В мережі з'явилось відео про давнє святкове вбрання Сумської області

22 травня 2017
Annie


В мережі з'явився кліп про українське жіноче святкове вбрання кінця XIX - початку XX століття Охтирського району Сумської області.

На відео показали красиво вишиті сорочки, кубову спідницю, парчеву запаску та інші яскраві та вишукані елементи одягу.
 
Відповідний ролик опублікували на сторінці "Film.ua Group" у Facebook. "Українську продукцію ви впізнаєте за кодом 482, у телефоні Україна позначатиметься цифрами 380. Проте існує ще один код, культурний — вишита сорочка. Адже кожен візерунок на ній відображає певні звичаї, вірування та традиції українського народу", – написали Film.ua Group на своїй сторінці в соцмережі.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут