СЛІДАМИ ПРАЩУРІВ: УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКИЙ ПРОЕКТ

21 лютого 2022
Griandr Tarnovski

Українсько-білоруський історико-дослідницький проект «СЛІДАМИ ПРАЩУРІВ» завданням якого є вивчення спільної історії, збереження історико-культурної спадщини та переосмислення її значення. Сукупність історичних фактів, невимушеного спілкування, пригод та несподіваних висновків підготував для вас автор з режисерською майстерністю.

Кожен епізод показує реальні події  з елементами документалістики. Кожен наступний епізод є продовженням попереднього з вкрапленнями імпровізації. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як мінімийка і відпарювач зроблять плитку ідеально чистою
У боротьбі з побутовим забрудненням, особливо коли справа доходить до плитки на подвір'ї, у ванній кімнаті та на кухні, сучасні технології пропонують рішення, які не тільки ефективні, але й легкі у використанні.
Читати більше
Як вибрати ідеальний металошукач: чому варто звернути увагу на Термінатор 3
Дізнайтеся все про металошукач Термінатор 3: від унікальних характеристик до порад при купівлі. Ця стаття розкриває переваги Термінатора 3 та його аксесуари, що робить його ідеальним вибором для шукачів скарбів усіх рівнів.
Читати більше