Кольорами по буденності: як українка вдосконалює fashion-індустрію в Америці
Чарівна й талановита українка Дарина Барикіна, яка наразі проживає в Америці та допомагає робити fashion-індустрію неповторною, поділилася з нами, як змінила домівку, чим для неї є фотографія і як з тієї, яка стояла за об'єктивом, опинилася перед ним.
Читати більше
Постать Петра Калнишевського
Сьогодні шановному читачеві пропоную розглянути життя людини легенди — останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського. Ще за життя стала справжньою легендою, за свій довгий вік (112 років) він прожив, здавалося, кілька життів...
Читати більше
Жінки, які змінили світ: Фріда
Фріда. Мексиканська художниця, знана своїми автопортретами, болем і пристрастю, а ще —сміливістю та яскравими кольорами. Творчість цієї жінки захоплює, її картини продаються на аукціонах за шалені суми, їх зберігають у приватних колекціях, виставляють у національних музеях і галереях різних країн світу.
Читати більше
Інтонації акварелей: історія однієї вінницької художниці
Наступною героїнею нашої рубрики "Люди" стала вінничанка. Вона лікар, що практикує, і художниця, яка тонко відчуває інтонації душі. Про покликання, свій кругозір і мистецтво — уже в статті.
Читати більше
Світоч українознавства — Богдан з родини Певних
Велика родина Певних – це родина висококультурних українських патріотів, діячів культури і мистецтва, просвітників і громадських діячів. Свої витоки рід Певних бере від запорізького козака на прізвисько Певний, який прибув з-за Дунаю.​​Богдан Певний - видатний громадський діяч, художник, письменник, мистецтвознавець. Традиції батьків продовжують їхні нащадки.
Читати більше
Жінки, які змінили світ: Ґрейс
А ми продовжуємо писати про видатних та сильних жінок, муз чоловіків, які були успішними та коханими. Жінка-натхнення, жінка-захоплення. За її бездоганною зовнішністю ховалося стільки болю. Френк Синатра казав, що Ґрейс була принцесою від народження. Та чи відчувала талановита акторка себе щасливою та яку долю приготувало їй життя - далі в статті.
Читати більше
ЯК УПЕВНЕНО РОЗМОВЛЯТИ ТА СПРАВИТИ ПРИЄМНЕ ВРАЖЕННЯ НА СЛУХАЧА
Якщо ви цінуєте красу української мови, яка ллється, неначе тепле какао, прочитайте інтерв'ю з Тетяною Осадчук — ведучою, режисером, успішним тренером з ораторського мистецтва, яка поділилася з нашою редакцією професійними секретами.
Читати більше
Оленка Бурдаш - художниця, яка малює любов
Фантастичні квіти, дивні птахи, закохані, ангели у парах, яблука і пляшки на столі, багато інших чудернацьких візуальних метафор, надто далеких від реальності у буденному земному житті, – на картинах Олени Бурдаш, ніби за кольоровим скельцем, світ набуває інших форм, палітри і вимірів. Щось таке зовсім чудне, інопланетне!
Читати більше
У Києві встановлять рекорд з наймасовішого забігу із собаками 
24 червня Фонд допомоги безпритульним тваринам «Happy Paw» проведе вже Третій благодійний "Забіг із собаками", який відбудеться на території парку "Муромець" (парк Дружби народів) у Києві.
Читати більше
Багатство і розум — синоніми
Програміст, філантроп, підприємець, інвестор - що може об'єднувати людей з цими званнями? Усе дуже просто - мільярди доларів. На них рівняються, їм заздрять, їх ставлять у приклад. Люди, які здатні придбати собі абсолютно все і навіть більше. До вашої уваги п'ятірка найбагатших людей світу 2018 року за версією американського фінансового журналу Forbs.
Читати більше
Сонцеслав - самобутній художник-слов'яніст Віктор Крижанівський
Талановитий художник, вдумливий педагог Віктор Крижанівський вписав свою унікальну сторінку до літопису сучасного українського малярства під промовистим іменем Сонцеслав.
Читати більше
Жінки, які змінили світ: Діана
Леді Ді. Її досі обговорюють у світі. Вона стала еталоном для усіх принцес, хоч її шлюб не витримав зрад та непорозумінь. Була собою й показала, що існує щось вище, ніж королівський титул. Жінка, яка надихала своїми добрими вчинками. Ua Modna писатиме про них - жінок, які силою характеру, харизмою змогли змінити світ.
Читати більше
Canadian dream, або як франківець привіз в Україну частинку Канади
Вони - молоді та успішні. Uа Modna розпочинає цикл "Люди". Ці історії надихнуть вас почати власну справу і нагадають про значення хобі у житті кожного з нас. Про підтримку, віру та ідеї - читайте у статті.
Читати більше
Двічі зеку з Донецька - Вічна слава!
Олекса Тихий - український дисидент, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Він крокував звичним шляхом гвинтика СРСР: школа, три дипломи – транспортного та сільськогосподарського інститутів, філософського факультету Московського університету. Міг би мати стрімку кар'єру, але...
Читати більше

Видатні українці

В нашій історії є безліч видатних українців, котрі неабияк вплинули не тільки на розвиток нашої культури, мистецтва, літератури, науки, а й відіграли важливу роль у становленні української суспільної свідомості, патріотизму і, що найважливіше, української незалежності.

Відомі українці

Відомі українці – не єдині, хто представляє нашу націю в Україні та світі. Є чимало іноземних відомих діячів, котрі зробили чималий внесок в розвиток світової спільноти і мали українське коріння. Це і науковці, і художники, і письменники, і ще безліч відомих особистостей, котрі доводять, що Україна -  одна з найперспективніших і найталановитіших націй у світі.

Веб-платформа UaModna розповість вам про видатних політичних, культурних, громадських діячів України, і, разом з тим, про відомих людей світу, котрі мають українське коріння, про вихідців з України, яким вдалося досягти успіху і змінити світ. Ми познайомимо вас із сучасними видатними українцями, їхніми досягненнями, ініціативами та планами. Інтерв’ю з українськими красунями, музикантами, співаками, композиторами, митцями, скульпторами, художниками, фотографами, психологами, аналітиками, майстрами, дизайнерами та звичайними українцями, які роблять класні речі шукайте на сторінках нашого сайту.

Окрім того на сайті UaModna ви знайдете біографії видатних українців минулих сторіч: починаючи від древніх князів, козаків та гетьманів, закінчуючи політичними діячами 20 століття.

Українці – талановитий, творчий та ініціативний народ, який має, ким пишатись.