візуальна колекція, яка містить стилі, як-от фольк, етніка, шаманство, медитація; натхненна красою української природи, зокрема нашими Карпатами. Музику, виконання та відео створила співачка та музикантка Ольга Баландюх.

Серед інструментів найчастіше використовує свій рідний інструмент скрипку, а також фортепіано, джембе, гітару та різні вокальні техніки як народний, оперний, горловий, обертоновий спів.


Співачка часто мандрує українськими Карпатами, зафільмовує їх та від побаченого створює музику-саундтреки природи нашої України.
Наразі в колекції зібрані 9 композицій з відеорядом.
Ідея зародилась в жовтні 2020 року, коли Ольга мандрувала і жила в Карпатах десять днів у високогірному біостаціонарі від університету Франка, полонина Менчул на висоті 1210 м. н р. м., поблизу с. Кваси Рахівського району Закарпатської області.

Як каже співачка: «Десять днів в Українських Карпатах. Кожного дня інше Сонце. Кожного дня інші мандри, тумани, симфонії природи, розмова птахів, скрегіт вогню та водоспад зір. Мої гірські друзі надихнули мене на створення першої композиції, яку я назвала «Осінні Карпати. Чорногора».

З нею можна ознайомитися тут:
І з кожною новою мандрівкою пейзажі та погодні умови почали асоціюватись з музикою, емоціями від пережитого, від того наскільки наш край неймовірно чарівний і бездоганний».

Послухавши та подивившись цю колекцію, ви можете прогулятися Сколівськими Бескидами, осінньою Чорногорою, помилуватись крокусами та підсніжниками на хребті Кострича, зимовою Боржавою та іншими горами, які подарують вам гарний настрій.

Повний список: https://www.youtube.com/playlist?list=PLwZi9rIxVmj9AadXNHrY5307Is2aKhGNq.
1. Весна в Українських Карпатах. Частина 1 - https://youtu.be/j1f8s0bmkp8.
2. Весна в Українських Карпатах. Частина 2 - https://youtu.be/g3U5mnn1h18.
3. Українські Зимові Карпати. Частина 1 - https://youtu.be/berHH-3RMNA.
4. Українські Зимові Карпати. Частина 2 - https://youtu.be/Kj9ibriTD5g.
5. Лісові коні. Обертони - https://youtu.be/jETMhIIqpAo.
6. Голос Українських Карпат - https://youtu.be/iIUXl3_gpvc
7. Боржава. Моя Батьківщина - https://youtu.be/fpBmgJJmi6k
8. Карпатське Чаклунство. Осінній Явірник - https://youtu.be/5Mt85O1dYBQ
9. Осінні Карпати. Чорногора - https://youtu.be/vZTzJUuCdj0

Довідка про виконавицю

Ольга Баландюх (також відома під псевдонімом OLVIA) є учасницею талант-шоу «Голос країни» 2020 в команді Тіни Кароль; учасниця опери-міфу «Ukraine-Terra Incognita»; музичного проєкту «Ковчег. Україна» (в складі етно-гурту KURBASY); учасниця міжнародного джаз фестивалю Jazz Bez XX.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше