В мережі з'явилось відео про давнє святкове вбрання Сумської області

22 травня 2017
Annie


В мережі з'явився кліп про українське жіноче святкове вбрання кінця XIX - початку XX століття Охтирського району Сумської області.

На відео показали красиво вишиті сорочки, кубову спідницю, парчеву запаску та інші яскраві та вишукані елементи одягу.
 
Відповідний ролик опублікували на сторінці "Film.ua Group" у Facebook. "Українську продукцію ви впізнаєте за кодом 482, у телефоні Україна позначатиметься цифрами 380. Проте існує ще один код, культурний — вишита сорочка. Адже кожен візерунок на ній відображає певні звичаї, вірування та традиції українського народу", – написали Film.ua Group на своїй сторінці в соцмережі.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Небелівка - трипільський храм-обсерваторія
Небелівський храм є доказом того, що трипільська цивілізація однією з перших започаткувала астрономічну традицію більше ніж 6 тисячоліть тому та створила канони в архітектурі, які через тисячі років ми зустрічаємо в пізніших цивілізаціях близького сходу, Єгипту та західної Європи.
Дивитись тут