СЛІДАМИ ПРАЩУРІВ: УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКИЙ ПРОЕКТ

21 лютого 2022
Griandr Tarnovski

Українсько-білоруський історико-дослідницький проект «СЛІДАМИ ПРАЩУРІВ» завданням якого є вивчення спільної історії, збереження історико-культурної спадщини та переосмислення її значення. Сукупність історичних фактів, невимушеного спілкування, пригод та несподіваних висновків підготував для вас автор з режисерською майстерністю.

Кожен епізод показує реальні події  з елементами документалістики. Кожен наступний епізод є продовженням попереднього з вкрапленнями імпровізації. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як не померти на самоті: 5 книг радикального чтива
Герої цих книжок зустрічають привидів свого минулого та відкривають таємниці, які люди ховають один від одного і від усього світу. А все для того, щоб не бути самотніми, почавши говорити про своє, спільне, і знайти справжнє умиротворення і щастя.
Читати більше
Проєктування дерев'яних бань з басейном: усі «за» та «проти»
Чи потрібен у дерев'яній лазні басейн, що потрібно знати при виборі проєкту, переваги та недоліки проєктів лазень із зрубу із внутрішнім басейном, де можна ознайомитися із сучасними проєктами.
Читати більше