НЕ УПОДІБНЮЙМОСЬ ДО ВОРОГІВ!
У страшний час війни ми… деградуємо! Ми активно переймаємо ворожі слова, та ще й ганебні! І вже навіть не соромимось! Але ж «посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю, посієш вітер – пожнеш бурю!».
Читати більше
ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО НАБЛИЖЕННЯ ПЕРЕМОГИ
Зараз в інтернеті розміщують багато інформації про війну. Люди не завжди розуміють, як вони можуть допомогти. Наша авторка на закріплення зібрала поради, що українці можуть робити зараз для свого народу і для Перемоги.
Читати більше
СЛІДАМИ ПРАЩУРІВ: УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКИЙ ПРОЕКТ
Українсько-білоруський історико-дослідницький проект «СЛІДАМИ ПРАЩУРІВ», завданням якого є вивчення спільної історії, збереження історико-культурної спадщини та переосмислення її значення. Сукупність історичних фактів, невимушеного спілкування, пригод та несподіваних висновків підготував для вас автор з режисерською майстерністю.
Читати більше
СВІТОГЛЯД ВЕЛЕТА. ІВАН ФРАНКО
Почуваюся в боргу перед Великим Українцем, титаном праці і духу: Іваном Яковичем Франком. Хай же ця стаття буде початком моєї франкіани… Матиму за честь долучитися до досліджень про І. Я. Франка, яких маємо не так і… багато, з огляду на тему, яку я обрала...
Читати більше
Мова, культура, літературна творчість, волонтерство в інтерв'ю з Любов'ю Сердунич
Майбутня журналістка взяла інтерв'ю у відомої журналістки. Проблеми мови, розвиток культури, літературна творчість, волонтерство — у розмові з письменницею, краєзнавицею, просвітницею, волонтеркою Любов'ю Сердунич.
Читати більше
Звучання віршів як голограма її душі: усе про творчість Марії Гончар
Героїнею нашого інтерв'ю стала неперевершена Марія Гончар – переможниця цьогорічного Міжнародного фестивалю «INTERNATIONAL ONLINE FOLK FESTIVAL UKRAINE - GEORGIA 2020 «Together in a distance» у номінації «Слова душі».
Читати більше
Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Витівки Джорджа Байрона
Джордж Гордон Байрон був одним із провідних діячів романтичного руху на початку 19 століття в Англії. За життя його вважали одним із найвидатніших британських поетів, тому ми підготували для вас добірку цікавих фактів про цю неординарну особу.
Читати більше
Психіатр Чезаре Ломброзо та вбивці
Ломброзо вважав, що злочинцями не стають, а народжуються. Як це незвично звучить для тих, хто стверджує, ніби людину до злочину «примушують обставини», і тому всю відповідальність за вчинок можна покласти на них!
Читати більше

Видатні українці

В нашій історії є безліч видатних українців, котрі неабияк вплинули не тільки на розвиток нашої культури, мистецтва, літератури, науки, а й відіграли важливу роль у становленні української суспільної свідомості, патріотизму і, що найважливіше, української незалежності.

Відомі українці

Відомі українці – не єдині, хто представляє нашу націю в Україні та світі. Є чимало іноземних відомих діячів, котрі зробили чималий внесок в розвиток світової спільноти і мали українське коріння. Це і науковці, і художники, і письменники, і ще безліч відомих особистостей, котрі доводять, що Україна -  одна з найперспективніших і найталановитіших націй у світі.

Веб-платформа UaModna розповість вам про видатних політичних, культурних, громадських діячів України, і, разом з тим, про відомих людей світу, котрі мають українське коріння, про вихідців з України, яким вдалося досягти успіху і змінити світ. Ми познайомимо вас із сучасними видатними українцями, їхніми досягненнями, ініціативами та планами. Інтерв’ю з українськими красунями, музикантами, співаками, композиторами, митцями, скульпторами, художниками, фотографами, психологами, аналітиками, майстрами, дизайнерами та звичайними українцями, які роблять класні речі шукайте на сторінках нашого сайту.

Окрім того на сайті UaModna ви знайдете біографії видатних українців минулих сторіч: починаючи від древніх князів, козаків та гетьманів, закінчуючи політичними діячами 20 століття.

Українці – талановитий, творчий та ініціативний народ, який має, ким пишатись.