Дебютна пісня молодого українського виконавця ZAYTSEV "Літай зі мною"
"Літай зі мною" - це пісня про найпотаємніші речі закоханих, які розуміють і знають лише вони; це заклик покинути сіру буденність і рутину заради нестримних почуттів.
Читати більше
Курт Кобейн: ​Краще бути мертвим, ніж крутим
Його любили не тільки за музику, а й за те, що він завжди залишався собою. Курт - один із тих виконавців, який, визнаючи певні авторитети у творчості, геть не потребував їх у житті. Але голосу цілого покоління, легенді гранджу, кумиру десятків тисяч прихильників, доля готувала геть не зоряний шлях...
Читати більше
Про Кириченко...
На порталі "Український інтерес" моя публікація про видатну полтавську перлину, голос України - Раїсу Кириченко вже зібрав чимало переглядів. Чи буде в тренді матеріал, який, фактично, до 13 річниці її смерті ніде не був висвітлений. Жоден телеканал чи навіть регіональне ЗМІ не розповіли про неї. Жаль, а з гастролями вона проїхала півсвіту, майже весь Радянський Союз!
Читати більше
​Кузьма Скрябін: Ми не були панками, ми панкували!
Кузьма Скрябін був, є і буде визначною персоною, важливою людиною у історії української рок-музики. Співак, письменник, телеведучий, актор, продюсер... Крім того - син, чоловік батько і прекрасний друг, людина, яка має тисячі прихильників по всій Україні, талант, якого знають і поважають за кордоном - такий він, наш сьогоднішній герой. Кузьма.
Читати більше

Сучасна українська музика

Українська музика сьогодні набуває значної популярності. Окрім відомих вже Океану Ельзи, Святослава Вакарчука, Кузьми та гурту Скрябін, Тартака і Танка на Майдані Конго, все частіше на музичній сцені з’являються й інші, нові імена українських співаків, гуртів та музикантів, вартих уваги. Потрібно окремо згадати й про українських співачок та жіночі голоси у вітчизняній музиці, які сьогодні вважаються новим перспективним феноменом. Сьогодні, крім естради, українські співачки присутні майже у кожному популярному музичному жанрі, що не може не радувати.   

Сучасна українська музика тільки починає шлях свого становлення і є досить перспективною: щоразу вона виходить на якісно новий рівень і пропонує нам широкий вибір вітчизняних виконавців у різних музичних жанрах. Сьогодні українська музика – це не тільки традиційні народні пісні, а й щось значно більше. Отже, популяризуючи українське, не можна забувати про українську музичну індустрію.

Саме тому на веб-платформі UaModna ви зможете знайти багато цікавої інформації про різних виконавців та різноманітні жанри української музики: опера, рок, поп, реп, електронна музика, блюз, джаз, класична музика та інші. Виявляється, українці присутні або хоча б залишили слід майже у всіх сучасних музичних стилях.

Ми розповімо вам про українських співаків та співачок, музикантів та композиторів не тільки з минулого України, а й про вітчизняних виконавців 21 сторіччя. Ви дізнаєтесь про українців у світовій музичній індустрії, про яких раніше, можливо, не чули. А про вже відомих та популярних співаків та співачок ми розповіли в нашій публікації, присвяченій найкращим українським виконавцям.

Веб-платформа UaModna пропонує вам також інтерв'ю з українськими співаками та співачками, виконавцями та композиторами, цікаві факти про українську музику та інформацію про найцікавіші музичні події в Україні та світі.

А ще на сайті UaModna ви зможете знайти підбірки з найкращою українською та зарубіжною музикою, саундтреками, найромантичнішими та найкращими українськими піснями, а також тематичні музичні підбірки до різних свят та подій. Наприклад, пропонуємо ознайомитися з підбіркою популярних пісень 2015 року – 100 найбільш популярних пісень та композицій серед українських слухачів. А для романтичних натур радимо підбірку романтичних пісень про любов, які допоможуть створити романтичну атмосферу та передати почуття.
  
Читай про все найцікавіше, що стосується нашої вітчизняної музики на сайті UaModna, і слухай українське!