Микола Трох і його "чемодан"
"Чемодан Троха" - архів одного з перших фотоавангардистів України Миколи Трохимчука. Протягом довгого часу після його раптової смерті друзі шукали цей "чемодан", а дехто з дослідників навіть вважає його існування міфом...
Читати більше
Волинь і волиняни часів І світової на малюнках Ернста Маркуса
Ще під час війни загиблим воякам - німецьким, австрійським, російським - ставилися пам'ятники у селах та містечках Волині. Наприклад, у селі Свидники Ковельського району лишився пам'ятник німецьким солдатам, та чи є на ньому ім'я Ернста Маркуса?
Читати більше
Життя, як роман: "Гоген" з Великої Волині
Молодий художник приїжджає до Парижу, знайомиться з молодою жінкою екзотичного походження, закохується в неї і вирушає до її острівної країни, насолоджується життям у райському місці і малює там місцевих жителів, а особливо - жительок з оголеними грудьми. Перша думка: Поль Гоген?! Маловідомим "Гогеном" називають дослідники Чеслава Мистковскі...
Читати більше
Школярка з Рівненщини отримала нагороду на Всеукраїнському конкурсі "Я - журналіст!" за статтю про священика УПЦ
Неймовірна наснага, життєва активність та журналістський талант - вона живе, щоби перемагати! Йдеться про нову зірочку українських молодіжних ЗМІ Наталю Доронін (Рівненська область).
Читати більше
Жанна Соловйова: "Якщо є бажання і ціль, то можливості самі знаходяться"
Про перемоги, поразки та можливості у громадському секторі розповідає професійна менеджерка, голова правління ГО "Сучасний формат" та "Фонд громади Житомира" Жанна Соловйова.
Читати більше

Видатні українці

В нашій історії є безліч видатних українців, котрі неабияк вплинули не тільки на розвиток нашої культури, мистецтва, літератури, науки, а й відіграли важливу роль у становленні української суспільної свідомості, патріотизму і, що найважливіше, української незалежності.

Відомі українці

Відомі українці – не єдині, хто представляє нашу націю в Україні та світі. Є чимало іноземних відомих діячів, котрі зробили чималий внесок в розвиток світової спільноти і мали українське коріння. Це і науковці, і художники, і письменники, і ще безліч відомих особистостей, котрі доводять, що Україна -  одна з найперспективніших і найталановитіших націй у світі.

Веб-платформа UaModna розповість вам про видатних політичних, культурних, громадських діячів України, і, разом з тим, про відомих людей світу, котрі мають українське коріння, про вихідців з України, яким вдалося досягти успіху і змінити світ. Ми познайомимо вас із сучасними видатними українцями, їхніми досягненнями, ініціативами та планами. Інтерв’ю з українськими красунями, музикантами, співаками, композиторами, митцями, скульпторами, художниками, фотографами, психологами, аналітиками, майстрами, дизайнерами та звичайними українцями, які роблять класні речі шукайте на сторінках нашого сайту.

Окрім того на сайті UaModna ви знайдете біографії видатних українців минулих сторіч: починаючи від древніх князів, козаків та гетьманів, закінчуючи політичними діячами 20 століття.

Українці – талановитий, творчий та ініціативний народ, який має, ким пишатись.