Ольга Басараб
Ольга не могла без громадсько-політичної діяльності: працювала в "Жіночій громаді", "Просвіті", "Пласті"; була серед організаторів першої жіночої чоти Українських Січових Стрільців, яка складалась із 33 жінок і 300 чоловіків.
Читати більше
Заслужене золото Альони Савченко Або як Україна втратила талановиту фігуристку
15 лютого 2018 року розігрували медалі у парному фігурному катанні на Олімпіаді в Кореї. Колишня українська спортсменка Альона Савченко вперше в кар'єрі здобула золото. Ця перемога відійшла в скарбничку німецької збірної, хоча українські ЗМІ сповістили про "український слід" на зимових Олімпійських іграх...
Читати більше
Переломна ніч Євромайдану: трагедія, що змінила українців
18 лютого 2014 року в Україні трапилася подія, яка перевернула хід історії. Тоді розпочалися трагічні розстріли на Майдані за наказом тодішнього керівництва країни. Останній кривавий наказ Януковича…
Читати більше
Добро і довіра - окуляри, які показують кольори...
Завтра день народження у моєї подруги, надзвичайної дівчини з приємною посмішкою, відкритим серцем та жагою до змін і до життя! Що б не сталося, вона не скиглить, не опускає руки, а робить висновки і йде далі. Вона мотиватор і заряд енергії для інших... її цитати такі потужні, що я хочу, щоб їх знали, цитували і брали собі за приклад та гасло на кожен день!
Читати більше
Як метелика перетворили у крокодила (про українця Корнія Чуковського)
З часом відомий казкар і перекладач, метелик з райдужними крилами, що погасив море в "Плутанині", зусиллями радянської пропаганди перетвориться в замаскованого контрреволюційного крокодила.
Читати більше

Видатні українці

В нашій історії є безліч видатних українців, котрі неабияк вплинули не тільки на розвиток нашої культури, мистецтва, літератури, науки, а й відіграли важливу роль у становленні української суспільної свідомості, патріотизму і, що найважливіше, української незалежності.

Відомі українці

Відомі українці – не єдині, хто представляє нашу націю в Україні та світі. Є чимало іноземних відомих діячів, котрі зробили чималий внесок в розвиток світової спільноти і мали українське коріння. Це і науковці, і художники, і письменники, і ще безліч відомих особистостей, котрі доводять, що Україна -  одна з найперспективніших і найталановитіших націй у світі.

Веб-платформа UaModna розповість вам про видатних політичних, культурних, громадських діячів України, і, разом з тим, про відомих людей світу, котрі мають українське коріння, про вихідців з України, яким вдалося досягти успіху і змінити світ. Ми познайомимо вас із сучасними видатними українцями, їхніми досягненнями, ініціативами та планами. Інтерв’ю з українськими красунями, музикантами, співаками, композиторами, митцями, скульпторами, художниками, фотографами, психологами, аналітиками, майстрами, дизайнерами та звичайними українцями, які роблять класні речі шукайте на сторінках нашого сайту.

Окрім того на сайті UaModna ви знайдете біографії видатних українців минулих сторіч: починаючи від древніх князів, козаків та гетьманів, закінчуючи політичними діячами 20 століття.

Українці – талановитий, творчий та ініціативний народ, який має, ким пишатись.